Závod: 3. ČP MILEVSKO

  
StavVýsledky
Název3. ČP MILEVSKO
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ ml.
ŽÁKYNĚ st.
ŽENY
Datum startu11.06.2017
Datum konce11.06.2017
Uzávěrka přihlášek6.06.2017
Místo konáníMILEVSKO
KrajJihočeský
PořadatelJUNIOR CYCLING PROJEK TEAM
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaPETR KOBLIC
E-mailpetr.koblic@juniorcycling.cz
Telefon733 321 821
Fax 
PropoziceMilevsko.pdf (22.05.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Milevsko.xls (31.08.2017)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ st.
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
5Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
6Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
7Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
8Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
10Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
11Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
12Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
13Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
14Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
15Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
16Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
17Eliška DRBOHLAVOVÁBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
18Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
19Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
20Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
21Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
22Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
 Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
3David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
4Hynek PALIČKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Tomáš JAKOUBEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
10Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
14Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Jakub PILEČEKPolartec - Fundación Alberto Contador team 
16- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
17Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
20Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
21Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24David ANDRLEELKOV AUTHOR junior team 
25Antonín KOSTIHASKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 
26Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
28Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
29Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
30Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -ELKOV AUTHOR junior team 
33Karel KUBACK Příbram Fany Gastro 
34- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
38- - -ELKOV AUTHOR junior team 
39Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
40- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Albert DUSELKOV AUTHOR junior team 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
 Josef KUNÁŠEKKH Tour - BH Bikes team 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Karel TYRPEKLPROFI SPORT CHEB 
 Matouš VACHELKOV AUTHOR junior team 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
5Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
 Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
4Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
6Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
7Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9Klára ZADÁKOVÁSportRaces-Isaac Team 
10Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
11- - -ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 
12- - -TEAM LOUNY 
13Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
15Elena VANÍČKOVÁTJ UNIČOV 
 Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
 Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
 Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -Rc-Union DNA Eindruck Sarleinsbach 
3Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
6Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
7Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
10Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
11Jakub KUČERACK MTB Maraton Hlinsko 
13Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
16Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
20Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
21- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
22Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
25Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
26Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
28Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
29Filip ŘEHAFORCE TEAM JESENÍK 
30Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
31Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
33Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
34David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
35Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
36Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
37Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
38- - -MG Bike Team 
39- - -SKP DUHA Lanškroun 
40Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41David KAMIENBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
44- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
45David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
47Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
48Petr CHRZAUTHOR TEAM STUPNO 
50- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
51- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
52- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
53Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
54Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
55Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
56Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
57Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
58- - -TJ UNIČOV 
59René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
60Adam STIBALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Dominik MOLÁKVysočina Cycling 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
3Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ STADION LOUNY 
7Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
8Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
10Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
11David GOGAPROFI SPORT CHEB 
12Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram Fany Gastro 
13Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
14Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
16Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
17Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
19Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Milan KADLECDUKLA PRAHA 
21Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22Václav DOSTÁLLYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
23Matyáš PÁVEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24Marek JELÍNEKCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
25Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
26Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
27Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
28Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Štěpán ŠIROKÝVysočina Cycling 
30Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
31Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Josef OTTACK Příbram Fany Gastro 
33Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35Petr KOVAŘČÍKVRV TEAM 
36Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
37René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
38Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
39Matěj VIKBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
40Libor ŠVECGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
41Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
42František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
43Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
 Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
2Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
5Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
7Kateřina ŠTEFANOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
8Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
10Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
12Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
13Nicole HARTYCHOVÁMONTE TAMARO VELO CLUB 
14- - -DUKLA PRAHA 
15Nikola BOCZANOVÁCK Šluknovsko 
17Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
18Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
19Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
20Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
21Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Filip SAMECBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
5Martin BÁRTABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
6Jakub ELBADRIBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
7Jakub SVATUŠKABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
8Jakub KUBABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
9Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
10Jakub SOUČEKBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
11Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
12Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
13Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
14Adam BRADÁČDUKLA PRAHA 
15David PETERKACYKLOTEAM OSTROV 
16Filip BRÜCKNERBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
17Matyáš PURNOCHBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
18Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
19Kryštof KREŠÁKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
20Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
21Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
22Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram Fany Gastro 
23Bertil VACEKCK Příbram - Fany GASTRO 
24Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
25Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
26Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
27Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
28Aleš ICHACYKLOTEAM OSTROV 
29Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
30Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
31Jakub SASINACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
32David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
33Tomáš KRAUSCYCLING ACADEMY TÁBOR 
34Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
35Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
36Václav PARMATJ STADION LOUNY 
37- - -TJ UNIČOV 
38- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ ml.
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniela RADOVÁCYKLOKLUB BENEŠOV 
2Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
3Dominika RUPOVÁSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
4Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
6Nikola HODLOVÁCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
7- - -COPR TJ PŘEŠTICE 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10056008184 
Adam STIBAL10047444805CYCLING ACADEMY TÁBOR
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert VOLF10055861674MS BIKE ACADEMY RACING
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015286675TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Dalibor JOHÁNEK10093205260CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Dominik MOLÁK10047354269Vysočina Cycling
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška PETERKOVÁ10062041887MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047423078DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
Filip BRÜCKNER10059128857RAJEC 100% TREK
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
- - -10047341539 
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047462282TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10059458354 
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10053915412MG Bike Team
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub SOUČEK10047319513BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub SVATUŠKA10093080069KOVO PRAHA
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047450158CK BÍTOVSKÁ
- - -10015425610 
Jan FRÜHAUF10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10023480145CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
- - -10053285013PROFI SPORT CHEB
- - -10053206605PROFI SPORT CHEB
- - -10002516425FORCE TEAM JESENÍK
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047414691MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef KUNÁŠEK10023478832EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kateřina ČERNÁ10047078326PROFI SPORT CHEB
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047420856 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Kateřina UHMANOVÁ10055862987MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047447431DUKLA PRAHA
- - -10015426216 
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10055776192 
Kryštof KREŠÁK10093204654CYCLING ACADEMY TÁBOR
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Lenka JANOVSKÁ10047205537EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Libor ŠVEC10047439347GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LETEV10047306274TUFO CZ OTROKOVICE
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10053208625PROFI SPORT CHEB
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Marek VOLÍK10011262488FORCE TEAM JESENÍK
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
Martin BÁRTA10047422876KOVO PRAHA
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10047414590MTB SPARTAK VRCHLABÍ
- - -10047409136BIKESPORT TEAM MOHELNICE
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10059447139TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj KUNČÍK10047304759ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10015522509 
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš PURNOCH10056631614BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10059748546MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela TESAŘOVÁ10047418028KOVO PRAHA
- - -10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047313752CK BÍTOVSKÁ
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10047337192 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BOCZANOVÁ10047384480TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Nikola HODLOVÁ10047347704CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047433889KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavla KOTĚŠOVCOVÁ10047373568KOVO PRAHA
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047455515 
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013039309CK BÍTOVSKÁ
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Richard HOLEC10011131742Team Colpack
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
- - -10047360232KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047367003 
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10047400042 
- - -10015286574 
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10059748849MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
- - -10047212207 
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vendula EXNAROVÁ10047425304MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
- - -10059238789FORCE TEAM JESENÍK
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vladyslav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM