Závod: 4. ČP SMEČNO

  
StavVýsledky
Název4. ČP SMEČNO
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu9.07.2017
Datum konce9.07.2017
Uzávěrka přihlášek3.07.2017
Místo konáníSmečno
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBRATŘÍ ČAPKŮ 329
PSČPŘÍBRA
Kontaktní osobaJIŘÍ WIMMER
E-mailckpribrambei@volny.cz
Telefon262 01
Fax421 602 482 105
PropoziceSmecno.pdf (28.06.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

e50a2901a45180246d3eae1f1d0d6995.xls (31.08.2017)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
8Antonín KOSTIHASKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 
9David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
10Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
11Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
12Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
15Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
17Tomáš JAKOUBEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
19Jakub PILEČEKPolartec - Fundación Alberto Contador team 
20- - -ELKOV AUTHOR junior team 
21Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
25- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
26- - -DUKLA PRAHA 
27Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -DUKLA PRAHA 
30Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
31Karel KUBACK Příbram FANY Gastro 
32Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
33Matouš VACHELKOV AUTHOR junior team 
34Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
38David ANDRLEELKOV AUTHOR junior team 
39Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
40Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
41- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
4Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
5Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX Břeclav 
6Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
7Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
8Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
9Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
10Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX Břeclav 
11Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
12Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX Břeclav 
13Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Kamila JANŮKH Tour - BH Bikes team 
4Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
5Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
2Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO Petřavald 
3Klára ZADÁKOVÁSportRaces-Isaac Team 
4- - -DENA RACING Team 
5- - -TEAM LOUNY 
6Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
7Elena VANÍČKOVÁTJ UNIČOV 
8Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
9Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO Praha 
10Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
4Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
6Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
7Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
8Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
9Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Jan VONDRÁČEKCK Příbram FANY Příbram 
11Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
12Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
14Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
16Štěpán ŠIROKÝVysočina Cycling 
17Milan KADLECDUKLA PRAHA 
18Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
19Josef OTTACK Příbram FANY Příbram 
20Matouš RUBÁŠAC SPARTA Praha 
21Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA Kyjov 
25Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
26Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
27Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
28Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX Břeclav 
29Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
5David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
6Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
7Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
9Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
11David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
12- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
13Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -SPORTCOMPLEX Břeclav 
18- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
19Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
22Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
23Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
25Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
27Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
28Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
30Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
31Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
32Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
34Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
35Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
37- - -TJ UNIČOV 
38Adam STIBALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
40- - -MG Bike Team 
41- - -ELKOV AUTHOR junior team 
42David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
44Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
45Vladyslav HORULKOJOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
4Kateřina ŠTEFANOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
5Nicole HARTYCHOVÁMONTE TAMARO VELO CLUB 
6Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
7Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM Pharma Kyjov 
11Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
12Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX Břeclav 
13Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
14Michaela NAVRKALOVÁETHIC SPORT 
15Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK Bítovská 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Robert KOBRCK Bítovská 
4Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
5Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
6Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
7Aleš ICHACYKLOTEAM OSTROV 
8Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram FANY Gastro 
9Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
11Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
12Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
13Filip KUBACK Příbram FANY Gastro 
14- - -CK Bítovská 
15Václav PARMATJ STADION LOUNY 
16Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Vojtěch KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10056008184 
Adam STIBAL10047444805CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047306981 
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
Daniel ČEJKA10047288591CK MTB Maraton Hlinsko
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10014640920 
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010946230TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047261818 
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Dominik MOLÁK10047354269Vysočina Cycling
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047423078DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10059458354 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10055999696ELKOV AUTHOR junior team
- - -10053915412MG Bike Team
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10023480145CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10058394687 
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef KUNÁŠEK10023478832EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047420856 
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
- - -10015426216 
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047439650ELKOV AUTHOR junior team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin TVARÓG10047392665HEAD PRO TEAM OPAVA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
- - -10015522509 
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Michal SWÁROVSKÝ10047772076ZPcyklo PROOFY Corratec team
- - -10047313752CK BÍTOVSKÁ
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10046564630 
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047433889KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Radek KOBLIC10014153593CT WEBER
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
- - -10047360232KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047414994 
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009110809PUSKINAK.CZ
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212207 
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10050638630 
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vladyslav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM