Závod: MČR - MLÁDEŽ

  
StavVýsledky
NázevMČR - MLÁDEŽ
Třída 
Odvětví
Silnice
Datum startu15.07.2017
Datum konce15.07.2017
Uzávěrka přihlášek11.07.2017
Místo konáníHODKOVICE
KrajČSC
PořadatelKC KOOPERATIVA Jablonec Nad Nisou
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMiloslav Hollósi
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon720 560 043
Fax 
Propozice2017.07.15-MCR-Silnicni-zavod-Mladez.pdf (13.06.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V170715-Hodkovice-n.-Mohelkou-MCR-2017.pdf (11.12.2017)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880 
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam STIBAL10047444805ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047306981 
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045ROUVY Specialized
Adéla KYSELOVÁ10047771369 
- - -10015214735 
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
Daniel MRÁZ10108514587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
David GROSSMANN10047374477 
- - -10047261818 
David RAČAN10047455111 
David ŠULC10047213823MONDRAKER Racing team
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Dominik GÖRNER10059225554Open Cycling Academy z.s.
Dominik MOLÁK10047354269Vysočina Cycling
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Filip ŘEHA10059238890ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub DOHNAL10047256865REXONIX KOVO PRAHA
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046602319 
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002516425FORCE TEAM JESENÍK
- - -10015426014 
Jan SÁSKA10058329013ROUVY Specialized
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan ŠTYCH10047220287ROUVY Specialized
Jan VALL10047292635 
Jan ZÁTOPEK10047315166Team Forman profiq Cinelli
- - -10047448037AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jitka VAKULOVÁ10047372861 
Jonáš HELLMICH10054142653LAWI junior team
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
- - -10047351037CPV KRNOV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Karolína ČERNÁ10047331031AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10047208466 
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159 
- - -10047447431 
Klára VERNEROVÁ10047781978 
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
- - -10055776192 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726ADASTRA Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
- - -10063806075CK MTB Maraton Hlinsko
Matěj STRÁNSKÝ10047224937ATT Investments
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Matyáš PÁVEK10047423785 
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Milan KADLEC10047431263 
Mirek MÜLLER10047261616BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718BRILON RACING TEAM MB
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337192 
- - -10047433889 
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Patrik NĚMEC10047242620CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel BITTNER10046718517DEVELOPMENT TEAM DSM
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr HETFLEIŠ10047236758ATT Investments
Petr KELEMEN10047170272SWISS RACING ACADEMY
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr VÁVRA10048001139 
- - -10047375689 
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Sabina SOBKOVÁ10047284450 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994 
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Štěpán HARTL10047367003DUKLA PRAHA
Štěpán KRULA10047266969 
- - -10047766420 
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174LAWI junior team
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
- - -10047370538 
Tomáš MAROUL10001368488GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Head Pirelli
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika MIŠOŇOVÁ10047257774ADASTRA Cycling Team
- - -10047396204 
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch BŘEZNA10047919802LAWI junior team
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRESTA10047315368 
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Zuzana KADLECOVÁ10047257673ADASTRA Cycling Team