Závod: ČP OSTRAVA - Elite

  
StavVýsledky
NázevČP OSTRAVA - Elite
Třída 
Odvětví
Silnice
ELITE
Datum startu27.08.2017
Datum konce27.08.2017
Uzávěrka přihlášek23.08.2017
Místo konáníOSTRAVA
Kraj 
PořadatelSSK VÍTKOVICE
Adresa pořadateleZÁVODNÍ 2891,OSTRAVA 3
PSČ70300
Kontaktní osobaOLDŘICH ZVOLÁNEK
E-mailssk.vitkovice@volny.cz
Telefon420 595 783 259
Fax 
PropoziceFARM-TOUR-2017-CP-Muzi-ELITE-U23-A-MLADEZ.pdf (25.08.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

d10768c0b27717d23693ce01955dff96.xls (28.08.2017)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
5Petr HAMPLSKC TUFO Prostějov 
6Matěj ZAHÁLKASKC TUFO Prostějov 
7Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
11Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Dominik BUKSAFUTURE CYCLING - eD´system 
14Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
15Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
16Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
17Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Jonáš BŘEZINAGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 Tomáš ČERFUTURE CYCLING - eD´system 
 David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DAR BUD TEAM 
 Filip ENDLERTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -DAR BUD TEAM 
 Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 Lukáš HEINRICHSK BAGBIKE 
 Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 Milan HOLUBSK BAGBIKE 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 Ctirad JARMAPUSKINAK.CZ 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -SK BAGBIKE 
 Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Luděk KELLNER LICHNOVSKÝSKC TUFO Prostějov 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 Jakub KŘIKAVAAC SPARTA PRAHA 
 Rostislav KROTKÝVysočina Cycling 
 Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Ondřej MACHPUSKINAK.CZ 
 Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Vojtěch MODLITBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Jakub SCHICHELACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
 - - -SKC TUFO Prostějov 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Martin SPUDILSKC TUFO Prostějov 
 Matěj ŠTIBINGRSKC TUFO Prostějov 
 Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Petr TRACHTULECTJ FAVORIT BRNO 
 - - -DAR BUD TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jonáš VOJTĚCHAC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081 
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047306981 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634TFD
- - -10015214735 
Albert DUS10047316479 
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023 
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Anna SMUTNÁ10047276669 
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín LANT10013583519 
Antonín REH10047358313 
- - -10015141377 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Božena KUČEROVÁ10009490725 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel SVĚRKOT10047336283DK BIKESHOP Racing Team
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090Israel - Premier Tech
David ČERNOHORSKÝ10047420250Integray L27 Cycling Team
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
- - -10047261818 
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016TJ ČZU PRAHA
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Dominik MOLÁK10047354269Vysočina Cycling
Eduard HRACHOVINA10014393871 
Elena VANÍČKOVÁ10008641569 
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10015854531 
Filip ČERNÝ10047277174 
- - -10047292433TEAM DUKLA PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047341539 
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476 
Filip ŘEHA10059238890ATT Investments
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Hana ČERNÁ10047395796 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Ivo MALIŠ10051563463 
- - -10016046915Team Forman Energetic
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub FRKAL10008708863 
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
- - -10053915412MG Bike Team
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
- - -10064430313Symbio+CE.Energy
- - -10046602319 
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jan FIERLA10016047218CK FESO PETŘVALD
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan PLEVA10045961513 
- - -10016301741 
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
- - -10058394687 
Jan VALL10047292635 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Jan ZÁTOPEK10047315166Team Forman Energetic
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jiří HOCHMANN10003096304TJ FAVORIT BRNO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004771976 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jitka VAKULOVÁ10047372861 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef ČERNÝ10007523241Soudal - QuickStep
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769Team Forman Energetic
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Karel KUBA10016145026 
Karel PONÍŽIL10047262626 
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Kateřina OBSTOVÁ10056482777DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
- - -10047447431 
Klára PAVELKOVÁ10058797340PSG Mechanix
Kryštof SOLAŘ10015426115BIKE PRO RACING
Libuše PRCHALOVÁ100473173884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
- - -10009846187 
Lukáš RUNT10047374275 
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047439650 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
- - -10002279985 
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869 
Martin KANÓCZ10052350173Team Forman Energetic
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŠMORANC10061572146TJ DUKLA BRNO
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STYBOR10016300529REXONIX KOVO PRAHA
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matyáš BUŠEK10015528670 
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Matyáš PÁVEK10047423785 
- - -10010170129 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Michael KUKRLE10008680470Team Felt Felbermayr
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela BRTNÍČKOVÁ10047396305 
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Michal KOHOUT10009502748 
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305 
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Mirek MÜLLER10047261616 
Monika KUČEROVÁ10054835801SUPERIOR RIDERS
Naďa VORÁČOVÁ10014825018FORCE KCK ZLÍN
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej FIERLA10013451254Team Forman Energetic
- - -10015425913 
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
Ondřej HOLUŠA10047238980DK BIKESHOP Racing Team
Ondřej KYJONKA10108514890CK FESO PETŘVALD
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Ondřej TARABA10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VAVROUŠEK10047394281 
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517Team dsm-firmenich PostNL
Pavel DUBČÁK100473199174EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HETFLEIŠ10047236758 
- - -10011998274 
Petr KLABOUCH10048005785 
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048203627Team Forman Energetic
- - -10013039309CK BÍTOVSKÁ
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Radim HUSIČKA10047353562 
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman ROHOŘA10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
- - -10047414994 
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon SVĚRKOT10047274043 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Šimon VANÍČEK10010966943ATT Investments
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785Cycle Community
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631Team Forman Energetic
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058 
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849UAE Team ADQ
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš BUCHÁČEK10002058202ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tomáš ČAPEK10010182556Integray L27 Cycling Team
Tomáš CHOVANEC10047317489PSG Mechanix
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Tomáš KALOJÍROS10007650048Pierre Baguette cycling
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10047212207 
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
- - -10009745753 
Václav VEVERKA10047443084 
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047396204 
Viktor MINAŘÍK10047452178 
Vojtěch BŘEZNA10047919802 
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HAČECKÝ10004627587SUBTERRA SANTA CRUZ
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRESTA10047315368 
- - -10047330728 
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776FORCE TEAM JESENÍK