Závod: ČP OSTRAVA - Elite

  
StavVýsledky
NázevČP OSTRAVA - Elite
Odvětví
Silnice
ELITE
Datum startu27.08.2017
Datum konce27.08.2017
Uzávěrka přihlášek23.08.2017
Místo konáníOSTRAVA
Kraj 
PořadatelSSK VÍTKOVICE
Adresa pořadateleZÁVODNÍ 2891,OSTRAVA 3
PSČ70300
Kontaktní osobaOLDŘICH ZVOLÁNEK
E-mailssk.vitkovice@volny.cz
Telefon420 595 783 259
Fax 
PropoziceFARM-TOUR-2017-CP-Muzi-ELITE-U23-A-MLADEZ.pdf (25.08.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

d10768c0b27717d23693ce01955dff96.xls (28.08.2017)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
5Petr HAMPLSKC TUFO Prostějov 
6Matěj ZAHÁLKASKC TUFO Prostějov 
7Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
10Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
11Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
14Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
15Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Jonáš BŘEZINAGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 - - -FUTURE CYCLING - eD´system 
 David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -DAR BUD TEAM 
 Filip ENDLERTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -DAR BUD TEAM 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -SK BAGBIKE 
 Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK BAGBIKE 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -SK BAGBIKE 
 Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Rostislav KROTKÝVysočina Cycling 
 Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Luděk LICHNOVSKÝSKC TUFO Prostějov 
 Ondřej MACHPUSKINAK.CZ 
 Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Vojtěch MODLITBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
 - - -SKC TUFO Prostějov 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Martin SPUDILSKC TUFO Prostějov 
 Matěj ŠTIBINGRSKC TUFO Prostějov 
 Pavel STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Petr TRACHTULECTJ FAVORIT BRNO 
 - - -DAR BUD TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jonáš VOJTĚCHAC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10056008184 
- - -10047306981 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
- - -10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel SVĚRKOT10047336283CK FESO PETŘVALD
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David ČERNOHORSKÝ10047420250AC SPARTA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
- - -10047261818 
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10047354269Vysočina Cycling
- - -10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047292433TEAM DUKLA PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047341539 
- - -10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
- - -10059238890FORCE GO! Jeseník
- - -10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Ivo MALIŠ10051563463ACS DRAK VRBNO
- - -10016046915TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10053915412MG Bike Team
Jakub PILEČEK10092747138 
- - -10064430313Symbio+CE.Energy
- - -10046602319 
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10016047218TEAM FORMAN CINELLI
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
- - -10058394687TJ UNIČOV
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10004771976 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10052349769TEAM FORMAN CINELLI
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel PONÍŽIL100472626264EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
- - -10015426115EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Libuše PRCHALOVÁ100473173884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047329112FORCE GO! Jeseník
- - -10009846187 
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
- - -10047439650ELKOV AUTHOR junior team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10047263838FORCE GO! Jeseník
- - -10002279985TEAM DUKLA PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10052350173TEAM FORMAN CINELLI
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10061572146TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela BRTNÍČKOVÁ100473963054EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Monika KUČEROVÁ10054835801HEAD PRO TEAM OPAVA
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Nikola BAJGEROVÁ10009748278ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
- - -10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10047238980 
- - -10005728438 
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE GO! Jeseník
- - -10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047415095TJ UNIČOV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539ACS DRAK VRBNO
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel DUBČÁK100473199174EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavla SMUDALOVÁ10047438438ACS DRAK VRBNO
- - -10047344973FORCE GO! Jeseník
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048203627TEAM FORMAN CINELLI
- - -10013039309CK BÍTOVSKÁ
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
- - -10047414994TJ UNIČOV
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon SVĚRKOT10047274043CK FESO PETŘVALD
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
- - -10052355631TEAM FORMAN CINELLI
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš CHOVANEC100473174894EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10047212207 
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
- - -10004627587 
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO