Závod: ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY

  
StavVýsledky
NázevČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
JUNIORKY A ŽENY
JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
KADETI
KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium
ŽÁCI
ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
ŽÁKYNĚ A KADETKY
ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium
Datum startu21.04.2017
Datum konce23.04.2017
Uzávěrka přihlášek2.06.2017
Místo konáníMOTOL
KrajPraha
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadateleNad Kapličkou 15, Praha 10
PSČ 
Kontaktní osobaIng. Jaroslava Mixová
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon602 27 80 50
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

8ffed7d950bddaa8e1223687736b9e9e.xls (2.06.2017)

Výsledky v kategorii JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
 Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
 Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
 - - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
6Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
7Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
8Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
9Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
10Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
 Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -MTB SPARTAK VRCHLABÍ 
 Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
5Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
6Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
8Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
9Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
11Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
13Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
14Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
15- - -MTB SPARTAK VRCHLABÍ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
6Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
8Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
9Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
12Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
13Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
2Matouš MĚŠŤANCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov z.s. 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
9Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
 - - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov z.s. 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
5Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
6- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
11Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
12Matouš MĚŠŤANCK Příbram - Fany GASTRO 
13Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
17Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
18Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
19Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
20Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝSKC TUFO Prostějov 
2- - -ASO DUKLA Brno 
3Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
4- - -SKP DUHA Lanškroun 
5Matěj STYBORTJ KOVO Praha 
6Richard HABERMANNTJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
5Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
6Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
7Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
8Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
9Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
10Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
11Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
12Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
13- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
14David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
15David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
16Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
 René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
 Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
5David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
6René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
7Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
8Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
9Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
10Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
11Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
12Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
13Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
14- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
15Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
16David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
17Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
18Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
19Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
20- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
2Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
5David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
6Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
7René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
9Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
10Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
11Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
12Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
13Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
14Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
15- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
16- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
3Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
7Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
8Milan KADLECDUKLA PRAHA 
9Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
11Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
12Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
13Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
14Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
15Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
 Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
 Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
3Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
4Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
5Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
6Milan KADLECDUKLA PRAHA 
7Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
9Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
10Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
2Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
3Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
6Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Milan KADLECDUKLA PRAHA 
8Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
9Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
10Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
11- - -CYKLOTEAM OSTROV 
12Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
13Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
14Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
15Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
6Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
7- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
5- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
 Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
 Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10053205793PROFI SPORT CHEB
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
- - -10047406005 
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10059225554TJ FAVORIT BRNO
Dominik HRSTKA10047416917CK BÍTOVSKÁ
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10047431768 
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
- - -10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047412873TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047450158CK BÍTOVSKÁ
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046606864KOVO PRAHA
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047078326PROFI SPORT CHEB
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10059748546MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela TESAŘOVÁ10047418028KOVO PRAHA
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
- - -10047313752CK BÍTOVSKÁ
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047455515 
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10013039309CK BÍTOVSKÁ
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047444195PROFI SPORT CHEB
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10050638630 
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES