Závod: TURNÉ 4 DRAH 2.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 2.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - BODOVACI
JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
JUNIORKY - BODOVACI
KADETI - BODOVAC
KADETI A JUNIORKY - MADISON
KADETKY - BODOVACI
MUŽI - OMNIUM
ŽÁCI - BODOVACÍ
ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
ŽÁKYNĚ - BODOVACÍ
Datum startu20.07.2017
Datum konce30.12.1899
Uzávěrka přihlášek18.07.2017
Místo konáníPRAHA TŘEBEŠÍN
Kraj 
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon 
Fax 
Propozice0720-Turne-4-drah-Praha2.pdf (6.07.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

VZOR-VYPLNENY.xls (8.11.2017)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - BODOVACÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
4Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
2Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4Milan KADLECDUKLA PRAHA 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
5Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6- - -DUKLA PRAHA 
6Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
7Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
7Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
8Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
8Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
9Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
9Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
10Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
10Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MUŽI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
4David ČERNOHORSKÝTJ KOVO PRAHA 
5Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
2Martin SPUDILSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - BODOVAC
PořadíJménoOddílKategorie
1René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
4Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
5Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
6David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
7Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
8Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
9David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
10Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
11Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
12- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
13Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI A JUNIORKY - MADISON
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
1David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
2Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
2René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
3Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
5Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
6Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
6David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
7Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
7- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - BODOVACÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
2Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
4Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Milan KADLECDUKLA PRAHA 
8Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
9Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
10Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
11Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
12Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
13Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - BODOVACI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
2Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
3Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
7Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - BODOVACI
PořadíJménoOddílKategorie
1Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY - BODOVACI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
- - -10047406005 
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047431768 
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047313752CK BÍTOVSKÁ
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10050638630 
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.