Závod: TURNÉ 4 DRAH 3.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 3.
Třída 
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
KADETI - VYLUČOVACÍ
KADETKY - VYLUČOVACÍ
ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ
ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
Datum startu15.08.2017
Datum konce15.08.2017
Uzávěrka přihlášek14.08.2017
Místo konáníPROSTĚJOV
Kraj 
PořadatelSKC TUFO PROSTĚJOV
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMICHAL MRÁČEK
E-mailmracek.michal@tiscali.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceTurne-4-drah-2017-Prostejov.doc (25.07.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

mcr-draha.xls (27.09.2017)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
1Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
2Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Patricie MÜLLEROVÁSKC TUFO Prostějoiv 
3- - -CK Olympik Trnava 
3Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
4Eliška GRULICHOVÁSKC TUFO Prostějoiv 
4Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
5Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
5Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝSKC TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Martin SPUDILSKC TUFO Prostějov 
4Tomáš BÁRTASKC TUFO Prostějov 
5- - -NO Rad Union 
6Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
7Matěj ŠTIBINGRSKC TUFO Prostějov 
8Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
9Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
12Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
13Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
14Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
2Matyáš KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
3Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
4Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
6Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
7Milan KADLECDUKLA PRAHA 
8Daniel POLANSKÝSKC TUFO Prostějov 
9Matěj VIKBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
10Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Ondřej MAZELBIKE TEAM Vyškov 
Výsledky v kategorii KADETI - VYLUČOVACÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN 
3Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
4- - -SKC TUFO Prostějov 
5Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
6- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
7Maxim MÜLLERSKC TUFO Prostějov 
8- - -MGB TEAM Přerov 
9Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
10Anna BOHATÁSKC TUFO Prostějov 
11Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
12Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
13- - -BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ 
14Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
15David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
16- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17- - -SKC TUFO Prostějov 
18- - -CK Olympik Trnava 
19Natálie VALUCHOVÁSKC TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETKY - VYLUČOVACÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP 
5Vojtěch KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
6- - -CK Olympik Trnava 
7Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
8Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -CK Olympik Trnava 
10Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -CK Olympik Trnava 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769Watersley R&D Cycling Team
Daniel BABOR10015327903ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10047424290 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David GROSSMANN10047374477 
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
Dominik GÖRNER10059225554Open Cycling Academy z.s.
Filip ČERNÝ10047277174AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jan KRAUS10007503437DUKLA PRAHA
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jiří DUŠEK10047328607TJ FAVORIT BRNO
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
- - -10047447431 
Kristýna BURLOVÁ10047208365LOTTO SOUDAL LADIES
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matěj VIK10047318705TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670 
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
- - -10010170129 
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Michal KOHOUT10009502748 
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Milan KADLEC10047431263TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Petr KELEMEN10047170272SWISS RACING ACADEMY
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
- - -10047396204 
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA