Závod: TURNÉ 4 DRAH 4.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 4.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - OMNIUM
JUNIORKY - OMNIUM
KADETI - OMNIUM
KADETKY - OMNIUM
MUŽI - OMNIUM
ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
Datum startu16.08.2017
Datum konce16.08.2017
Uzávěrka přihlášek13.08.2017
Místo konáníBRNO
Kraj 
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadateleKřížkovského 22, Brno
PSČ 
Kontaktní osobaZdeněk Valenta
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceTurne-4-drahy-Brno.doc (10.08.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

mcr-draha.xls (3.10.2017)

Výsledky v kategorii MUŽI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Team Dukla Praha 
2Luděk LICHNOVSKÝSKC TUFO Prostějov 
3Matěj ŠTIBINGRSKC TUFO Prostějov 
4Michal KOHOUTTeam Dukla Praha 
5Martin SPUDILSKC TUFO Prostějov 
6- - -Team Dukla Praha 
7Martin ŠMÍDATeam Dukla Praha 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDukla Praha 
2Anna JABORNÍKOVÁSportcomplex Břeclav 
3Justýna KOLÁŘOVÁDukla Praha 
4Patricie MÜLLEROVÁSKC TUFO Prostějov 
5Simona PETRŽÍLKOVÁDukla Praha 
6Eliška GRULICHOVÁSKC TUFO Prostějov 
7Michaela POULOVÁSportcomplex Břeclav 
8- - -SCK Olympik Trnava 
9Veronika JADRNÁSportcomplex Břeclav 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Austria National team 
2Tomáš BÁRTASKC TUFO Prostějov 
3Matyáš BUŠEKTJ Kovo Praha 
4Matěj STYBORTJ Kovo Praha 
5- - -Drahanský sport team 
6Richard HABERMANNTJ Kovo Praha 
7Šimon BÓDAYTJ Kovo Praha 
8Jiří DUŠEKTJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČEPEKDukla Praha 
2Petr VÁVRACK Bítovská 
3Ondřej ŠILHAVÝSK KOLO LOAP Specialized 
4- - -SKC TUFO Prostějov 
5Matyáš KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
6Filip DOHNALCK Bítovská 
7Milan KADLECDukla Praha 
8Daniel POLANSKÝSKC TUFO Prostějov 
9Filip ČERNÝDukla Praha 
10- - -CK Olympik Trnava 
11Michal MORÁVEKTJ Favorit Brno 
12Matěj VIKBikecycling Junior team 
13Jakub VAJBARSportcomplex Břeclav 
14Tomáš BAUERTJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii KADETI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Luboš KOMÍNEKDukla Praha 
2Václav PAPÍKCK Slavoj Terezín 
3Antonín REHTJ Kovo Praha 
4Daniel TOULTJ Kovo Praha 
5- - -SKC TUFO Prostějov 
6David GROSSMANNTJ Kovo Praha 
7Martin ŘEHÁKMG Bike Team Přerov 
8Jakub DOHNALTJ Kovo Praha 
9- - -Bicykl Kříž Ústí/Labem 
10Maxim MÜLLERSKC TUFO Prostějov 
11- - -Drahanský sport 
12- - -Sportcomplex Břeclav 
13- - -SKC TUFO Prostějov 
14Anna BOHATÁSKC TUFO Prostějov 
15Dominik GÖRNERTJ Favorit Brno 
16Martin VOLTRDukla Praha 
17- - -CK Olympik Trnava 
18Dominik MOLÁKVysočina Cycling 
Výsledky v kategorii KADETKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Sabina DŽERENGOVÁDukla Praha 
2- - -Dukla Praha 
3Veronika JABORNÍKOVÁSportcomplex Břeclav 
4Aneta FRITZOVÁDrahanský sport team 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK Bítovská 
2Robert KOBRCK Bítovská 
3Daniel ŠILHAVÝSK KOLO LOAP Specialized 
4Ondřej NOVOTNÝDukla Praha 
5Vojtěch KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
6- - -CK Olympik Trnava 
7Martin ŠTIBINGRSK KOLO LOAP Specialized 
8David JANÍKSK KOLO LOAP Specialized 
9Ondřej JEŘÁBEKSK KOLO LOAP Specialized 
10- - -CK Olympik Trnava 
11- - -CK Olympik Trnava 
12- - -CK Olympik Trnava 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna BOHATÁSKC TUFO Prostějov 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
- - -10047400951 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047412772TJ FAVORIT BRNO
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
- - -10002279985 
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047373366 
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010170129 
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015522610 
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM