Závod: ČP - OMNIUM

  
StavVýsledky
NázevČP - OMNIUM
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - OMNIUM
JUNIORKY - OMNIUM
KADETI - OMNIUM
KADETKY - OMNIUM
ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
Datum startu2.09.2017
Datum konce3.09.2017
Uzávěrka přihlášek28.08.2017
Místo konáníPROSTĚJOV
KrajČSC
PořadatelSKC TUFO PROSTĚJOV
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMichal Mráček
E-mail 
Telefon 
Fax 
PropoziceCP-Prostejov-Omnium-2.-3.9.2017.docx (17.08.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

VZOR-VYPLNENY.xls (4.10.2017)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
6Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
4Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
5Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
6Antonín KOSTIHASKC Tufo Prostějov z.s. 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
2Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
6- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
7Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
9Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
10Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
11Milan KADLECDUKLA PRAHA 
12Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
15Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
18Ondřej POKORNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
4Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
5Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN 
6Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
7Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
8Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
9David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
10Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
11Martin ŘEHÁKSKC Tufo Prostějov z.s. 
12Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
13Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
14- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
15Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
16Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
17Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
5Vojtěch KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
6Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
7Samuel JURICASKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047400951 
Antonín KOSTIHA10046614241 
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
- - -10015330731 
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271 
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047455515 
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506KOVO PRAHA
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM