Stav | Výsledky |
Název | ČP - OMNIUM |
Třída | |
Odvětví | DráhaJUNIOŘI - OMNIUMJUNIORKY - OMNIUM KADETI - OMNIUM KADETKY - OMNIUM ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM |
Datum startu | 2.09.2017 |
Datum konce | 3.09.2017 |
Uzávěrka přihlášek | 28.08.2017 |
Místo konání | PROSTĚJOV |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | SKC TUFO PROSTĚJOV |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | Michal Mráček |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | CP-Prostejov-Omnium-2.-3.9.2017.docx (17.08.2017) |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Dagmar HEJHALOVÁ | DUKLA PRAHA | |
2 | Gabriela BÁRTOVÁ | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
3 | Patricie MÜLLEROVÁ | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
4 | Eliška GRULICHOVÁ | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
5 | Justýna KOLÁŘOVÁ | DUKLA PRAHA | |
6 | Simona PETRŽÍLKOVÁ | DUKLA PRAHA |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Jan VONEŠ | TJ FAVORIT BRNO | |
2 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
3 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
4 | Matěj STYBOR | TJ KOVO PRAHA | |
5 | Petr KELEMEN | DUKLA PRAHA | |
6 | Antonín KOSTIHA | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
7 | - - - | DUKLA PRAHA | |
8 | Jiří DUŠEK | TJ FAVORIT BRNO |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
2 | Matyáš KOBLÍŽEK | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
3 | Petr VÁVRA | CK BÍTOVSKÁ | |
7 | Filip DOHNAL | CK BÍTOVSKÁ | |
9 | Štěpán ŠIROKÝ | TJ FAVORIT BRNO | |
10 | Daniel POLANSKÝ | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
11 | Milan KADLEC | DUKLA PRAHA | |
12 | Štěpán TELECKÝ | TJ FAVORIT BRNO | |
15 | Jakub STANĚK | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
18 | Ondřej POKORNÝ | SKC Tufo Prostějov z.s. |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Luboš KOMÍNEK | DUKLA PRAHA | |
2 | René SMÉKAL | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
3 | Adam KŘENEK | TJ FAVORIT BRNO | |
4 | Antonín REH | TJ KOVO PRAHA | |
5 | Václav PAPÍK | CK SLAVOJ TEREZÍN | |
6 | Daniel TOUL | TJ KOVO PRAHA | |
7 | Matyáš JANOŠ | DUKLA PRAHA | |
8 | Marek LIŠKA | CYKLOTEAM OSTROV | |
9 | David VITNER | TJ PLAMEN CHODOV, z.s. | |
10 | Tadeáš PÁV | TJ KOVO PRAHA | |
11 | Martin ŘEHÁK | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
12 | Adam HOFMEISTER | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
13 | Maxim MÜLLER | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
14 | - - - | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
15 | Jakub DOHNAL | TJ KOVO PRAHA | |
16 | Vojtěch KADLEC | TJ FAVORIT BRNO | |
17 | Dominik GÖRNER | TJ FAVORIT BRNO |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | - - - | DUKLA PRAHA |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Richard KOBR | CK BÍTOVSKÁ | |
2 | Ondřej ŠILHAVÝ | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
3 | Daniel ŠILHAVÝ | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
4 | Robert KOBR | CK BÍTOVSKÁ | |
5 | Vojtěch KOBLÍŽEK | SKC Tufo Prostějov z.s. | |
6 | Jaromír KOHOUT | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
7 | Samuel JURICA | SKC Tufo Prostějov z.s. |
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|---|---|---|
1 | Veronika JANDOVÁ | TJ FAVORIT BRNO | |
2 | Sabina DŽERENGOVÁ | DUKLA PRAHA |
Řazení: Závodník | ||
---|---|---|
Závodník | UCI ID | Oddíl |
Vojtěch ŘEPA | 10047420553 | ATT Investments |
Vojtěch KOBLÍŽEK | 10047349623 | |
Vojtěch KADLEC | 10047309510 | TJ FAVORIT BRNO |
Veronika JANDOVÁ | 10047256764 | FARTO - BTC WOMEN´S CYCLING TEAM |
Václav PAPÍK | 10047262424 | REXONIX KOVO PRAHA |
- - - | 10047370538 | |
Tomáš BÁRTA | 10091211508 | Caja Rural Seguros RGA |
- - - | 10015286574 | |
Tadeáš PÁV | 10047252118 | REXONIX KOVO PRAHA |
Štěpán TELECKÝ | 10047201392 | ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
Štěpán ŠIROKÝ | 10059931735 | TJ FAVORIT BRNO |
Simona PETRŽÍLKOVÁ | 10047425506 | |
Šimon BÓDAY | 10047318907 | AC SPARTA PRAHA |
Samuel JURICA | 10047399941 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Sabina DŽERENGOVÁ | 10047254845 | |
Robert KOBR | 10047280410 | ACS DEVELOPMENT |
Richard KOBR | 10047280309 | ACS DEVELOPMENT |
Richard HABERMANN | 10059648516 | AC SPARTA PRAHA |
René SMÉKAL | 10047330627 | TUFO PARDUS Prostějov |
Petr VÁVRA | 10048001139 | TUFO PARDUS Prostějov |
- - - | 10047455515 | |
Patricie MÜLLEROVÁ | 10047400749 | AROMITALIA 3T VAIANO |
Ondřej ŠILHAVÝ | 10047315469 | ACS DEVELOPMENT |
Ondřej POKORNÝ | 10047168454 | TUFO PARDUS Prostějov |
Natálie VALUCHOVÁ | 10015286372 | BIKE PRO RACING |
Milan KADLEC | 10047431263 | Development Team dsm-firmenich PostNL |
Maxim MÜLLER | 10048203930 | TUFO PARDUS Prostějov |
Matyáš KOBLÍŽEK | 10047400547 | TUFO PARDUS Prostějov |
Matyáš JANOŠ | 10046331224 | |
Matyáš BUŠEK | 10015528670 | |
Matěj STYBOR | 10016300529 | REXONIX KOVO PRAHA |
Martin ČEPEK | 10047235647 | TJ FAVORIT BRNO |
Markéta MACÁNOVÁ | 10046446412 | |
Marek LIŠKA | 10047218873 | CYKLOTEAM OSTROV |
Lukáš KOLAŘÍK | 10047299103 | TUFO PARDUS Prostějov |
Luboš KOMÍNEK | 10047307991 | |
Karel MACÁN | 10046341530 | SportRaces Cycling Team |
Justýna KOLÁŘOVÁ | 10047767127 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
Jiří DUŠEK | 10047328607 | TJ FAVORIT BRNO |
Jaromír KOHOUT | 10047234536 | AC SPARTA PRAHA |
Jan VONEŠ | 10047303244 | TUFO PARDUS Prostějov |
Jan FRÜHAUF | 10047347906 | |
Jakub ŠŤASTNÝ | 10048100765 | ASO DUKLA BRNO |
Jakub STANĚK | 10047281319 | Roman Kreuziger Cycling Academy |
Jakub DOHNAL | 10047256865 | REXONIX KOVO PRAHA |
Gabriela BÁRTOVÁ | 10047282935 | TEAM DUKLA PRAHA |
Filip DOHNAL | 10004976989 | REXONIX KOVO PRAHA |
Filip ČERNÝ | 10047277174 | |
- - - | 10047431768 | |
Ema CETKOVSKÁ | 10015286271 | CYKLO TEAM KOLARNA |
Eliška GRULICHOVÁ | 10047400446 | TEAM DUKLA PRAHA |
- - - | 10015330731 | |
Dominik GÖRNER | 10059225554 | Open Cycling Academy |
David VITNER | 10047209476 | TJ PLAMEN CHODOV, z.s. |
David GROSSMANN | 10047374477 | |
Daniel TOUL | 10047307082 | REXONIX KOVO PRAHA |
Daniel ŠILHAVÝ | 10047253027 | ACS DEVELOPMENT |
Daniel POLANSKÝ | 10047208163 | |
Daniel BABOR | 10015327903 | Caja Rural Seguros RGA |
Dagmar HEJHALOVÁ | 10047208769 | |
Antonín REH | 10047358313 | |
Antonín KOSTIHA | 10046614241 | ARBÖ headstart On-Fahrrad |
- - - | 10047400951 | |
Adam KŘENEK | 10047309409 | TJ FAVORIT BRNO |
Adam HOFMEISTER | 10048179880 |