Závod: PŘEBORY SCM

  
StavVýsledky
NázevPŘEBORY SCM
Třída 
Odvětví
Dráha
Datum startu11.11.2017
Datum konce12.11.2017
Uzávěrka přihlášek10.11.2017
Místo konáníMOTOL
KrajPraha
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJaroslava Mixová
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon 
Fax 
Propoziceprebor-sportovnich-center-mladeze-v-drahove-cyklistice-2017.pdf (30.10.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V171111-SCM.pdf (13.11.2017)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
- - -10056621409 
Antonín REH10047358313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
- - -10047424290 
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477 
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Dominik HRSTKA10047416917CK BÍTOVSKÁ
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174 
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip ŘEHA10059238890ATT Investments
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub DOHNAL10047256865REXONIX KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10047450158 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
- - -10023528847 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Karolína ČERNÁ10047331031 
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Michaela TESAŘOVÁ10047418028REXONIX KOVO PRAHA
- - -10047313752 
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
- - -10047337192 
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Ondřej TARABA10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VAVROUŠEK10047394281 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
René ZOAITTER10047444195 
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel NAUGHTON10047378925PROFI SPORT CHEB
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Štěpán KRULA10047266969 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
- - -10047330728