Závod: ČP na dráze 18.11. - OMNIUM

  
StavVýsledky
NázevČP na dráze 18.11. - OMNIUM
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - OMNIUM
JUNIORKY - OMNIUM
KADETI - OMNIUM
KADETKY - OMNIUM
ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ - OMNIUM
ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
ŽENY - OMNIUM
Datum startu18.11.2017
Datum konce18.11.2017
Uzávěrka přihlášek16.11.2017
Místo konáníMOTOL
KrajČSC
PořadatelSK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceCP-Motol-18.-19.11.2017-3-.pdf (30.10.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

VZOR-VYPLNENY-2-.xls (23.11.2017)

Výsledky v kategorii ŽENY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
2Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
3Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
4Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
5Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
6Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
7Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
10Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -NO RadUnion 
6Matouš MĚŠŤANSKC Tufo Prostějov z.s. 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
9Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
10Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
13David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
14Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
15Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Antonín KOSTIHASKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 
17Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
18- - -SKP DUHA Lanškroun 
19David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
20- - -FORCE TEAM JESENÍK 
21Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
22Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
23Filip ŘEHAFORCE TEAM JESENÍK 
24- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
25Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
26Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
27- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
28Jáchym ŠTEMBERKCK FANY GASTRO Příbram 
29Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
30- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
6Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
7Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Martin ŘEHÁKSKC Tufo Prostějov z.s. 
9Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
11Štěpán ŠIROKÝVysočina Cycling 
12Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13David KOPELENTALL TRAINING 
14Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
17Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
18Martin VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
19- - -NO RadUnion 
20Adam MAREKPROFI SPORT CHEB 
21Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
23Tomáš HALBICHPROFI SPORT CHEB 
24Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
25Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
6Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
8Milan KADLECDUKLA PRAHA 
9Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
10Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
11Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
12David GOGAPROFI SPORT CHEB 
13Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
15Vojtěch KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
16Matěj VIKDUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
19Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
21Ondřej POKORNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
22Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
23Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
24David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
25Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
4Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
7Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ MLADŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
2Vendula STRAKATÁDUKLA PRAHA 
3Hanka VIKOVÁDUKLA PRAHA 
4Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
2Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
3Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
6Albert RAUSCHERTDUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10056621409DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hanka VIKOVÁ10047449754DUKLA PRAHA
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
- - -10047313752CK BÍTOVSKÁ
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047337192 
Nikola HODLOVÁ10047347704ČEZ Cyklo Team Tábor
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10046629092CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robin TERŠL10011516409ČEZ Cyklo Team Tábor
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel NAUGHTON10047378925PROFI SPORT CHEB
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM