Závod: Velká cena města Soběslavi

  
StavVýsledky
NázevVelká cena města Soběslavi
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I
J U N I O R K Y + Ž E N Y
K A D E T I
K A D E T K Y
M L A D Š Í Ž Á C I
M U Ž I
S T A R Š Í Ž Á C I
Datum startu8.04.2006
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

29-02-08-14-07-54V070609_Nova_Bystrice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii M U Ž I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
2Zdeněk MLYNÁŘPUSKINAK.CZ 
3Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -DT - SPECIALIZED 
6- - -SWEEP Ultimate Sport 
7Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
8- - -EXTREMERIDERS 
9Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
10Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
11- - -SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM 
12Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
14- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
15Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
18- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
 Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MIKE BIKE cycling team 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK Příbram 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -YOGI RACING OSTRAVA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -DMT RACING TEAM 
 - - -KCL KOOPERATIVA - Svijany 
 - - -Eleven Cube Riders 
 - - -CSK MARKUS, spolek 
 - - -TJ BANÍK OSTRAVA OKD 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK Příbram 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii J U N I O R K Y + Ž E N Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASTANA WOMEN 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -VEUS VYŠKOV 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8- - -PROFI SPORT CHEB 
9- - -SPECIALIZED EASTERN EUROPE 
10- - -CYKLOSPORTSTRATÍLEK SPORT KLUB 
11- - -CYKLOTRENINK.COM 
12Soňa JURKOVÁČSC Praha 
13- - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
14- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
15- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
16Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁČSC Praha 
17- - -PELL´S TEAM 
18- - -GALAXY PRACHATICE 
19- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
20- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
21- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
22- - -VEUS VYŠKOV 
23Josef KAŇKOVSKÝSPASTIC HANDICAP 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -PRODOLI RACING TEAM 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
7- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
8- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -SKP DUHA Lanškroun 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
16- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -DT - SPECIALIZED 
18- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
19- - -KÚC BIKE SPORT 
20- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -SKP DUHA Lanškroun 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28- - -TEAM FORMAN CINELLI 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -DT - SPECIALIZED 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
35- - -CT MLADÁ BOLESLAV 
36Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
37- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -CS Specialized HK 
40- - -CYKLO VELEŠÍN 
41- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
42- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK Příbram 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -Nilfisk ALTO pro cycling 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 Jan FOJTÍKFORCE KCK ZLÍN 
 - - -CARABIK group 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK Příbram 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
 - - -KRABCYCLES 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK KOLOSERVIS SEDLČANY 
 - - -CAN BUMS TEAM 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -SPEEDBIKE TEAM FRYŠTÁK 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
2Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -Bikonur Cycling Team 
7Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
10- - -PRODOLI RACING TEAM 
11Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
15- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
16Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
17- - -ACS DRAK VRBNO 
18- - -ACS DRAK VRBNO 
19- - -CK BÍTOVSKÁ 
20- - -PÍTRS BIKES 
21- - -SKP DUHA Lanškroun 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
25- - -TJ UNIČOV 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -STEVENS Znojmo 
30- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -DUKLA PRAHA 
33- - -BMC RACING 
34- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
35- - -Klein Constantia 
36Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
37- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
38- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -SPOKE.CZ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -Astana Pro Team 
 Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -GALAXY PRACHATICE 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -BORA - hansgrohe 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CYKLO VELEŠÍN 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -KOTVA BRANÍK CYKLO TEAM 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -Symbio+CE.Energy 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -CYKLO VELEŠÍN 
 - - -PELL´S HARD BIKERS 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -JIRAPO-GIANT 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -KOLOKRÁM 
10- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -PUSKINAK.CZ 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
21- - -VEUS VYŠKOV 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -ETIXX - QUICK STEP 
26- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
27- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
28- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
29- - -SK VELO PRAHA 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
 - - -CK Příbram 
Výsledky v kategorii M L A D Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii K A D E T K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
2- - -GALAXY PRACHATICE 
3- - -KOLOKRÁM 
4- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
5- - -GALAXY PRACHATICE 
6- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
8- - -PELL´S TEAM 
9Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
11- - -TRI STAR KUCERA 
12- - -TEAM CYCLING FANINI 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam