Závod: ČP Motol

  
StavVýsledky
NázevČP Motol
Odvětví
Dráha
J U N I O Ř I
J U N I O Ř I - bodovací závod (160 kol)
J U N I O Ř I - bodovací závod dvojic (160 kol)
J U N I O Ř I – omnium 2
K A D E T I
K A D E T I - bodovací závod (80 kol)
K A D E T I - bodovací závod dvojic (100 kol)
K A D E T I – omnium 2
Ž Á C I
Ž Á C I - bodovací závod (40 kol)
Ž Á C I - bodovací závod (40 kol)2
Ž Á C I – omnium 2
Datum startu6.12.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice30-10-08-13-09-22propozice_fileprog081206-p-motol.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

08-12-08-23-55-52V081206_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -STEVENS Znojmo 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
17- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -ASTANA WOMEN 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -pavelsvision.com 
25- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
26- - -CK BÍTOVSKÁ 
28Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
29- - -ASO DUKLA BRNO 
31- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
32- - -DUKLA PRAHA 
33- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I - bodovací závod (160 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -ASTANA WOMEN 
7Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
11- - -STEVENS Znojmo 
12Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
22- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
23Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
25- - -pavelsvision.com 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
30- - -CK BÍTOVSKÁ 
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -AC SPARTA PRAHA 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I – omnium 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -STEVENS Znojmo 
13Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
18- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -pavelsvision.com 
23Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
24Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -CK BÍTOVSKÁ 
28- - -DUKLA PRAHA 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -ASTANA WOMEN 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -TEAM CYCLING FANINI 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
18Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -DUKLA PRAHA 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
31- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
Výsledky v kategorii K A D E T I - bodovací závod (80 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TEAM CYCLING FANINI 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
17- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
18Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
30- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
31- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii K A D E T I – omnium 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TEAM CYCLING FANINI 
19Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
20- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
23- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
24- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - bodovací závod (40 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - bodovací závod (40 kol)2
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov 
4- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Ž Á C I – omnium 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I - bodovací závod dvojic (160 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -pavelsvision.com 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -STEVENS Znojmo 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii K A D E T I - bodovací závod dvojic (100 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam