Závod: ČP Motol

  
StavVýsledky
NázevČP Motol
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I - bodovací závod (180 kol) 8.11.
J U N I O Ř I - bodovací závod dvojic (160 kol)
J U N I O Ř I omnium 8.11.
J U N I O Ř I omnium 9.11.
K A D E T I - bodovací závod (80 kol) 8.11.
K A D E T I - bodovací závod dvojic (100 kol)
K A D E T I omnium 8.11.
K A D E T I omnium 9.11.
Ž Á C I - bodovací závod (40 kol) 8.11.
Ž Á C I - bodovací závod (50 kol)
Ž Á C I omnium 8.11.
Ž Á C I omnium 9.11.
Datum startu8.11.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice30-10-08-13-10-43propozice_fileprog081108-p-motol.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

11-12-08-14-08-43vyslV081108_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii K A D E T I omnium 8.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
13- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
14- - -TEAM CYCLING FANINI 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
23- - -CK BÍTOVSKÁ 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii K A D E T I - bodovací závod (80 kol) 8.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -TEAM CYCLING FANINI 
9Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
14- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
21Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii K A D E T I omnium 9.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
16Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
17- - -TEAM CYCLING FANINI 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -PELL´S TEAM 
22- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -PELL´S TEAM 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I omnium 8.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -ASTANA WOMEN 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
16- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17- - -CK BÍTOVSKÁ 
18- - -ETIXX - QUICK STEP 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
21- - -STEVENS Znojmo 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -AC SPARTA PRAHA 
24Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
25- - -pavelsvision.com 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -CK BÍTOVSKÁ 
29- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I - bodovací závod (180 kol) 8.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -ASTANA WOMEN 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -ETIXX - QUICK STEP 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16- - -AC SPARTA PRAHA 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
21- - -pavelsvision.com 
22Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
23- - -STEVENS Znojmo 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -AC SPARTA PRAHA 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -CK BÍTOVSKÁ 
31- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I omnium 9.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -pavelsvision.com 
13- - -ASTANA WOMEN 
14- - -STEVENS Znojmo 
15Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ETIXX - QUICK STEP 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -CK BÍTOVSKÁ 
24- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
31- - -ASO DUKLA BRNO 
32- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Ž Á C I omnium 8.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TEAM LOUNY 
9- - -TJ UNIČOV 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - bodovací závod (40 kol) 8.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Ž Á C I omnium 9.11.
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - bodovací závod (50 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I - bodovací závod dvojic (160 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -ETIXX - QUICK STEP 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -DUKLA PRAHA 
8- - -pavelsvision.com 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -STEVENS Znojmo 
Výsledky v kategorii K A D E T I - bodovací závod dvojic (100 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam