Závod: MČR na dráze - Ženy, ČP mládeže

  
StavVýsledky
NázevMČR na dráze - Ženy, ČP mládeže
Odvětví
Dráha
J U N I O Ř I
J U N I O Ř I - bodovací závod (160 kol)
K A D E T I
K A D E T I - bodovací závod (100 kol)
Ž Á C I
Ž Á C I - bodovací závod (50 kol)
Datum startu22.11.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice30-10-08-13-12-03propozice_filekopie-prog081122-p-motol-mr.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-12-08-22-12-47výsledky_Motol-1.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii K A D E T I - bodovací závod (100 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
18- - -DUKLA PRAHA 
19Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
18- - -CYKLOTEAM OSTROV 
19- - -DUKLA PRAHA 
20Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -HNÍZDIL TEAM 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - bodovací závod (50 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -TJ UNIČOV 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov 
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
12- - -TJ UNIČOV 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I - bodovací závod (160 kol)
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -STEVENS Znojmo 
9Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
10Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -pavelsvision.com 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -ETIXX - QUICK STEP 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -CK BÍTOVSKÁ 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
23- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -STEVENS Znojmo 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
13Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16- - -pavelsvision.com 
17Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -DUKLA PRAHA 
28- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
- - -10009500829 
- - -10047162592HNÍZDIL TEAM
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047161683SK ZŠ HOSTIVAŘ