Závod: ČP VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠ

  
StavVýsledky
NázevČP VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠ
Třída 
Odvětví
Silnice
muži
muži
muži
muži
muži
muži
muži
muži
muži
muži
muži
muži
Datum startu1.04.2017
Datum konce1.04.2017
Uzávěrka přihlášek27.03.2017
Místo konáníVELKÁ BÍTEŠ
KrajJihomoravský
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadateleKŘIŽKOVSKÉHO 22 , BRNO
PSČ 
Kontaktní osobaVALENTA
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon602 732 762
Fax 
PropoziceRozpis2017-Bites-2017.doc (10.03.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

b6c4336e4cb449df955461973262bef1.xls (10.04.2017)

Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
Výsledky v kategorii muži
PořadíJménoOddílKategorie
1Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
6Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
7Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Vojtěch HAČECKÝELKOV AUTHOR cycling team 
9Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jiří HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
11Jan STÖHRCK Příbram - Fany GASTRO 
12Petr HAMPLSKC TUFO PROSTĚJOV 
13- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
14Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal MALÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Tomáš KALOJÍROSTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Jiří ŠORMELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
22Karel HNÍKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
26Václav NEŽERKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
27- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
28Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
29Jakub OTRUBASKC TUFO PROSTĚJOV 
30Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
31Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
32Matěj ZAHÁLKASKC TUFO PROSTĚJOV 
33Tomáš BÁRTASKC TUFO PROSTĚJOV 
34- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
35- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
36- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
37- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
38Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
39Lukáš KUNTTJ FAVORIT BRNO 
41- - -PROefekt team 
42- - -Cyklistický tím Firefly 
43- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
44- - -ARBÖ SKR Duratec 
45- - -Arios Sportakus Cycling Team 
46- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
47Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
48- - -mix Dukla B.B./Trnava/Podbrezova 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680 
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Antonín LANT10013583519 
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
Dalibor KMENTA10047594749FORCE KCK ZLÍN
Dan ŘEZÁČ10047368215 
Daniel BABOR10015327903Caja Rural Seguros RGA
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel VAJBAR10015208166SPORTCOMPLEX BŘECLAV
David ČERNOHORSKÝ10047420250Integray L27 Cycling Team
Denis CHARALAMBIDIS10016144016TJ ČZU PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Dominik BUKSA10006963166CANYON SIDI MTB TEAM
- - -10009769294TJ FAVORIT BRNO
Dominik NEUMAN10009488806ATT Investments
- - - AŠK INTER Bratislava
Eduard HRACHOVINA10014393871 
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10058810272 
- - -10058432679FORCE KCK ZLÍN
- - -10016046915Team Forman Energetic
Jakub FRKAL10008708863 
Jakub KŘIKAVA10010605518kola-bbm.cz
- - -10048063783 
- - -10010776882REXONIX KOVO PRAHA
Jan ANDĚL10011196612BIKE 2000
Jan FIERLA10016047218CK FESO PETŘVALD
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015504220IN - LIFE cycling team
Jan PLEVA10045961513 
- - -10015426014 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
- - -10010894595 
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
- - -10008708661TJ FAVORIT BRNO
Jaromír PYTEL10016050349OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Jaroslav KULHAVÝ10002782365OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Jiří BRÁZDIL10005905159DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Jiří DOLEŽAL10007720170 
Jiří HOCHMANN10003096304TJ FAVORIT BRNO
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
- - -10003769038GIANT Trans Brdy Team
Jiří JEŽEK10004724284NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
- - -10004771976 
Jiří SLAVÍK10046897763FORCE KCK ZLÍN
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047405601AC SPARTA PRAHA
Jonáš BŘEZINA10009745551 
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČERNÝ10007523241Soudal - QuickStep
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
- - -  
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Karel TYRPEKL10047918081 
Kryštof SOLAŘ10015426115BIKE PRO RACING
Libor MEIŠNER10016026606Sport Import
Luděk KELLNER LICHNOVSKÝ10008993193ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Lukáš KUNT10009335222 
- - -10009846187 
- - -10047338408XXX
Marek MIXA10003097617REXONIX KOVO PRAHA
- - -10009500829 
- - -10002279985 
- - -10016048430PUSKINAK.CZ
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869 
- - -10047425001FORCE KCK ZLÍN
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
- - -10009373113CYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - - AŠK INTER Bratislava
Martin SPUDIL10010605720 
Matěj ŠTIBINGR10010747883SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matouš KOZÁK10047425809ROHOZEC AMIX TEAM
- - -10047746515 
- - -10010170129 
Michael KUKRLE10008680470Team Felt Felbermayr
- - -  
Michal KOHOUT10009502748 
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Milan HOLUB10056495410SK BAGBIKE
- - -  
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Ondřej FIERLA10013451254Team Forman Energetic
Ondřej MACH10047428031Team Forman Energetic
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
- - -10009808704 
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Pavel KODL10046914941CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Pavel KOPECKÝ10008706742TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274 
- - -10046777525 
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10048203627Team Forman Energetic
Petr SWACZYNA10012570574KILPI RACING TEAM
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
René JAURIS10006187873MISTRAL
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman LEHKÝ10008624694 
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon ADÁMEK10009178507 
- - -10047338610PUSKINAK.CZ
Tomáš BÁRTA10091211508Caja Rural Seguros RGA
Tomáš BUCHÁČEK10002058202ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tomáš ČAPEK10010182556Integray L27 Cycling Team
Tomáš ČER10006431383 
Tomáš HOLUB10006721373Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047612432SK BAGBIKE
Tomáš KALOJÍROS10007650048Pierre Baguette cycling
Tomáš KOSTKA10016051763 
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -  
- - -10014559478PUSKINAK.CZ
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753 
Vít ŠRÁMEK10048131784Cyklokramo Suchdol nad Odrou
Vojtěch HAČECKÝ10004627587SUBTERRA SANTA CRUZ
Vojtěch MODLITBA10009892667