Závod: Velká cena B.E.I. - Eurolines (Pičín)

  
StavVýsledky
NázevVelká cena B.E.I. - Eurolines (Pičín)
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I
J U N I O R K Y + Ž E N Y
K A D E T I
K A D E T K Y
M U Ž I
S T A R Š Í Ž Á C I
Ž Á K Y N Ě
Datum startu9.04.2006
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelCK Příbram
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-03-08-09-24-46V060409_Picin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii M U Ž I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Jesenická cyklistická 
2- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
3Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
4- - -EXTREMERIDERS 
5- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
6Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
9- - -BIKESTYLE.CZ 
10Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
11- - -DT - SPECIALIZED 
13Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
14- - -EXTREMERIDERS 
15- - -KOLOKRÁM 
16- - -KL SPORT MOST 
17- - -DT - SPECIALIZED 
19- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
20- - -CSK MARKUS, spolek 
21- - -Bikonur Cycling Team 
22Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
23Jan JOBÁNEKSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM 
26Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
30- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
32- - -CK Příbram 
33- - -HAVEN TEAM 
34Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
36- - -DMT RACING TEAM 
38Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
39Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
40Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
41- - -TEAM FORMAN CINELLI 
42- - -MARIN - HOKOR 
44Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
45- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
46- - -TEAM FORMAN CINELLI 
49- - -SWEEP Ultimate Sport 
50- - -KC SLAVIA PRAHA 
51- - -KOLOKRÁM 
52- - -MIKE BIKE cycling team 
53- - -Cyklotrénink - František Trkal 
Výsledky v kategorii J U N I O R K Y + Ž E N Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASTANA WOMEN 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
5- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -CYKLOTRENINK.COM 
9- - -ČSZPS 
10- - -VLASTIBOR KONEČNÝ 
11Soňa JURKOVÁČSC Praha 
12- - -VEUS VYŠKOV 
13- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
15- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
16- - -PELL´S TEAM 
17- - -CK Příbram 
18- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
19- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
20- - -VEUS VYŠKOV 
21- - -SPECIALIZED EASTERN EUROPE 
22- - -SPECIALIZED EASTERN EUROPE 
23- - -GALAXY PRACHATICE 
24- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PRODOLI RACING TEAM 
4Jan FOJTÍKFORCE KCK ZLÍN 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
7- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
8- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
9- - -SKP DUHA Lanškroun 
10Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13- - -DT - SPECIALIZED 
14- - -KÚC BIKE SPORT 
16- - -SKP DUHA Lanškroun 
17- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
23- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
26- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
27- - -CYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO 
28Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32- - -CK KRÁLOVICE 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -DT - SPECIALIZED 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
38- - -SKP DUHA Lanškroun 
39- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
40- - -TEAM FORMAN CINELLI 
41Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
42- - -TEAM DUKLA PRAHA 
43- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44- - -CARABIK group 
45- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
46- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
47- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
48- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
49- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
50- - -CK Příbram 
51- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
52- - -EX 23 SARONI factory team 
53- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
54- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
55- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
56- - -CT MLADÁ BOLESLAV 
57- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
58Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
59- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
60Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
 - - -CK Příbram 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CYKLOSPORTSTRATÍLEK SPORT KLUB 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK KOLOSERVIS SEDLČANY 
 - - -CS Specialized HK 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SPEEDBIKE TEAM FRYŠTÁK 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
4Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
5- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
6- - -TJ UNIČOV 
7- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
8- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
9Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
13Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -ACS DRAK VRBNO 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
19- - -Symbio+CE.Energy 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
21- - -Bikonur Cycling Team 
22- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
23- - -BMC RACING 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -PÍTRS BIKES 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -SKP DUHA Lanškroun 
28- - -PELL´S HARD BIKERS 
29- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
30- - -PRODOLI RACING TEAM 
31- - -Klein Constantia 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -ACS DRAK VRBNO 
35- - -TJ UNIČOV 
36- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
37- - -TJ STADION LOUNY 
38- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
39- - -TJ SIGMA HRANICE 
40Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
41- - -ACS DRAK VRBNO 
42- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
43- - -TJ STADION LOUNY 
44- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -STEVENS Znojmo 
46- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
47Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
49- - -CK BÍTOVSKÁ 
50- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
51- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
52- - -DUKLA PRAHA 
53- - -ASO DUKLA BRNO 
54- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
55- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
56Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
57- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
58- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
59- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
61Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
62- - -TJ FAVORIT BRNO 
63- - -Astana Pro Team 
64- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
65- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
66- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
67- - -SKP DUHA Lanškroun 
68- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
69- - -SKP DUHA Lanškroun 
70- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -JIRAPO-GIANT 
2Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -KOLOKRÁM 
12- - -PUSKINAK.CZ 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -VEUS VYŠKOV 
16Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
17- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -ETIXX - QUICK STEP 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
27- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
28- - -TJ UNIČOV 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CK BÍTOVSKÁ 
32- - -SK VELO PRAHA 
33Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
36Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
37- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
38- - -CK Příbram 
39- - -CK BÍTOVSKÁ 
40- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii K A D E T K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PELL´S TEAM 
2- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
3- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
4- - -GALAXY PRACHATICE 
5- - -TRI STAR KUCERA 
6- - -SKP DUHA Lanškroun 
7Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -KOLOKRÁM 
9- - -GALAXY PRACHATICE 
10- - -TEAM CYCLING FANINI 
11- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
12- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Ž Á K Y N Ě
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam