Závod: MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ

  
StavVýsledky
NázevMČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ
Odvětví
Silnice
F*KADET
F*KADET
KADETI
KADETI
ŽÁCI - starší
ŽÁCI - starší
ŽÁKYNĚ - starší
ŽÁKYNĚ - starší
Datum startu11.07.2017
Datum konce11.07.2017
Uzávěrka přihlášek4.07.2017
Místo konáníHODKOVIČKY
KrajLiberecký
PořadatelKC KOOPERATIVA Jablonec Nad Nisou
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailHollosak@seznam.cz
Telefon775 375 309
Fax 
Propozice2017.07.11-MCR-mladeze-Casovka-jednotlivcu.pdf (8.06.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
4Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
6Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
8Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
10Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
11Sabina SOBKOVÁVRV TEAM 
12Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
13Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
14Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
15Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
16Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
17Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
19Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
20Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
21Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
4Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
6Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
8Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
10Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
11Sabina SOBKOVÁVRV TEAM 
12Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
13Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
14Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
15Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
16Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
17Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
19Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
20Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
21Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
6Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
8Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
10Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
13Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
15Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
16- - -TJ UNIČOV 
17Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
19Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
20Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
21- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
22Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Milan KADLECDUKLA PRAHA 
24Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
26Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
27Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
28Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
29Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
30Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
31Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
32Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -SKP DUHA Lanškroun 
34- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
35David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
36Martin LAMAČSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
37- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
38Matyáš PÁVEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
40Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
6Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
8Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
10Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
13Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
15Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
16- - -TJ UNIČOV 
17Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
18- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
19Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
20Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
21- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
22Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Milan KADLECDUKLA PRAHA 
24Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
26Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
27Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
28Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
29Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
30Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
31Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
32Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -SKP DUHA Lanškroun 
34- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
35David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
36Martin LAMAČSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
37- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
38Matyáš PÁVEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
40Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Bruno STOČEKBIKE 2000 
5Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
6Jakub KUČERACK MTB Maraton 
7René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
11Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
16David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
18Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
19Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
20Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
21Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
22Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
23- - -FORCE TEAM JESENÍK 
24Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
25Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
26David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
27Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
30Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
32Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
34Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
35- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
36Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
38Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
39- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
42- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -TJ UNIČOV 
47- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
48Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
49- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
50David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
51- - -MG Bike Team 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Bruno STOČEKBIKE 2000 
5Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
6Jakub KUČERACK MTB Maraton 
7René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
11Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
13- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
16David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
18Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
19Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
20Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
21Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
22Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
23- - -FORCE TEAM JESENÍK 
24Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
25Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
26David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
27Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
30Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. 
32Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
34Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
35- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
36Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
38Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
39- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
42- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -TJ UNIČOV 
47- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
48Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
49- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
50David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
51- - -MG Bike Team 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Nicole HARTYCHOVÁMONTE TAMARO VELO CLUB 
7Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
8Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
10Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
11Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
12Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13- - -Cyklo Bendl 
14Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
15Michaela NAVRKALOVÁETHIC SPORT 
16Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
17- - -ELKOV AUTHOR junior team 
18- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Nicole HARTYCHOVÁMONTE TAMARO VELO CLUB 
7Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
8Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
10Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
11Adéla HOLUBOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
12Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13- - -Cyklo Bendl 
14Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
15Michaela NAVRKALOVÁETHIC SPORT 
16Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
17- - -ELKOV AUTHOR junior team 
18- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10056008184 
- - -10047444805CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047306981 
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
- - -10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
- - -10047261818 
- - -10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10059225554TJ FAVORIT BRNO
- - -10047354269Vysočina Cycling
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
- - -10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
- - -10059238890FORCE GO! Jeseník
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10059458354 
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046602319 
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ŠTYCH10047220287ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047208466 
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047782887TJ AŠ ML.BOLESLAV
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
- - -10063806075CK MTB Maraton Hlinsko
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10015522509 
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10047337192 
- - -10047433889KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
- - -10047415095TJ UNIČOV
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
- - -10047344973FORCE GO! Jeseník
- - -10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Sabina SOBKOVÁ10047284450VRV TEAM
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047414994TJ UNIČOV
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
- - -10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047367003 
- - -10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES