Závod: Závod míru nejmladších

  
StavVýsledky
NázevZávod míru nejmladších
Odvětví
Silnice
Čtvrtá etapa
Čtvrtá etapa juniorky
Čtvrtá etapa ženy
Druhá etapa
Druhá etapa juniorky
Druhá etapa ženy
JUNIORKY celkově
KADETI / CADETS celkově
První etapa
První etapa juniorky
První etapa ženy
Třetí etapa
Třetí etapa juniorky
Třetí etapa ženy
ŽENY celkově
Datum startu8.05.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ Cykloklub Jevíčko - TJ Favorit Brno
Adresa pořadateleA.K.Vitáka 597, Jevíčko 569 43
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-maila.dostal@seznam.cz
Telefon721 725 089
Fax 
Propozice24-02-09-16-34-46propozice_filerozpis-gp-matouek-2009..doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-06-09-23-26-33jevicko.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Čtvrtá etapa ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii Třetí etapa ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PELL´S TEAM 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Třetí etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
8Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -MORAVEC Team 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
18- - -CYKLOTEAM OSTROV 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
40Tomáš MEDEKCT WEBER 
43- - -CT WEBER 
44- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
46- - -TEAM CYCLING FANINI 
48Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
49Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
50- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
51- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
53- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
54Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
58- - -TEAM DUKLA PRAHA 
59- - -TJ FAVORIT BRNO 
61- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
62- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
63- - -AC SPARTA PRAHA 
64- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
65- - -TJ FAVORIT BRNO 
66- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
67- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
68Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
69- - -EX 23 SARONI factory team 
70Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
73- - -ASO DUKLA BRNO 
77- - -DUKLA PRAHA 
78- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
79- - -TJ FAVORIT BRNO 
80- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
82- - -HNÍZDIL TEAM 
83- - -HNÍZDIL TEAM 
84- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
85- - -CK Příbram 
87- - -CK BÍTOVSKÁ 
88Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
90- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
92- - -JUMP - X 
93- - -PROFI SPORT CHEB 
94- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
95- - -PELL´S TEAM 
96- - -TJ KOVO PRAHA 
97- - -SKP DUHA Lanškroun 
99- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
100Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
101- - -TJ STADION LOUNY 
104- - -SK VEHA TEAM 
105- - -PROFI SPORT CHEB 
106Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
107- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
108- - -AC SPARTA PRAHA 
109Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
110- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
112- - -dhCYCLING Team 
113- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
114- - -CK FESO PETŘVALD 
115- - -KC HLINSKO 
Výsledky v kategorii Druhá etapa ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii Druhá etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -PUSKINAK.CZ 
26- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
26Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
26Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
26Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -CT WEBER 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
26- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
45Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
47Tomáš MEDEKCT WEBER 
48- - -MORAVEC Team 
49Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
54- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
55- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -TEAM CYCLING FANINI 
61- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
62- - -AC SPARTA PRAHA 
63- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
64- - -BIKE PRO RACING 
65- - -KC HLINSKO 
66- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
67- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
69- - -DUKLA PRAHA 
70Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
72- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
73- - -HNÍZDIL TEAM 
74- - -CYKLOTEAM OSTROV 
75- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
76Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
77- - -TJ FAVORIT BRNO 
78- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
80- - -EX 23 SARONI factory team 
81- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
82- - -TJ FAVORIT BRNO 
83Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
87- - -TJ STADION LOUNY 
88- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
89- - -CK FESO PETŘVALD 
90Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
91- - -ASO DUKLA BRNO 
92- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
94- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
96- - -CK Příbram 
97- - -JUMP - X 
98- - -HNÍZDIL TEAM 
99- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
100- - -PROFI SPORT CHEB 
101- - -TJ KOVO PRAHA 
102- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
105- - -PELL´S TEAM 
106Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
107- - -AC SPARTA PRAHA 
108- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
109- - -SKP DUHA Lanškroun 
111- - -CK BÍTOVSKÁ 
112- - -PROFI SPORT CHEB 
113- - -SK VEHA TEAM 
114Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
116- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
117- - -dhCYCLING Team 
118- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii První etapa ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii První etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
16Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
16- - -MORAVEC Team 
16Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
16Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
31- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
32Tomáš MEDEKCT WEBER 
36Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
37- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
50- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
52Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
53- - -TEAM DUKLA PRAHA 
54- - -CYKLOTEAM OSTROV 
55- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
57- - -TEAM CYCLING FANINI 
58- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
59- - -BIKE PRO RACING 
63- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
64- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
65- - -HNÍZDIL TEAM 
66- - -TJ FAVORIT BRNO 
67- - -ASO DUKLA BRNO 
69- - -KC HLINSKO 
71Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
72- - -CT WEBER 
74- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
75- - -AC SPARTA PRAHA 
77- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
80- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
81- - -TJ FAVORIT BRNO 
82- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
83- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
84- - -CK Příbram 
85- - -DUKLA PRAHA 
87- - -EX 23 SARONI factory team 
88Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
89- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
90- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
91- - -HNÍZDIL TEAM 
92Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
93- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
94Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
95- - -PROFI SPORT CHEB 
98- - -SK VEHA TEAM 
99- - -SKP DUHA Lanškroun 
101- - -CK FESO PETŘVALD 
102- - -JUMP - X 
103- - -CK BÍTOVSKÁ 
104- - -TJ STADION LOUNY 
105- - -AC SPARTA PRAHA 
106Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
107- - -TJ KOVO PRAHA 
108- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
109- - -PROFI SPORT CHEB 
111- - -PELL´S TEAM 
112- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
113- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
114- - -dhCYCLING Team 
115Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
116- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii ŽENY celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -EX 23 SARONI factory team 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -MORAVEC Team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
21Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
24- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
34Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37Tomáš MEDEKCT WEBER 
41- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
42- - -CYKLOTEAM OSTROV 
43- - -CT WEBER 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
47- - -TEAM DUKLA PRAHA 
49- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
50- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
53Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
54- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
56- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
58- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
60- - -AC SPARTA PRAHA 
62- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
63- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
65- - -ASO DUKLA BRNO 
66- - -HNÍZDIL TEAM 
67- - -EX 23 SARONI factory team 
69- - -TJ FAVORIT BRNO 
71- - -TJ FAVORIT BRNO 
73- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
76- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
77- - -DUKLA PRAHA 
78- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
79- - -CK Příbram 
80- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
81Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
82Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
84- - -HNÍZDIL TEAM 
86- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
88- - -PROFI SPORT CHEB 
90- - -TJ STADION LOUNY 
91- - -JUMP - X 
92- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
93- - -CK BÍTOVSKÁ 
94- - -SKP DUHA Lanškroun 
96- - -SK VEHA TEAM 
98- - -PROFI SPORT CHEB 
100- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
101- - -KC HLINSKO 
102- - -dhCYCLING Team 
103- - -CK FESO PETŘVALD 
104- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Čtvrtá etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
11Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
16- - -MORAVEC Team 
18- - -EX 23 SARONI factory team 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -TEAM DUKLA PRAHA 
33- - -CT WEBER 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
38- - -CYKLOTEAM OSTROV 
40- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
44- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
47- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
48- - -HNÍZDIL TEAM 
49- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
51- - -KC HLINSKO 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
54Tomáš MEDEKCT WEBER 
55Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
60Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
62- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
63- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
65- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
66- - -AC SPARTA PRAHA 
67- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
69Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
70- - -HNÍZDIL TEAM 
72- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
74- - -EX 23 SARONI factory team 
75- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
76- - -DUKLA PRAHA 
77- - -CK FESO PETŘVALD 
78- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
80- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
81- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
83- - -CK Příbram 
84- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
85- - -TJ FAVORIT BRNO 
87- - -ASO DUKLA BRNO 
90- - -TJ STADION LOUNY 
91- - -SKP DUHA Lanškroun 
92- - -PROFI SPORT CHEB 
94- - -TJ FAVORIT BRNO 
96- - -SK VEHA TEAM 
97- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
98- - -CK BÍTOVSKÁ 
99- - -dhCYCLING Team 
100- - -JUMP - X 
101- - -PROFI SPORT CHEB 
102- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Čtvrtá etapa juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM CYCLING FANINI 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii Třetí etapa juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii Druhá etapa juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii První etapa juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Výsledky v kategorii JUNIORKY celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10004736715KOVO PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
- - -10046677592PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10046971525SK VEHA TEAM
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007503134CCC Team
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10006188075PELL´S TEAM
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10012849854Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
- - -10005497557PELL´S TEAM
- - -10006914161PUSKINAK.CZ