Závod: ČP na dráze Memoriál Rudolfa Schejbala

  
StavVýsledky
NázevČP na dráze Memoriál Rudolfa Schejbala
Odvětví
Dráha
junioři
junioři - sk. A
junioři - sk. B
junioři -sk. A
kadeti
žáci / žákyně
Datum startu4.04.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ ZČE Cyklistika Plzeň
Adresa pořadateleLobezská 22, Plzeň
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon603810611
Fax 
Propozice13-03-09-08-09-49propozice_filep-drha-4-5.4.2009-rozpis.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

07-04-09-21-30-11V090404_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TEAM CYCLING FANINI 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -ASO DUKLA BRNO 
17- - -CK Příbram 
18- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
22- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
Výsledky v kategorii žáci / žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ UNIČOV 
3Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov 
8Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
15- - -CK BÍTOVSKÁ 
16- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii junioři - sk. B
PořadíJménoOddílKategorie
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
25- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
26- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii junioři - sk. A
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -AC SPARTA PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -STEVENS Znojmo 
18- - -CK BÍTOVSKÁ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -STEVENS Znojmo 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3- - -STEVENS Znojmo 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -DUKLA PRAHA 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii junioři -sk. A
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -STEVENS Znojmo 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10009500829 
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO