Závod: ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY

  
StavVýsledky
NázevČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
JUNIORKY A ŽENY
JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
KADETI
KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
KADETKY
ŽÁCI
ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
ŽÁKYNĚ
ŽÁKYNĚ A KADETKY
ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium
Datum startu19.05.2017
Datum konce21.05.2017
Uzávěrka přihlášek2.06.2017
Místo konáníProstějov
KrajČSC
PořadatelSKC TUFO Prostějov
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaŠrámek Petr
E-mailinfo@skcprostejov.cz
Telefon 
Fax 
PropozicePropozice-CP-Prostejov-19-21-5-2017-meritelne-discip-.doc (2.06.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

686191c99effabea6f727dfb4d170877.xls (2.06.2017)

Výsledky v kategorii JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8Anna BOHATÁSKC TUFO Prostějov 
9Ema CETKOVSKÁSKC TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO Praha 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA Kaň. 
6Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
7Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA Brno 
9Antonín KOSTIHASKC TUFO Prostějov 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO Praha 
11Jakub ŠŤASTNÝSKC TUFO Prostějov 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝSKC TUFO Prostějov 
2- - -ASO DUKLA Brno 
3Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
4- - -SKP DUHA Lanškroun 
5Matěj STYBORTJ KOVO Praha 
6Richard HABERMANNTJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO Praha 
2Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
3Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA Kaň. 
4Antonín KOSTIHASKC TUFO Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
7- - -MAPEI MERIDA Kaň. 
8Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO Praha 
 - - -CK OLYMPIC Trnava 
 Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK OLYMPIC Trnava 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Matěj STYBORTJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2Lukáš KOLAŘÍKSKC TUFO Prostějov 
3Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
4Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
5René SMÉKALSKC TUFO Prostějov 
6Tadeáš PÁVTJ KOVO Praha 
7Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
8Maxim MÜLLERSKC TUFO Prostějov 
9- - -SKC TUFO Prostějov 
10Jakub DOHNALTJ KOVO Praha 
11Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
12Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
13Daniel TOULTJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA Kaň. 
2Lukáš KOLAŘÍKSKC TUFO Prostějov 
3René SMÉKALSKC TUFO Prostějov 
4Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
5Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
6Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
7Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
8Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
9Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
10Maxim MÜLLERSKC TUFO Prostějov 
11Jakub DOHNALTJ KOVO Praha 
12Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
13- - -SKC TUFO Prostějov 
14David GROSSMANNTJ KOVO Praha 
15Daniel TOULTJ KOVO Praha 
16Tadeáš PÁVTJ KOVO Praha 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
2René SMÉKALSKC TUFO Prostějov 
3Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
4Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
5David GROSSMANNTJ KOVO Praha 
6- - -SKC TUFO Prostějov 
7Daniel TOULTJ KOVO Praha 
8Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
9Jakub DOHNALTJ KOVO Praha 
10- - -CK OLYMPIC Trnava 
11Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
12Maxim MÜLLERSKC TUFO Prostějov 
13Tadeáš PÁVTJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Petr VÁVRACK Bítovská 
4Matyáš KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
5Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
6Filip DOHNALCK Bítovská 
7Richard KOBRCK Bítovská 
8Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
9Milan KADLECDUKLA PRAHA 
10Daniel POLANSKÝSKC TUFO Prostějov 
11Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
12Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
2Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
3Filip DOHNALCK Bítovská 
4Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
5Petr VÁVRACK Bítovská 
6Jan VALLMAPEI MERIDA Kaň. 
7Matyáš KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
8Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
9- - -SKC TUFO Prostějov 
10Daniel POLANSKÝSKC TUFO Prostějov 
11Milan KADLECDUKLA PRAHA 
12Michael ŠVEHLACK DACOM Kyjov 
13- - -CK OLYMPIC Trnava 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2- - -SKC TUFO Prostějov 
3Matyáš KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
4Jan VALLMAPEI MERIDA Kaň. 
5Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
6Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
7Petr VÁVRACK Bítovská 
8Richard KOBRCK Bítovská 
9Daniel POLANSKÝSKC TUFO Prostějov 
10Milan KADLECDUKLA PRAHA 
11Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -CK OLYMPIC Trnava 
13Filip DOHNALCK Bítovská 
14Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
15David PETERKACYKLOTEAM OSTROV 
16Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Adam BITTMANCK Bítovská 
18Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
19- - -CK OLYMPIC Trnava 
20- - -CK OLYMPIC Trnava 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁSKC TUFO Prostějov 
3Natálie VALUCHOVÁSKC TUFO Prostějov 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -SKC TUFO Prostějov 
6Anna BOHATÁSKC TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA Brno 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Natálie VALUCHOVÁSKC TUFO Prostějov 
4- - -SKC TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM Pharma 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM Pharma 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
6Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
7Patricie MÜLLEROVÁSKC TUFO Prostějov 
8Gabriela BÁRTOVÁSKC TUFO Prostějov 
9- - -CK OLYMPIC Trnava 
10Eliška GRULICHOVÁSKC TUFO Prostějov 
11- - -SKC TUFO Prostějov 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam