Závod: Sprinterské dny Plzeň

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny Plzeň
Odvětví
Dráha
Kadeti
Kadeti
kadetky
Žáci
Žáci, žákyně, kadetky
Žákyně
žákyně
Datum startu16.06.2017
Datum konce18.06.2017
Uzávěrka přihlášek20.06.2017
Místo konáníPlzen
KrajPlzeňský
PořadatelSK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceSprinterske-dny-2017.doc (20.06.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

a2ba69087626743e80f8d68ade3af6ac.xls (20.06.2017)

Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
2Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Michaela MITRYCHOVÁkola-bbm.cz 
4Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
Výsledky v kategorii žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
4Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
6Michaela MITRYCHOVÁkola-bbm.cz 
7Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
2Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
5Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
6Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
7David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
8Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
2Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
3Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
4Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
5Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
6Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
7Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
8Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
9Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
10David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
2Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
3Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
4Vojtěch KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Samuel JURICASKC Tufo Prostějov z.s. 
10Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
11Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Žáci, žákyně, kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
2Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
4Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
5Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
9Vojtěch KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
10Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
11Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
12Samuel JURICASKC Tufo Prostějov z.s. 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam