Závod: 500+1 kolo - MLÁDEŽ

  
StavVýsledky
Název500+1 kolo - MLÁDEŽ
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
KADETI a JUNIORKY
ŽÁCI
ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
Datum startu2.06.2017
Datum konce4.06.2017
Uzávěrka přihlášek18.07.2017
Místo konáníBrno - velodrom Pisárky
KrajČSC
PořadatelTJ Favorit Brno
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZdeněk Valenta
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice500-1-MLADEZ-2017.doc (18.07.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

500-1-Brno-mladez-bez-cizincu-.xls (18.07.2017)

Výsledky v kategorii ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK Bítovská 
2Robert KOBRCK Bítovská 
4Gabriela BÁRTOVÁSKC TUFO Prostějov 
5Anna JABORNÍKOVÁSportcomplex Břeclav 
6Justýna KOLÁŘOVÁDukla Praha 
7Jaromír KOHOUTSK Petřín Plzeň 
10Patricie MÜLLEROVÁSKC TUFO Prostějov 
12Kateřina DOSTÁLOVÁCK Dakom Pharma Kyjov 
13Vojtěch KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Austria National Team 
2- - -CK Olympik Trnava 
3- - -CyS Akadémia P. Sagana 
6Matyáš BUŠEKTJ Kovo Praha 
8Antonín KOSTIHASKC TUFO Prostějov 
9- - -Dukla Praha 
10- - -ASO Dukla Brno 
11Marek DOLNÍČEKTJ Favorit Brno 
12Michal PROCHÁZKATJ Favorit Brno 
13Jakub ŠŤASTNÝSKC TUFO Prostějov 
16Šimon BÓDAYTJ Kovo Praha 
17Richard HABERMANNTJ Kovo Praha 
18Michal ROTTERSKP Duha Lanškroun 
19- - -SKP Duha Lanškroun 
20Matěj STYBORTJ Kovo Praha 
21Vojtěch ŘEPATJ Favorit Brno 
23- - -TJ Kovo Praha 
24Jiří DUŠEKTJ Favorit Brno 
30Karel TYRPEKLProfi sport Cheb 
31Tereza NEUMANOVÁTeam Dukla Praha 
Výsledky v kategorii KADETI a JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
3Luboš KOMÍNEKDukla Praha 
6Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
8René SMÉKALSKC TUFO Prostějov 
9Antonín REHTJ Kovo Praha 
10Tadeáš PÁVTJ Kovo Praha 
11Karel MACÁNTJ Plamen Chodov 
12Petra ŠEVČÍKOVÁTeam Dukla Praha 
13Matyáš JANOŠDukla Praha 
14Marek LIŠKACykloteam Ostrov 
15Jakub DOHNALTJ Kovo Praha 
16- - -SKC TUFO Prostějov 
17Maxim MÜLLERSKC TUFO Prostějov 
18- - -SKC TUFO Prostějov 
19David VITNERTJ Plamen Chodov 
20Daniel TOULTJ Kovo Praha 
21- - -Team Dukla Praha 
22Adam HOFMEISTERSK Petřín Plzeň 
24Ema CETKOVSKÁSKC TUFO Prostějov 
25Vojtěch KADLECTJ Favorit Brno 
29- - -Team Dukla Praha 
30Dominik GÖRNERTJ Favorit Brno 
31Petr VAVRUŠATJ Favorit Brno 
32- - -Sportcomplex Břeclav 
33- - -RLM Wien 
34Natálie VALUCHOVÁSKC TUFO Prostějov 
35Anna BOHATÁSKC TUFO Prostějov 
36- - -SKC TUFO Prostějov 
39- - -TJ Favorit Brno 
40David GROSSMANNTJ Kovo Praha 
41Hana HEŘMANOVSKÁTJ Uničov 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CyS Akadémia P.Sagana 
2Petr VÁVRACK Bítovská 
3- - -CyS Akadémia P.Sagana 
4Filip ČERNÝDukla Praha 
5Matyáš KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
6Dagmar HEJHALOVÁDukla Praha 
11Kristýna BURLOVÁTeam Dukla Praha 
13Martin ČEPEKDukla Praha 
14- - -SKC TUFO Prostějov 
15- - -CK Olympik Trnava 
16Sabina DŽERENGOVÁDukla Praha 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam