Závod: ČP Mládeže Brno Zbraslav

  
StavVýsledky
NázevČP Mládeže Brno Zbraslav
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu19.04.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ Favorit Brno
Adresa pořadateleKřížkovského 22, 603 67 Brno
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon54321 1813
Fax 
Propozicebrno09-zb.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

19-04-09-19-32-07V090419_Zbraslav.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PELL´S TEAM 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -PUSKINAK.CZ 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
6Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV 
9- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
12Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -VEUS VYŠKOV 
14- - -MORAVEC Team 
15Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -CT WEBER 
20Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -BIKE PRO RACING 
32- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -TJ STADION LOUNY 
35- - -ASO DUKLA BRNO 
36- - -BIKROSCLUB ŘEPY 
37- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
38- - -CK Příbram 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -EX 23 SARONI factory team 
42- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
43- - -TJ UNIČOV 
44- - -TJ UNIČOV 
45- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
46Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SPASTIC HANDICAP 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -HNÍZDIL TEAM 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CK FESO PETŘVALD 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -SK VEHA TEAM 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -TJ TŽ TŘINEC 
7- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ UNIČOV 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov 
16- - -CK MTB Maraton 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
19- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21- - -KC HLINSKO 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23- - -ACS DRAK VRBNO 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -CK FESO PETŘVALD 
26- - -TJ SIGMA HRANICE 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28- - -TJ SOKOL MALHOSTOVICE 
29Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
8Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
9- - -PROFI SPORT CHEB 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
9Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -Astana Pro Team 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -JIRAPO-GIANT 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
20Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
21- - -KOLOKRÁM 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
24Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
25- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
26Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
27- - -YOGI RACING OSTRAVA 
28- - -STEVENS Znojmo 
29- - -BORA - hansgrohe 
30- - -PELL´S HARD BIKERS 
31- - -pavelsvision.com 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -KČCL 1900 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 - - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -RAJEC TREK 
3- - -CYKLOTRENINK.COM 
4Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
5- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ TŽ TŘINEC 
3- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10047213217SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046677592PROFI SPORT CHEB
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047117631SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046727409CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046971525SK VEHA TEAM
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10012044552 
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10006092489SKP DUHA Lanškroun
- - -10007503134CCC Team
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006120983EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10046814204SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10048002957TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048054588CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří JANOŠEK10009718572ASO DUKLA BRNO
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10005811694CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047176134CK FESO PETŘVALD
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046499053CK BÍTOVSKÁ
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008055933GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10011371818EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047636680SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10013480758MORAVEC Team
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10011337361TJ STADION LOUNY
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
Martin ŘEHÁK10006679745EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047507651KC HLINSKO
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
- - -10005920620KOLOKRÁM
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10006505852SK VEHA TEAM
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
- - -10007704713TJ UNIČOV
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10009195782 
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10011371919EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10047966783CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10047011739MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006188075PELL´S TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10007397848MORAVEC Team
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846MORAVEC Team
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006092691BMC RACING
- - -10046484808SKP DUHA Lanškroun
- - -10047143293SKP DUHA Lanškroun
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047505328CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046725183EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047100857AEROTEC SPORT TEAM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10005497557PELL´S TEAM
- - -10047126725TJ STADION LOUNY
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10006974381SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.