Závod: 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO

  
StavVýsledky
Název2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu15.04.2017
Datum konce15.04.2017
Uzávěrka přihlášek31.08.2017
Místo konáníKyjov
KrajČSC
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaVLADIMÍR HUŠEK
E-mailv.husek@mukyjov.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceCP-KYJOV.pdf (31.08.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Kyjov.xls (31.08.2017)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
5Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
7Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
8Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
10Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV 
11Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
12Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
13Tereza DUCHKOVÁTJ STADION LOUNY 
14Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
16Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
17- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
18- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
21Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
25Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA Hranice 
26Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
27Pavla SMUDALOVÁACS Drak Vrbno 
28- - -TEAM FORMAN CINELLI 
29- - -TEAM FORMAN CINELLI 
30Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
31Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
32Magdaléna MÍČKOVÁACS Drak Vrbno 
33Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
36Kateřina MLYNÁŘOVÁACS Drak Vrbno 
37Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
9Kamila JANŮKH tour-bh bikes 
11- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
13Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -TEAM LOUNY 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
3Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
7Matouš MĚŠŤANCK Příbram - Fany GASTRO 
8Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
9Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
16Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -DUKLA PRAHA 
22Karel TYRPEKLPROFI SPORT Cheb 
23Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
25Tomáš JAKOUBEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
29Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
32Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
36Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
37Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
39- - -DUKLA PRAHA 
43Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
44- - -DUKLA PRAHA 
49Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
50Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
52- - -ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 
54- - -DUKLA PRAHA 
55- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
56Albert DUSELKOV AUTHOR junior team 
57Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
58Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
60- - -SKP DUHA Lanškroun 
62- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
63Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
65- - -TJ KOVO PRAHA 
67- - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Elena VANÍČKOVÁTJ UNIČOV 
8Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
12Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
13Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
14Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
16- - -ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 
18Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
7- - -FORCE TEAM JESENÍK 
8Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
9Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
14Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
16Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
17Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
21Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
23Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
26Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
27- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
28Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
29David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
30Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
32Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
35Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
36Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
41René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
43- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
44Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
45Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
46Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
47- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
48- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
49Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
53- - -PROFI SPORT CHEB 
54- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55- - -TJ FAVORIT BRNO 
56Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
58- - -TJ UNIČOV 
59David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
60- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
61Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
62Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
64- - -MG Bike Team 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
3Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -Dukla Praha 
5Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
6Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
8Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
9Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -PROFI SPORT CHEB 
12Štěpán ŠIROKÝVysočina Cycling 
13Martin ČEPEKDukla Praha 
14Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
18- - -CK DACOM PHARMA 
19Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
20Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
21Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
23Milan KADLECDukla Praha 
24Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
25Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
26Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
27Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
28David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
29- - -TJ STADION LOUNY 
30Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
37Petr KOVAŘČÍKVRV TEAM 
39Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
40- - -TJ UNIČOV 
41Šimon MILOTAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
43- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO 
44- - -CK DACOM PHARMA 
45Radim ŽBÁNEKTJ FAVORIT BRNO 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
49Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
50- - -CK DACOM PHARMA 
51Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
52David FIÁLEKACS Drak Vrbno 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
54Tomáš BAUERTJ FAVORIT BRNO 
55- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
8Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
16Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17- - -Cyklo Bendl 
19Nikola BOCZANOVÁCK Šluknovsko 
20- - -ELKOV AUTHOR junior team 
21- - -CK FESO PETŘVALD 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -MTB Spartak Vrchlabí 
7Ondřej ZVĚDĚLÍKACS Drak Vrbno 
8- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
9Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
11- - -BAKAKO NOVÁ PAKA 
14Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
20Adam HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
27- - -CK BÍTOVSKÁ 
30- - -TEAM FORMAN CINELLI 
31Jakub ZVEJŠKATJ Favorit Brno 
32- - -TJ Favorit Brno 
33- - -CK BÍTOVSKÁ 
35- - -TJ UNIČOV 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam