Závod: 1. ČP ZBRASLAV

  
StavVýsledky
Název1. ČP ZBRASLAV
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu9.04.2017
Datum konce9.04.2017
Uzávěrka přihlášek6.04.2017
Místo konáníZBRASLAV U BRNA
KrajČSC
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZdeněk Valenta
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozicerozpis-CP-Zbraslav-6-.pdf (24.10.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

08afdd58ed83cf1dcb13ce6ec07e4359.xls (24.10.2017)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -Dukla Praha 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
10Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Elena VANÍČKOVÁTJ UNIČOV 
13Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
14Martina MIKULÁŠKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 
17Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
18- - -ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
21Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
22Lucie DOSPĚLOVÁCK Šluknovsko 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3Daniela RADOVÁCYKLOKLUB BENEŠOV 
4Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
5Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
6Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
9Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
10Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
11Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
12Tereza DUCHKOVÁTJ STADION LOUNY 
13Michaela BRTNÍČKOVÁ4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
14Nikola NAVRKALOVÁETHIC SPORT 
15Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
16Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
17Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
19- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
20Kateřina KNIHOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21Pavla SMUDALOVÁACS DRAK VRBNO 
22Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
23Sabina SOBKOVÁVRV TEAM 
24Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
25Eliška GRULICHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
26- - -Bike pro Racing 
27Justýna HOLÁŠKOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
28Štěpánka DUBCOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
29Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
30- - -Biketrial Blansko 
31Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
32Magdaléna MÍČKOVÁACS DRAK VRBNO 
33Kateřina MLYNÁŘOVÁACS DRAK VRBNO 
34Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
35Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
36- - -MORAVEC Team 
37Barbora KUNCOVÁTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Kamila JANŮKH Tour - BH Bikes team 
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
7Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
9Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
14- - -Team Louny 
15Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matouš MĚŠŤANCK Příbram - Fany GASTRO 
2Šimon VANÍČEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
7David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
11Karel TYRPEKLPROFI SPORT CHEB 
12Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
13- - -ELKOV AUTHOR junior team 
14Jakub ŘÍMANCYKLO TEAM KOLARNA 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
19Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
20- - -FORCE TEAM JESENÍK 
21Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
22- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
25David ANDRLEELKOV AUTHOR junior team 
26- - -DUKLA PRAHA 
27Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
28Daniel ČEJKACK MTB Maraton 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35- - -FORCE TEAM JESENÍK 
36- - -ELKOV AUTHOR junior team 
37Michal PRADÁČCK MTB Maraton 
38Antonín KOSTIHASKC TUFO PROSTĚJOV 
39Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
41Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
42- - -ACTIVE TOUR CYCLING TEAM 
43- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
44- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
45- - -DUKLA PRAHA 
46Albert DUSELKOV AUTHOR junior team 
47Matouš VACHELKOV AUTHOR junior team 
48- - -FORCE TEAM JESENÍK 
49Marek VOLÍKFORCE TEAM JESENÍK 
50Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
51Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
52- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
4Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
5Jan ZATLOUKALCYKLO TEAM KOLARNA 
6Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
7Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
9Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
10Jakub KUČERACK MTB Maraton 
11Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
12Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
13Filip ŘEHAFORCE TEAM JESENÍK 
14Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
16Bruno STOČEKBIKE 2000 
17Karel PONÍŽIL4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
18Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
20Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
21Jan ŠINDELÁŘMoravec Team 
22Daniel ŽVAKBIKE PRO RACING 
23Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
26René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
27Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
28- - -PROFI SPORT CHEB 
29Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
30Martin ŘEHÁKMG Bike Team 
31Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
34Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
35Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
36Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
37- - -DUKLA PRAHA 
38Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
39- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -SKP DUHA Lanškroun 
41Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
42Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
43Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
44- - -VRV TEAM 
45Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
46- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
47Adam MAREKPROFI SPORT CHEB 
48- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
49- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
50- - -TJ UNIČOV 
51David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
52- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
53Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
54Tomáš HLAVA4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
56- - -MG Bike Team 
57Adam STIBALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
58Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
59Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
60David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
61Dominik MOLÁKVysočina Cycling 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
2Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
5Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
6Pavel DUBČÁK4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
8Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
9Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
10Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Milan KADLECDUKLA PRAHA 
13Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
14Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
15Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
16Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Marek JELÍNEKCyklo Kučera Elite Team 
18Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Radim ŽBÁNEKTJ FAVORIT BRNO 
21David GOGAPROFI SPORT CHEB 
22Tomáš CHOVANEC4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
23David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
24Štěpán ŠIROKÝVysočina Cycling 
25Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
26Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
27Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
28Matyáš PÁVEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
30Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
31Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
32Marek LETEVMG Bike Team 
33- - -NÖ RAD UNION 
34- - -FORCE TEAM JESENÍK 
35Martin VAKOČSK Velo Praha 
36Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
37Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
38Vojtěch KRESTAFORCE TEAM JESENÍK 
39Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
42Šimon SVĚRKOTSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
43- - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
44Tomáš BAUERTJ FAVORIT BRNO 
45Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
46Pavel VOLFMTB Maraton 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48Jakub ŽUREKBIKE PRO RACING 
49Ondřej RŮŽIČKAVRV TEAM 
50Roman ROHOŘACK DACOM PHARMA KYJOV 
51František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
52Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
53Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
54- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
55- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
56Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
57Ondřej MAZELBIKE TEAM Vyškov 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
4Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5Kateřina ŠTEFANOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
6Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
7Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CK FESO PETŘVALD 
10Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
11Libuše PRCHALOVÁ4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
12Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
13Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Pavlína PLCHOVÁCyklo Bendl 
15Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
16Nikola BOCZANOVÁCK Šluknovsko 
17- - -FORCE TEAM JESENÍK 
18- - -TEAM LOUNY 
19Michaela NAVRKALOVÁETHIC SPORT 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
3Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
5Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
6Ondřej ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
7Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
8Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
9Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
10Petr KNIHAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
12Adam HRDLIČKAMERIDA MAPEI Kaňkovský 
13Kristián VAVROTJ FAVORIT BRNO 
14Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
15Jakub ZVEJŠKATJ FAVORIT BRNO 
16Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
17Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Martin KANÓCZTEAM FORMAN CINELLI 
19Richard KYZLINKTJ FAVORIT BRNO 
20Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
21Samuel JURICASKC Tufo Prostějov z.s. 
22David JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
23Filip KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
24David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam