Závod: ČP PLZEŇ - Mládež a ženy

  
StavVýsledky
NázevČP PLZEŇ - Mládež a ženy
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ-MLADŠÍ
ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
ŽENY
Datum startu30.09.2017
Datum konce30.09.2017
Uzávěrka přihlášek20.09.2017
Místo konáníPLZEŇ
KrajČSC
PořadatelLuděk Kubias
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaLuděk Kubias
E-mailkubias@volny.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceCP-Plzen-1-.pdf (24.10.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Smecno.xls (24.10.2017)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
7Klára ZADÁKOVÁSportRaces-Isaac Team 
8Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
9Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
12- - -TEAM LOUNY 
 Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
 - - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
4Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
6Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
7Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
8Sabina SOBKOVÁVRV TEAM 
9Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
11Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
12Michaela MITRYCHOVÁkola-bbm.cz 
13Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
14Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
15Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
16Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
17Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
19Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch SEDLÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
2Hynek PALIČKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov z.s. 
4David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
5Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
6Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
7- - -BIKE 2000 
8Tomáš JAKOUBEKKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
9Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Karel TYRPEKLPROFI SPORT CHEB 
11Michal VOLFCOPR TJ PŘEŠTICE 
12Matouš MĚŠŤANCK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Antonín KOSTIHASKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 
15Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
21Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
22František HONSAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 David ANDRLEELKOV AUTHOR junior team 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Jakub PILEČEKPolartec - Fundación Alberto Contador team 
 Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 David SKŘIČKAAUTHOR TEAM STUPNO 
 Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
2Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
4Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
5Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
8Štěpán ŠIROKÝVysočina Cycling 
9Milan KADLECDUKLA PRAHA 
10David GOGAPROFI SPORT CHEB 
11Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
12Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
13Antonín HONSAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
14Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
16Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
17- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
18Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
19Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
20Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
21Filip KULHAAC SPARTA PRAHA 
22Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
23Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
24Ondřej POKORNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
25Jan LUKEŠCarla.Kupkolo DK. n.L. 
26Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
30René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
31Fabian LOCHSCHMIDTTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
32Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
33Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
34Marek ŠVEJDARCYKLOTEAM OSTROV 
35Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
36Radim ŽBÁNEKTJ FAVORIT BRNO 
 Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
 - - -VRV TEAM 
 Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Jakub KUČERACK MTB Maraton 
4Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
6Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
7Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
9Filip ŘEHAFORCE TEAM JESENÍK 
10Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
11Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
12Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
13Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
14David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
15Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
16Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
17Josef ČEKALKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
18Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
22Jan ŠUBRTCOPR TJ PŘEŠTICE 
23Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
24Adam HOFMEISTERSK PETŘÍN PLZEŇ 
25Martin VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
26- - -ELKOV AUTHOR junior team 
27- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
28René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
29Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
30David KAMIENBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
31- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
32Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 David KOPELENTALLTRAINING.CZ 
 - - -MG Bike Team 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
3Kateřina ŠTEFANOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
4- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
5Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
6Anna SOUČKOVÁCK LOKO Rakovník 
7- - -COPR TJ PŘEŠTICE 
8Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
9Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
12Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
13Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
14Vendula KACALKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
2Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
3Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
7Matěj PITÁKKAH SPORT VRCHLABÍ 
8Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
9Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
10Filip NOVÁKPROFI SPORT CHEB 
11Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
12Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
14Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
15Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Filip KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
18Jakub NĚMECCYKLOTEAM OSTROV 
19Jan SOUSTRUŽNÍKMS BIKE ACADEMY RACING 
20Sebastian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
21Albert VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
22Petr HLADÍKSK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ-MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Adéla KOTLÍKOVÁCK LOKO Rakovník 
3Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
4Kateřina ČERNÁPROFI SPORT CHEB 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam