Závod: KRITÉRIUM SOBĚSLAV

  
StavVýsledky
NázevKRITÉRIUM SOBĚSLAV
Třída 
Odvětví
Silnice
Datum startu7.04.2018
Datum konce7.04.2018
Uzávěrka přihlášek6.04.2018
Místo konáníSOBĚSLAV
KrajJihočeský
PořadatelG. BENEDIKT ŠVEC CYKLO ŽELEČ
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaŠVEC
E-mailsvec.cykloteam@seznam.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceSobeslavske-okruhy-2018-propozice.pdf (4.03.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180407-Sobeslav.pdf (11.04.2018)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081 
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam CIHLÁŘ10047345680 
Adam DOLEŽAL10023479539 
Adam HOFMEISTER10048179880 
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam LAVIČKA10014335469PATRY CYCLING TEAM
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam STIBAL10047444805 
- - -10047306981 
Adéla KYSELOVÁ10047771369 
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Albert SOLAŘ10047249589 
Albert VOLF10055861674 
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Aleš HRDLIČKA10047371245AMT Team
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
- - -10056621409 
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna HRDINOVÁ10079418833SportRaces Cycling Team
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015141377 
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517 
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
- - -10047074282 
- - -10047424290 
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel SPORYSCH10056004346 
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
Daniela RADOVÁ10047346690 
David ANDRLE10023504090Israel - Premier Tech
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David GROSSMANN10047374477 
- - -10010946331 
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
- - -10010946230 
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
- - -10047261818 
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David KOUDELKA10046633439SP KOLO LOAP SPECIALIZED
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David ONDRIŠÍK10047679221 
David RAČAN10047455111 
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
David SKŘIČKA10047418836BIKE TEAM STUPNO
David ŠULC10047213823MONDRAKER Racing team
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Denis CHARALAMBIDIS10016144016TJ ČZU PRAHA
Denis RUGOVAC10007503336TJ FAVORIT BRNO
Dominik GÖRNER10059225554Open Cycling Academy
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
- - -10015330731 
- - -  
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Ema MARKOVÁ10077159945 
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174 
Filip DANĚK10012585631 
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
- - -10047341539 
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476 
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
- - -10077350309 
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym ŠTEMBERK10070052774 
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub DOHNAL10047256865REXONIX KOVO PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
- - -10008981978 
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub MATĚJKA10077777816SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10055999696 
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
- - -10014825624G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub SVATUŠKA10093080069REXONIX KOVO PRAHA
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub VLAS10041675729Kolofix - Reclino racing team
Jan ANDĚL10011196612BIKE 2000
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jan FRÜHAUF10047347906 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan JELÍNEK10023480145TJ SPARTAK PŘEROV
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Jan NESVADBA10006456241NORTH BIKE CLUB
Jan PÍGL10047420957 
Jan PLEVA10045961513 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
- - -10015426014 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179 
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Jan VALL10047292635 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
- - -10074041801AC SPARTA PRAHA
Jiří DUŠEK10047328607TJ FAVORIT BRNO
Jiří HOCHMANN10003096304TJ FAVORIT BRNO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10066436896 
- - -10023528847 
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10047448037AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Jitka VAKULOVÁ10047372861 
Jonáš HELLMICH10054142653 
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kamila JANŮ10023478327 
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731 
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Karel KUBA10016145026 
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370 
Karolína ČERNÁ10047331031 
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Kateřina KNIHOVÁ10054141542 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina OBSTOVÁ10056482777DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Kateřina UHMANOVÁ10055862987ROUVY Specialized
- - -10047447431 
Klára VERNEROVÁ10047781978 
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof PRCHLÍK10077349905 
Kryštof SOLAŘ10015426115BIKE PRO RACING
Libor ŠVEC10047439347 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KRÝSL10013440948BIKE PRO RACING
- - -10047244741SKP DUHA Lanškroun
Lukáš MITAS10012766796 
Lukáš RUNT10047374275 
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Martin BENEŠ10048208879 
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869 
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720 
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Martina JEŘÁBKOVÁ10065801245SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047332445 
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj ŠTIBINGR10010747883SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Matěj STYBOR10016300529REXONIX KOVO PRAHA
Matěj SYROVÁTKA10010967145Integray L27 Cycling Team
- - -10015522509 
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matyáš BUŠEK10015528670 
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Matyáš PÁVEK10047423785 
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
- - -10010170129 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Melissa VAN NECK10013443069GT Krush Tunap Pro Cycling
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10077139434 
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Michal KOHOUT10009502748 
Michal KOLLERT10002885631Integray L27 Cycling Team
- - -10046303336 
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
Michal VOLF10047383975 
Milan BŘENDA10012051828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan KABRHEL10015522610SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616 
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Monika JANÍKOVÁ10065800538REXONIX KOVO PRAHA
Natálie KLÍMOVÁ10047329718 
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047337192 
Nikola HODLOVÁ10047347704 
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Nikola NOVÁ10079882817ACS DEVELOPMENT
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CTW CYCLING
- - -10047433889 
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Ondřej PODZIMEK10079418429G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Ondřej SKOČÍK10078164301REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej VAVROUŠEK10047394281 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Pavel BITTNER10046718517Team dsm-firmenich PostNL
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002025563 
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Pavla KOTĚŠOVCOVÁ10047373568REXONIX KOVO PRAHA
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr HAMPL10007181115PELLS UNITY
Petr HETFLEIŠ10047236758 
Petr KELEMEN10047170272Tudor Pro Cycling Team
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Petr VAVRUŠA10001512776 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Přemek ŠVEC10079419136G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Radek KOBLIC10014153593CTW CYCLING
- - -10047375689 
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René JAURIS10006187873MISTRAL
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
René ZOAITTER10047444195 
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Richard KYZLINK10053650579TJ FAVORIT BRNO
Richard STLOUKAL10047237364ACT LERAK Blansko
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Robin TERŠL10118426472 
Roman ROHOŘA10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
- - -10047360232 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Sebastian KERL10059527163JC Racing
Šimon ADÁMEK10009178507 
- - -10007818180CTW CYCLING
Šimon VANÍČEK10010966943ATT Investments
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán HARTL10047367003 
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KRULA10047266969 
- - -10047766420 
- - -10009544679 
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785Cycle Community
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849UAE Team ADQ
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAUER10001558145TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš FUX10008101201 
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Tomáš KALOJÍROS10007650048Pierre Baguette cycling
- - -10047370538 
Tomáš KRAUS10047422977ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš MAROUL10001368488GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10047212207 
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Pirelli
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764Cycleversum women team
- - -10050638630 
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Viola LIŠKOVÁ10079420247 
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802 
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HAČECKÝ10004627587SUBTERRA SANTA CRUZ
Vojtěch HRSTKA10079556451kola-bbm.cz
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch KRESTA10047315368 
Vojtěch MODLITBA10009892667 
Vojtěch PAŘÍK10047779756 
- - -10047330728 
Vojtěch ŘEPA10047420553ATT Investments
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT