Závod: KALAS CUP - ROKYCANY

  
StavVýsledky
NázevKALAS CUP - ROKYCANY
Třída 
Odvětví
Silnice
ELITE
Datum startu8.05.2018
Datum konce8.05.2018
Uzávěrka přihlášek2.05.2018
Místo konáníROKYCANY
KrajČSC
PořadatelAC Sparta Praha
Adresa pořadateleNad královskou oborou 51
PSČ170 00
Kontaktní osobaZDENĚK RUBÁŠ
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon420 603917656
Fax 
PropoziceRokycany-Trofej2018.pdf (1.03.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

eaa43b5bc1b66849c8ed5eb6cc2cfbac.xls (11.05.2018)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
2Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
3Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
9Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
10Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
11Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
12Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
13Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
16Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
17Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
 Kamil ACKERMANNAXON SPORT TEAM 
 Jan ANDĚLTJ FAVORIT BRNO 
 Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
 Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
 Ondřej BERANKC SLAVIA PRAHA 
 Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 Petr ČECHURAAXON SPORT TEAM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
 Jakub FILIPMADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -ARBÖ headstart ON Fahrrad 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -MyBike - Stevens 
 Marek GUTKC SLAVIA PRAHA 
 Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
 Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -AXON SPORT TEAM 
 Eduard HRACHOVINATEAM FORMAN CINELLI 
 Jaroslav HRADECKÝSportRaces-Isaac Team 
 Tomáš JAKOUBEKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Ctirad JARMACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 Zdeněk JÍLEKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
 Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
 - - -AXON SPORT TEAM 
 Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
 Lukáš KUNTGHOST Team 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 Ondřej MACHPUSKINAK.CZ 
 Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
 Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Jan MAREKKC SLAVIA PRAHA 
 Roman MAŠÍNKC SLAVIA PRAHA 
 Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
 Vít NOVÁKRAPID PLZEŇ 
 Pavel NOVÝROCK MACHINE - CYKLOMAX TEAM 
 - - -LAWI Stars - GIANT 
 Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
 Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -AXON SPORT TEAM 
 Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
 Bedřich PRŮCHASportRaces-Isaac Team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov 
 Tomáš RESSSportRaces-Isaac Team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 - - -ARBÖ headstart ON Fahrrad 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHA 
 Michal SCHURANAC SPARTA PRAHA 
 - - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
 Ondřej SKOČÍKTJ KOVO PRAHA 
 Martin SLANÍKROTORBIKE PLZEŇ 
 Kryštof SOLAŘTJ FAVORIT BRNO 
 Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
 Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
 Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
 Matěj SYROVÁTKAAC SPARTA PRAHA 
 Miroslav THUMASportRaces-Isaac Team 
 Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -MyBike - Stevens 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 Martin VODÁKAXON SPORT TEAM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680 
Adam HOŠEK10047374780CYCLING ACADEMY TÁBOR
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047074282 
Daniel RYBÍN10015528569RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10010946331 
- - -10010946230AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
Dominik BUKSA10006963166FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10015330731 
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Jáchym ŠTEMBERK10070052774 
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10083314189 
Jan ANDĚL10011196612BIKE 2000
Jan BÁRTA10003245945ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan FIERLA10016047218 
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jan RAJCHART10008820213Ethic Sport cycling team
- - -10015426014 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jaromír PYTEL10016050349CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Jaroslav HRABÍK10047643552TRISPORT RAPID
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Cycling Team
- - -10074041801AC SPARTA PRAHA
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
- - -10003096304 
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004771976 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
Josef LUKŠÍK10048029330TRISPORT RAPID
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Karel HNÍK10006120781ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek GUT10014271411KC SLAVIA PRAHA
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Martin BOUBAL10002832481CT WEBER
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869 
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Martin SPUDIL10010605720 
Matěj ŠTIBINGR10010747883 
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matěj SYROVÁTKA10010967145CT WEBER
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matyáš BUŠEK10015528670 
- - -10010170129 
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOLLERT10002885631VIPRO
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10015522610 
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
- - - TUFO PARDUS Prostějov
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Cycling Team
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Pavel ČEKAL10046525224TJ FAVORIT BRNO
Pavel GRUBER10009503758TJ FAVORIT BRNO
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel KODL10046914941CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Pavel NOVÝ10010638355ROCK MACHINE - CYKLOMAX
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
- - -10014559579VELOSERVIS TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10011998274TEAM FORMAN CINELLI
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr LECHNER10002722347 
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr SWACZYNA10012570574CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
- - -10080447942C.K. BICISPORT
Radek KRUMMER10005715001ČEZ Cyklo Team Tábor
René JAURIS10006187873MISTRAL
Richard HABERMANN10059648516TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Roman MAŠÍN10081224750KC SLAVIA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009544679 
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČER10006431383FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
Tomáš DUDEK10005715607VIPRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE SWEEP
Tomáš RESS10063702813Sport Import
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - TRISPORT RAPID
Vít NOVÁK10016052268TRISPORT RAPID
- - -10004627587 
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch TOMAN10010980683Open Cycling Academy z.s.
Zdeněk OUPIC10060808876SportRaces Cycling Team