Závod: MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři

  
StavVýsledky
NázevMČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři
Odvětví
Silnice
ELITE /U23
JUNIOŘI / JUNIORS
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu4.07.2018
Datum konce4.07.2018
Uzávěrka přihlášek27.06.2018
Místo konáníRačice
KrajÚstecký
PořadatelCK SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSVATOPLUK HENKE
E-mailhenke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon603984046
Fax 
Propozice2018.07.04-MCR-cj-mladez-cd-jun-elite.pdf (28.06.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180704-MCR-cj-Racice.xls (5.07.2018)

Výsledky v kategorii ELITE /U23
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
2Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -LAWI Stars - GIANT 
4- - -LAWI Stars - GIANT 
4- - -LAWI Stars - GIANT 
4- - -LAWI Stars - GIANT 
5- - -AXON SPORT TEAM 
5- - -AXON SPORT TEAM 
5- - -AXON SPORT TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -AXON SPORT TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
6- - -BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
7- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -DUKLA PRAHA 
10Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -STEVENS Cykloklub Benešov 
12- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
14- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
15Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
16- - -DUKLA PRAHA 
17Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
19Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
20Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
21- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
22Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Team Giogi A.S.D. 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -MORAVEC Team 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
9- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
10- - -DUKLA PRAHA 
11Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
12Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
22- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
28- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
33- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
34Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
37- - -TJ STADION LOUNY 
38- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
39- - -TJ UNIČOV 
40- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
41Martin LAMAČSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
42- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
43- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
44- - -SportRaces-Isaac Team 
45- - -TJ KOVO PRAHA 
46- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
47- - -TJ STADION LOUNY 
48- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1- - -SKP DUHA Lanškroun 
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -FORCE GO! Jeseník 
3Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Jakub KUČERACK MTB Maraton 
3- - -CK MTB Maraton 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
6Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
7- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -SKP DUHA Lanškroun 
7- - -CK MTB Maraton 
7- - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
 Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ UNIČOV 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
18Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
20- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
21Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22- - -TJ UNIČOV 
23- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
24Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
29- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
34Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
35- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
36- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
37Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -DUKLA PRAHA 
39- - -CK BÍTOVSKÁ 
40- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
41- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
45- - -TJ STADION LOUNY 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48- - -TJ UNIČOV 
49- - -BIKECLINIC JUNIOR TEAM 
50- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
51- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
52- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
53- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
54- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
55Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
56- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
57- - -TJ FAVORIT BRNO 
58Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59- - -TJ STADION LOUNY 
60Lukáš HANZELKAMG Bike Team 
61Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
6- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -kola-bbm.cz 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047336081IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10008462727EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
- - -10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10056008184TJ STADION LOUNY
- - -10081593754IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047306981MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047455313DUKLA PRAHA
- - -10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047451875EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10046614241MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10079504517MS BIKE ACADEMY RACING
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047403981TJ STADION LOUNY
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047208769DUKLA PRAHA
- - -10060757144CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047424290DUKLA PRAHA
- - -10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10018791712TJ UNIČOV
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047253027SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10056004346IVAR CS - AUTHOR TEAM
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
- - -10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
- - -10023504090SKP DUHA Lanškroun
- - -10047248377DUKLA PRAHA
- - -10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047274144CK FESO PETŘVALD
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10004976989CK BÍTOVSKÁ
- - -10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10077350309KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10079350226EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10047448643TJ STADION LOUNY
- - -10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10055481556 
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047440862TJ FAVORIT BRNO
- - -10047334768BIKECLINIC JUNIOR TEAM
- - -10007607107TJ FAVORIT BRNO
- - -10046602319MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10023567344MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047853922Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s.
- - -10047236960MORAVEC Team
- - -10046606864KOVO PRAHA
- - -10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
- - -10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047450966EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10066436896ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010012909LAWI Stars - GIANT
- - -10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047767127DUKLA PRAHA
- - -10047432071AXON SPORT TEAM
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10054141542KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10004548472ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
- - -10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047782887TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047439347GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10013440948CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047374275SportRaces-Isaac Team
- - -10047287783CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
- - -10047422876CK BÍTOVSKÁ
- - -10047235647DUKLA PRAHA
- - -10067464086ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012252595AXON SPORT TEAM
- - -10047135920AXON SPORT TEAM
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
- - -10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047332445MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10047304759ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10079350327EXPRES CZ TEAM KOLÍN
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matyáš FIALA10047272225ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012987573TJ FAVORIT BRNO
- - -10047448441TJ STADION LOUNY
- - -10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10023561886SKP DUHA Lanškroun
- - -10047404486TJ STADION LOUNY
- - -10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10079801981DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047412065EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10047347704CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10080447740 
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047347195EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047315469SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046370125TJ STADION LOUNY
- - -10047633650AXON SPORT TEAM
- - -10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
- - -10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047443589 
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047280309DUKLA PRAHA
- - -10059740361AXON SPORT TEAM
- - -10079906257EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10047237364 
- - -10047280410DUKLA PRAHA
- - -10003497034KOVO PRAHA
- - -10011516409CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047318907KOVO PRAHA
- - -10082414315ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047274043CK FESO PETŘVALD
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047425506DUKLA PRAHA
- - -10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047367003MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10064363524CK FESO PETŘVALD
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10059931735TJ FAVORIT BRNO
- - -10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10047374174TJ STADION LOUNY
- - -10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10082747953TJ FAVORIT BRNO
- - -10047452784TJ UNIČOV
- - -10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10046322736ACT LERAK Blansko
- - -10047299204LAWI Stars - GIANT
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10081094307EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10047415196TJ UNIČOV
- - -10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
- - -10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10014511281LAWI Stars - GIANT
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10065348072SKP DUHA Lanškroun
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047448744TJ STADION LOUNY
- - -10046635964CK FESO PETŘVALD
- - -10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - -10048006694MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047420553TJ FAVORIT BRNO