Závod: MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři

  
StavVýsledky
NázevMČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři
Odvětví
Silnice
ELITE /U23
JUNIOŘI / JUNIORS
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu4.07.2018
Datum konce4.07.2018
Uzávěrka přihlášek27.06.2018
Místo konáníRačice
KrajÚstecký
PořadatelCK SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSVATOPLUK HENKE
E-mailhenke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon603984046
Fax 
Propozice2018.07.04-MCR-cj-mladez-cd-jun-elite.pdf (28.06.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180704-MCR-cj-Racice.xls (5.07.2018)

Výsledky v kategorii ELITE /U23
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
2Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
3Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
3Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
4Tomáš KOTRLÍKLAWI Stars - GIANT 
4Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
4- - -LAWI Stars - GIANT 
4Michael SOMRLAWI Stars - GIANT 
5Kamil ACKERMANNAXON SPORT TEAM 
5Petr ČECHURAAXON SPORT TEAM 
5Martin VODÁKAXON SPORT TEAM 
 Tomáš JAKOUBEKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Martin SOKOLAXON SPORT TEAM 
 Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
3Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
4Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
6Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
7Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
8Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
9Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
10Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
12Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
13Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
16Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
17Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Natálie JELÍNKOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
19Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
20Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
21Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
22Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23Barbora KALČÍKOVÁMS BIKE ACADEMY RACING 
 Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Team Giogi A.S.D. 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jan ŠINDELÁŘMORAVEC Team 
4Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
6David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
9Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
10Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
11Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
12Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Daniel SPORYSCHIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
16Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
17Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
20David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
21Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
22Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
23Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
24Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
28Jakub VLASMS BIKE ACADEMY RACING 
29Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
31Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
33Jakub HAVRLANTACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
34Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
35- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
37David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
38Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
39Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
40Marek JELÍNEKCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
41Martin LAMAČSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
42- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
43Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
44- - -SportRaces-Isaac Team 
45- - -TJ KOVO PRAHA 
46- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
47Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
48Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
1Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Filip ŘEHAFORCE GO! Jeseník 
3Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Jakub KUČERACK MTB Maraton 
3David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
3Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
6Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
6David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Michal VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
7David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
7Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
7Jaroslav LUDVÍKCK MTB Maraton 
7Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
 Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
 Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
3Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
4Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
9Richard KOBRDUKLA PRAHA 
10Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
12Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
13Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
14Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16Robert KOBRDUKLA PRAHA 
17Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
18Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
20Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
21Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
22Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
23Jan LUKEŠCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
24Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
25Timon HOLECTJ FAVORIT BRNO 
26Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
27Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
28- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
29Matěj KUNČÍKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
30Milan KADLECDUKLA PRAHA 
31Robin TERŠLCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
32Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
33Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
34Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
35Maximilian KERLRoman Kreuziger Cycling Academy 
36Adam BERNÁTIVAR CS - AUTHOR TEAM 
37Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
39Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
40Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
41Vojtěch PAŘÍKTJ AŠ ML.BOLESLAV 
42Matyáš MUROŇTJ FAVORIT BRNO 
43David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
44Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
45Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
48Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
49Jakub KUBABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
50David VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
51David JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
52František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
53Prokop MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
54Libor ŠVECGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
55Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
56Jan ZAPLETALMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
57Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
58Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
59Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
60Lukáš HANZELKAMG Bike Team 
61Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
2Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
3Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
6- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
7Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
8Šárka KŘIKAVOVÁkola-bbm.cz 
9Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
10Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
11Kateřina KNIHOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Klára ŠAFAŘÍKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
15Vendula KACALKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch PAŘÍK10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PAŘEZ10081094307EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš KOTRLÍK10047299204LAWI Stars - GIANT
Tomáš KOMÁREK10046322736ACT LERAK Blansko
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10047367003 
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon SVĚRKOT10047274043CK FESO PETŘVALD
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon MICHÁLEK10082414315ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Robin TERŠL10011516409CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10003497034KOVO PRAHA
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Richard SEVERYN10079906257EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10059740361AXON SPORT TEAM
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047443589 
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr ČECHURA10047633650AXON SPORT TEAM
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10080447740 
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola HODLOVÁ10047347704CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Matěj KUNČÍK10047304759ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10047332445 
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Martin VODÁK10047135920AXON SPORT TEAM
Martin SOKOL10012252595AXON SPORT TEAM
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10067464086ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin BÁRTA10047422876KOVO PRAHA
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek JELÍNEK10047287783CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Libor ŠVEC10047439347GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Klára ŠAFAŘÍKOVÁ10004548472GS cyklo team Jistebnice
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
- - -10066436896ČEZ Cyklo Team Tábor
Jana ŠULCOVÁ10047450966EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046606864KOVO PRAHA
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan FRÜHAUF10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10046602319 
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Hana JUROVÁ10079350226EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10077350309 
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip DANĚK10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOPELENT10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047261818 
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Dalibor JOHÁNEK10093205260CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517MS BIKE ACADEMY RACING
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín JURA10047451875EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047306981 
Adam SMEJKAL10081593754IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10056008184 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam BERNÁT10047336081IVAR CS - AUTHOR TEAM