Závod: Pičín - časovka jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevPičín - časovka jednotlivců
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MASTERS
MUŽI
ŽÁCI - starší
ŽÁKYNĚ
ŽENY a JUNIORKY
Datum startu11.04.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelCK Windoor´s Příbram
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice25-03-09-11-59-08propozice_file2009pin-asovka-rozpis.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-04-09-22-48-58V090411_Picin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MASTERS
PořadíJménoOddílKategorie
1Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
2Jiří ČECHMANCYKLOTEAM OSTROV 
3- - -CK Příbram 
4Petr BAUERCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -LAWI Stars - GIANT 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Petr NOVÁKSportRaces-Isaac Team 
6Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
7Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -BMC RACING 
12- - -Cyklotrénink - František Trkal 
13Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17- - -CYKLO ATOM 
18- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
19- - -SKP DUHA Lanškroun 
20- - -Bikonur Cycling Team 
21Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -KOLOKRÁM 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
27Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28- - -EX 23 SARONI factory team 
29Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
30- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
31- - -Eleven Cube Riders 
32- - -EX 23 SARONI factory team 
33- - -TEAM FORMAN CINELLI 
34- - -SUPERIOR RIDERS 
35- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -CS Specialized HK 
Výsledky v kategorii ŽENY a JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASTANA WOMEN 
3Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM CYCLING FANINI 
7- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -PELL´S TEAM 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12- - -PELL´S TEAM 
13Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
14- - -VEUS VYŠKOV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE PRO RACING 
2Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
12- - -CYKLOTEAM OSTROV 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -MORAVEC Team 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17Tomáš MEDEKCT WEBER 
18Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25- - -CT WEBER 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -AC SPARTA PRAHA 
35- - -KC HLINSKO 
36- - -DUKLA PRAHA 
37- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
38- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
40- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
42Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
43- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
44- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
45- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
46- - -PROFI SPORT CHEB 
47- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
48- - -CK Příbram 
49- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
50- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
51- - -TJ STADION LOUNY 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -VEUS VYŠKOV 
55- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
56- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
57- - -ASO DUKLA BRNO 
58- - -TJ FAVORIT BRNO 
59- - -TJ STADION LOUNY 
60- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
61- - -EX 23 SARONI factory team 
62- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
63- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
64- - -CK BÍTOVSKÁ 
65- - -SK VEHA TEAM 
66- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
67- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -SUPERIOR RIDERS 
69- - -TJ UNIČOV 
70- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
71- - -SKP DUHA Lanškroun 
72- - -TJ UNIČOV 
73- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4- - -TEAM LOUNY 
6Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ UNIČOV 
8Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
11Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
20- - -TJ SIGMA HRANICE 
21- - -TJ SIGMA HRANICE 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
30Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
31- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -SKP DUHA Lanškroun 
33- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -KOLOKRÁM 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -MAX CURSOR 
10Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
11Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
12Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -ETIXX - QUICK STEP 
16Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
21Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -JIRAPO-GIANT 
23- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
24- - -STEVENS Znojmo 
25- - -pavelsvision.com 
26- - -DUKLA PRAHA 
27Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
28- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
34- - -YOGI RACING OSTRAVA 
35- - -PELL´S HARD BIKERS 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
40- - -ASO DUKLA BRNO 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
42- - -AC SPARTA PRAHA 
43Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
44- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
45- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
46- - -CK BÍTOVSKÁ 
47- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
48- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
49- - -TJ STADION LOUNY 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -SKP DUHA Lanškroun 
54- - -TJ FAVORIT BRNO 
55- - -TJ FAVORIT BRNO 
57- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
58- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
59- - -DUKLA PRAHA 
60- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RAJEC TREK 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -CYKLOTRENINK.COM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046677592PROFI SPORT CHEB
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10046727409CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047525940EX 23 SARONI factory team
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046971525SK VEHA TEAM
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
- - -10013667684TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10007650149ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10012474483SUPERIOR RIDERS
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10011371414BORA - hansgrohe
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10005920721caffenannini.cz CyclingMTBteam
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10048003361AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
Jiří ČECHMAN10046986982CYKLOTEAM OSTROV
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10004771976 
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011354842EX 23 SARONI factory team
- - -10046358910ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10008055933GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10011341203ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10004772481TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10011337361TJ STADION LOUNY
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
- - -10046979912ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10047164919ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006120882Symbio+CE.Energy
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047966783CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10048201506CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10047121671AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046777525 
- - -10046871693YOGI RACING OSTRAVA
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Tomáš HAVELKA10011320789TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10046484808SKP DUHA Lanškroun
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047143293SKP DUHA Lanškroun
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10005497557PELL´S TEAM
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047126725TJ STADION LOUNY
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor