Závod: KALAS CUP - BLATNÁ

  
StavVýsledky
NázevKALAS CUP - BLATNÁ
Odvětví
Silnice
ELITE
JUNIOŘI
Datum startu16.06.2018
Datum konce16.06.2018
Uzávěrka přihlášek12.06.2018
Místo konáníBLATNÁ
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBRATŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM
PSČ261 01
Kontaktní osobaJIŘÍ WIMMER
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon420 602 482 105
Fax 
PropoziceCP-Blatna.pdf (1.03.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

f76f177a403062f837ec27b4493c8379.xls (18.06.2018)

Výsledky v kategorii ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
2Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -Corendon-Circus 
4Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
5Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
8Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
9Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHA 
10- - -UNION Raiff.radteam Tirol 
11Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
12Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
13Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
14- - -UNION Raiff.radteam Tirol 
15- - -BERTHOLD RADTEAM 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
18Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
19Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTRO 
20Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
22Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
23Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
24- - -Bikonur Cycling Team 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
27Tomáš JAKOUBEKCK Příbram - Fany GASTRO 
28Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
29- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
30Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
31Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
32Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
33- - -TEAM FORMAN CINELLI 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov 
35Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
36Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
37Daniel MAYERKC HLINSKO 
38Petr MALÁNAC SPARTA PRAHA 
39Jaromír PYTELCK FESO PETŘVALD 
40Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
41Karel TYRPEKLPARDUS TUFO Prostějov 
42- - -AC SPARTA PRAHA 
43- - -ROTORBIKE PLZEŇ 
44Milan ZÁLESKÝRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
45- - -PROefekt team 
46Lukáš SMOLAGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
47- - -BERTHOLD RADTEAM 
48- - -UNION Raiff.radteam Tirol 
49Pavel GONDADURATEC WEIL HOTELTIME 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
51- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
52- - -UNION Raiff.radteam Tirol 
53- - -BERTHOLD RADTEAM 
54David GOTTHARDRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
55Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
56- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
57Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
58- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
59- - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
 Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 Matouš GRAMBLIČKACT WEBER 
 Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 Martin KLÍCHARAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -3xV TEAM 
 Lukáš MITASCT WEBER 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -RAPID PLZEŇ 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Matouš VACHRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 Jan VOCHOSKARBB INVEST JINDŘ. HRADEC 
 - - -AXON SPORT TEAM 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
3- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
5Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
6Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
7Michal VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
8David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
9Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
10Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
12David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
13Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
14- - -COPR TJ PŘEŠTICE 
15David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
16Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
18Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
19Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
 Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
- - -10008624593Corendon-Circus
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
Dan ŘEZÁČ10047368215SportRaces Isaac Team
- - -10047074282 
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David GOTTHARD10083343390RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOPELENT10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
- - -10047418836AC SPARTA PRAHA
- - -10006963166VITALO FUTURE CYCLING
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014393871TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub PILEČEK10092747138 
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10083314189 
- - -10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
Jan VOCHOSKA10082338432RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Jaroslav HRABÍK10047643552RAPID PLZEŇ
- - -10074041801AC SPARTA PRAHA
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10003328292AC SPARTA PRAHA
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
- - -10048029330RAPID PLZEŇ
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10002128122CYKLO ATOM
- - -10046393262AXON SPORT TEAM
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Libor MEIŠNER10016026606RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10001412140ROTORBIKE PLZEŇ
- - - AXON SPORT TEAM
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010967145 
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš GRAMBLIČKA10012849753CT WEBER
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10081183728 
Pavel GONDA10009848110DURATEC SKILS HOTELTIME
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
- - -10014559579VELOSERVIS TEAM
- - -10005450875RAPID PLZEŇ
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
- - -10012562187SportRaces Isaac Team
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
- - -10080447942C.K. BICISPORT
- - -10008975009 
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10003226444CYKLO ATOM
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10006431383VITALO FUTURE CYCLING
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
- - -10013112562RAPID PLZEŇ
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -100009509843xV TEAM
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM