Závod: Pičín - silnice

  
StavVýsledky
NázevPičín - silnice
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽÁCI - starší
ŽÁKYNĚ
ŽENY a JUNIORKY
Datum startu12.04.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelCK Windoor´s Příbram
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice25-03-09-12-01-03propozice_file2009pin-silnice-rozpis.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-04-09-22-58-22V090412_Picin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KOLOKRÁM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
5Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
6Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
7Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -CYKLO MXM HULÍN 
9- - -CYKLO ATOM 
10- - -KOLOKRÁM 
11- - -BMC RACING 
12- - -BMC RACING 
13Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
14Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
15- - -Bikonur Cycling Team 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -SKP DUHA Lanškroun 
19- - -MAX CURSOR 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21- - -CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 
22- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
24Jiří CHYBANUTREND SPECIALIZED RACING 
25- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27Aleš STRNADBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
28Michal KESLBikonur Cycling Team 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
31Filip ENDLERLAWI Stars - GIANT 
32- - -PUSKINAK.CZ 
33- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
34- - -KOLOKRÁM 
35- - -TEAM FORMAN CINELLI 
36Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
38Miroslav BRILLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
39- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
40- - -CS Specialized HK 
41Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
42Jiří HRADILFORCE KCK ZLÍN 
43Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
44Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
45- - -CYKLO MXM HULÍN 
46- - -DMT RACING TEAM 
47- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
48- - -VELOSERVIS TEAM 
49Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
50- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
51Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
52- - -KOLOKRÁM 
53- - -TEAM FORMAN CINELLI 
54Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
55- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
56- - -BMC RACING 
57- - -AC SPARTA PRAHA 
58- - -KOLOKRÁM 
59- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
60Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
61- - -RAJEC TREK 
62- - -RAJEC TREK 
63- - -TJ FAVORIT BRNO 
65- - -KOLOKRÁM 
66- - -TEAM FORMAN CINELLI 
67- - -CYKLO ATOM 
68- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
69- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
70- - -EX 23 SARONI factory team 
71- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
72- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
74Roman HANZELÍNAUTHOR TEAM STUPNO 
75Kamil KOPRNICKÝAXON SPORT TEAM 
76- - -TEAM FORMAN CINELLI 
77- - -RAJEC TREK 
78- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
79- - -LAWI Stars - GIANT 
80Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
81- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
82- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
83- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
84- - -DT - SPECIALIZED 
85- - -TEAM DUKLA PRAHA 
86- - -AC SPARTA PRAHA 
87Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
88- - -Cyklotrénink - František Trkal 
89- - -KOLOKRÁM 
90- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
91- - -KL SPORT MOST 
92Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
93- - -CK Příbram 
94- - -TJ KOVO PRAHA 
 Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 Dominik BUKSAFUTURE CYCLING - eD´system 
 - - -BIKESTYLE.CZ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -STEVENS Znojmo 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SUPERIOR RIDERS 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -Eleven Cube Riders 
 - - -CSK MARKUS, spolek 
 Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
 - - -KLUB CYKLISTIKY PARDUBICE 
 - - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -VYSOČINA BIKE KLUB 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 - - -KROSS Bike Ranch team 
Výsledky v kategorii ŽENY a JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6Michaela NEPRAŠOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -PELL´S TEAM 
8- - -PELL´S TEAM 
9- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
9Tomáš MEDEKCT WEBER 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
12Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
17Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
18- - -CT WEBER 
19- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
22Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -VEUS VYŠKOV 
25Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
27- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
28- - -MORAVEC Team 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
31- - -BIKE PRO RACING 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -AC SPARTA PRAHA 
36- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
38- - -TJ STADION LOUNY 
39- - -PROFI SPORT CHEB 
40- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
44- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
46- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
47- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
48- - -KC HLINSKO 
49Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
50- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
51- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
52- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
53- - -ASO DUKLA BRNO 
56- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
57- - -CK BÍTOVSKÁ 
58- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
59- - -CK Příbram 
60- - -DUKLA PRAHA 
61Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
62- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
63- - -SUPERIOR RIDERS 
64- - -EX 23 SARONI factory team 
65- - -PROFI SPORT CHEB 
66- - -SK VEHA TEAM 
67- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
68- - -SKP DUHA Lanškroun 
69- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
70- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
71- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
72- - -TJ UNIČOV 
73- - -SKP DUHA Lanškroun 
74- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
75- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -STEVENS Znojmo 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -pavelsvision.com 
13- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
18- - -BORA - hansgrohe 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
21- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
22Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
25- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
28- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
29- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
30- - -TJ STADION LOUNY 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
34- - -YOGI RACING OSTRAVA 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
36- - -KOLOKRÁM 
37- - -JIRAPO-GIANT 
38- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
41- - -SKP DUHA Lanškroun 
42- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
43- - -MAX CURSOR 
44- - -TJ FAVORIT BRNO 
45- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
46- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
47- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
48- - -TJ STADION LOUNY 
49- - -CK BÍTOVSKÁ 
50Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
51- - -Symbio+CE.Energy 
52Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
53Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
54- - -TJ FAVORIT BRNO 
55- - -ASO DUKLA BRNO 
56- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
57- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
58- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
59- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
60Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
61Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
63- - -PELL´S HARD BIKERS 
64Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
65- - -ASTANA WOMEN 
66- - -TJ KOVO PRAHA 
67- - -DUKLA PRAHA 
68- - -VELOCLUB KOLÍN 
69- - -TJ FAVORIT BRNO 
70- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
71- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - starší
PořadíJménoOddílKategorie
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
10Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
11- - -TEAM LOUNY 
12- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
13- - -TJ UNIČOV 
14Martin KUBÍKRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
17Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
21Lukáš KOBESSymbio+CE.Energy 
22- - -TJ SIGMA HRANICE 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -TJ SIGMA HRANICE 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -DUKLA PRAHA 
31Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
33- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
3- - -CYKLOTRENINK.COM 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -RAJEC TREK 
6- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -ASO DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10007989144EX 23 SARONI factory team
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046677592PROFI SPORT CHEB
- - -10007704612 
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10046621820AUTHOR TEAM STUPNO
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10046727409CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047525940EX 23 SARONI factory team
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046971525SK VEHA TEAM
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10012849450TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047544128CSK MARKUS, spolek
- - -10046932927PROFI SPORT CHEB
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006120983EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10007650149ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10011371212ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007523039ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10001376875TJ STADION LOUNY
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
Jan DUBEC10046482279KOVO PRAHA
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10046757620STEVENS Znojmo
- - -10006469375Astana Pro Team
- - -10012474483SUPERIOR RIDERS
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10008923475TJ FAVORIT BRNO
- - -10004814921ALLTRAINING.CZ
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10005920721caffenannini.cz CyclingMTBteam
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10046510470CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY
- - -10004771976 
- - -10004088128 
- - -10007818281TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10007593464CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006499081CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011371515TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
- - -10007945391TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011354842EX 23 SARONI factory team
- - -10046358910ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047167141AUTHOR TEAM STUPNO
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HORÁK10011997769RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10008055933GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10011341203ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10004772077KC HLINSKO
- - -10008988749BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
- - -10011997668PUSKINAK.CZ
- - -10011371818EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10011337361TJ STADION LOUNY
- - -10046578673TJ FAVORIT BRNO
- - -10046979912ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KUBÍK10009406556SportRaces Isaac Team
- - -10012616549SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŘEHÁK10006679745EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10002621004ASTANA WOMEN
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10047164919ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Michal BĚHOUNEK10012138926VELOSERVIS TEAM
Michal BENDA10003350120TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10008659050CCC Team
Michal STARK10008503345STARK CYCLING TEAM
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10006505852SK VEHA TEAM
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006120882Symbio+CE.Energy
- - -10011371919EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047086107BIKE PRO RACING
- - -10011371111EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046427921ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047966783CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10048201506CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10047011739MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047121671AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10046777525 
- - -10046871693YOGI RACING OSTRAVA
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10046609288HAVEN TEAM
- - -10012849551PRODOLI RACING TEAM
- - -10002375167KOLOKRÁM
- - -10012050616TJ FAVORIT BRNO
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10004000626Sweep cycling
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007818180CT WEBER
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002078713TOP TEN TEPLICE z.s.
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046484808SKP DUHA Lanškroun
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047143293SKP DUHA Lanškroun
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10011997870RAJEC 100% TREK
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006393492EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10005446431EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - - EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046725183EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10003397105BMC RACING
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10005497557PELL´S TEAM
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047126725TJ STADION LOUNY
- - -10002128021TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10007177576ČEZ Cyklo Team Tábor