Závod: ČP na dráze 19.11. - OMNIUM

  
StavVýsledky
NázevČP na dráze 19.11. - OMNIUM
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - OMNIUM
JUNIORKY - OMNIUM
KADETI - OMNIUM
KADETKY - OMNIUM
ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ - OMNIUM
ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
ŽENY - OMNIUM
Datum startu19.11.2017
Datum konce19.11.2017
Uzávěrka přihlášek27.11.2017
Místo konáníPraha Motol
KrajČSC
PořadatelSK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceCP-Motol-18.-19.11.2017-3-.pdf (23.11.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

VZOR-VYPLNENY-2-.xls (27.11.2017)

Výsledky v kategorii ŽENY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
3Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Patricie MÜLLEROVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
4Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
5Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
6Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
7Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
8Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
9Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
5Antonín KOSTIHASKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 
6Matouš MĚŠŤANSKC Tufo Prostějov z.s. 
7Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
11Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
12David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
13Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov z.s. 
15- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
16David GROSSMANNTJ KOVO PRAHA 
17Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
18Maxim MÜLLERSKC Tufo Prostějov z.s. 
19- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
20- - -NO RadUnion 
21René SMÉKALSKC Tufo Prostějov z.s. 
22Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
23- - -SKP DUHA Lanškroun 
24Filip ŘEHAFORCE TEAM JESENÍK 
25- - -FORCE TEAM JESENÍK 
26Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
27Jáchym ŠTEMBERKCK FANY GASTRO Příbram 
28Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
29- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
30Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
4Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
5Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
9Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
10Martin ŘEHÁKSKC Tufo Prostějov z.s. 
11Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14David KOPELENTALL TRAINING 
15Štěpán ŠIROKÝVysočina Cycling 
16Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
17Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
18Adam MAREKPROFI SPORT CHEB 
19Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
20Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
21- - -NO RadUnion 
22Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Martin VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
24Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
25Tomáš HALBICHPROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
4Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
6Matyáš KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
7Milan KADLECDUKLA PRAHA 
8Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
9Vojtěch KOBLÍŽEKSKC Tufo Prostějov z.s. 
10Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
11Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
12David GOGAPROFI SPORT CHEB 
13- - -SKC Tufo Prostějov z.s. 
14Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
17Matěj VIKDUKLA PRAHA 
18Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
19Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
21Ondřej POKORNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
22Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
23Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
24Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
25David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Veronika JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁSKC Tufo Prostějov z.s. 
2Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6Veronika BARTONÍKOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
7Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ MLADŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
2Vendula STRAKATÁDUKLA PRAHA 
3Hanka VIKOVÁDUKLA PRAHA 
4Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
2Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
3Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
5David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam