Závod: ČP - OMNIUM 26.11.2017

  
StavVýsledky
NázevČP - OMNIUM 26.11.2017
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - OMNIUM
JUNIORKY - OMNIUM
KADETI - OMNIUM
KADETKY - OMNIUM
ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
ŽÁKYNĚ MLADŠÍ - OMNIUM
ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
ŽENY - OMNIUM
Datum startu26.11.2017
Datum konce26.11.2017
Uzávěrka přihlášek27.11.2017
Místo konáníNad Hliníkem 4 , 15000
KrajČSC
PořadatelTJ DUKLA PRAHA
Adresa pořadateleNad Hliníkem 4 , 15000
PSČ15000
Kontaktní osobaJosef Kratina
E-mailcsc.kratina@seznam.cz
Telefon 
Fax 
PropozicePlaneta-vikend-2017-schvaleny-2-.docx (27.11.2017)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

VZOR-VYPLNENY-2-.xls (27.11.2017)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
2Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
3Sára Kateřina PETERKOVÁCYKLOTEAM OSTROV 
4Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
5Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
6Patricie MÜLLEROVÁSKC TUFO Prostějov 
7Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
8Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA 
9Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
10Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
2- - -Mapei Merida Kaňkovský 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4Matouš MĚŠŤANSKC TUFO Prostějov 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
7Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov z.s. 
8Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
9Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
10Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
11Antonín KOSTIHASKC TUFO PROSTĚJOV - C1885 s.r.o. 
12Šimon BÓDAYTJ KOVO PRAHA 
13Filip ŘEHAForce Team Jeseník 
14Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
15Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Maxim MÜLLERSKC TUFO Prostějov 
17René SMÉKALSKC TUFO Prostějov 
18- - -SKC TUFO Prostějov 
19Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
20- - -SKP DUHA Lanškroun 
21Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
22- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -SKC TUFO Prostějov 
25Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
26David VITNERTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
2Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
3Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
4Josef ČEKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
6Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
7Martin ŘEHÁKSKC TUFO Prostějov 
8Jan VALLMapei Merida Kaňkovský 
9Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
10Daniel POLANSKÝSKC TUFO Prostějov 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Tomáš OBDRŽÁLEKMapei Merida Kaňkovský 
13Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14Martin VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
15Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
16Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17David KOPELENTALLTRAINING.CZ 
18Tomáš HALBICHPROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽENY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁSKC TUFO Prostějov 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Natálie VALUCHOVÁSKC TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
4Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
6Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Milan KADLECDUKLA PRAHA 
8Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
9Tomáš PŘIDALTJ Uničov 
10Jakub STANĚKSK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -SKC TUFO Prostějov 
12David GOGAPROFI SPORT CHEB 
13Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14Vojtěch KOBLÍŽEKSKC TUFO Prostějov 
15Michal MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
16René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
17Ondřej POKORNÝSKC TUFO Prostějov 
18Jaromír KOHOUTSK PETŘÍN PLZEŇ 
19Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
20Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
21Tobiáš PŘIDALTJ Uničov 
22Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3Veronika BARTONÍKOVÁCK Dacom Pharma Kyjov 
4- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
5Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
6Šárka KŘIKAVOVÁBike Club Město Touškov 
7Kateřina DOSTÁLOVÁCK Dacom Pharma Kyjov 
8- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ MLADŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Vendula STRAKATÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam BRADÁČDUKLA PRAHA 
2Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
3Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
6Albert RAUSCHERTDUKLA PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam