Závod: 1. ČP ZBRASLAV

  
StavVýsledky
Název1. ČP ZBRASLAV
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu8.04.2018
Datum konce8.04.2018
Uzávěrka přihlášek5.04.2018
Místo konáníZBRASLAV U BRNA
KrajČSC
PořadatelTJ Favorit Brno
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZdeněk Valenta
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon 
Fax 
Propozice18-ROZPIS-CP-Zbraslav.doc (19.03.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

a3eb067234ba995c661f521079b79e39.xls (17.04.2018)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Melissa VAN NECKTEAM DUKLA PRAHA 
3Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
9Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
10Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
11Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
15Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁSportRaces-Isaac Team 
16Klára ZADÁKOVÁSportRaces-Isaac Team 
17Andrea MAŤHOVÁLOKOMOTIVA NYMBURK 
18- - -CYCLING BRNO 
19- - -Duha team 
 Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
 Petra KOZELSKÁBIKE 2000 
 Katarína KREJČÍKOVÁLOKOMOTIVA NYMBURK 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Elena VANÍČKOVÁTJ UNIČOV 
 Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
4Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
5Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
6Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
7Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
8Jan ZATLOUKALCYKLO TEAM KOLARNA 
9Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Daniel SPORYSCHIVAR CS - AUTHOR TEAM 
14Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
15Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
16Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Pavel DUBČÁK4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
18David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
19Marek JELÍNEKCK Mikulášek 
20Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
22Ondřej JEŘÁBEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
23Jan ŠINDELÁŘMORAVEC Team 
24Václav DOSTÁLLYKO Klub Prachatice 
25Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
26Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
27Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
29Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
30David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
31Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
34- - -Bike Freaks Holice 
35Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
36Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
37Marek ŠIMEČEKLOKOMOTIVA NYMBURK 
38Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
39Richard STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
41- - -Kovo Praha 
 Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
 Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Tomáš HALBICHPROFI SPORT CHEB 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jakub HAVRLANTACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
 Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
 Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -VRV TEAM 
 Štěpán KYJONKACK FESO PETŘVALD 
 Maxim LAKOTATufo CZ Otrokovice 
 Josef MACHÁČCYKLO TEAM KOLARNA 
 Adam MAREKPROFI SPORT CHEB 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Dominik MOLÁKVysočina Cycling 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -MG Bike Team 
 Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
 Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK BICISPORT 
 Kryštof PRCHLÍKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Roman ROHOŘACK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Ondřej ZAJÍČEKTJ Uničov 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
3Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
4Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
5Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
6Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
8Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
9Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
10Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
11Pavla SMUDALOVÁACS DRAK VRBNO 
12Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Dominika RUPOVÁCK FESO PETŘVALD 
14Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
15Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
16Eliška HANÁKOVÁMoravec team 
17Štěpánka DUBCOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
18Nikola NAVRKALOVÁkooperativa Jablonec 
19Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
20Kateřina ČERNÁPROFI SPORT CHEB 
21Natálie JELÍNKOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
22Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
23Adéla LHOTÁKOVÁBike Freaks Holice 
24Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
25Marie VINKLÁRKOVÁMG BIKE TEAM 
26Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
28Markéta HURAČOVÁCK FESO PETŘVALD 
29Magdaléna MÍČKOVÁACS DRAK VRBNO 
30Kateřina MLYNÁŘOVÁACS DRAK VRBNO 
31Beata HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
32Anna HRDINOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
 Anna HANÁKOVÁMoravec team 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
3Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
5Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
8Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
9Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -AC SPARTA PRAHA 
12Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
13Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
14Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
15Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
16- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
17Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
19Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Lukáš ELČKNERJaroslav Kulhavy Cycling Team 
22Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
24Michal VOLFCOPR TJ PŘEŠTICE 
25Jakub KUČERACK MTB Maraton 
26Jakub ŘÍMANCYKLO TEAM KOLARNA 
27Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
28Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Filip ŘEHAForce GO! Jeseník 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 - - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -MORAVEC Team 
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
 Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Dominik HORÁKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Vladyslav HORULKOTJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
 Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
 Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 František NĚMECTJ FAVORIT BRNO 
 Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 David SKŘIČKAAC SPARTA PRAHA 
 Josef SLANAŘGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Adam STIBALCYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -Force GO! Jeseník 
 - - -Force GO! Jeseník 
 Martin TVARÓGMG BIKE TEAM 
 Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
 Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
 - - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové/L. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2Kateřina ŠTEFANOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
3Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
5Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Jitka VAKULOVÁElkov Author 
9Pavlína PLCHOVÁForce GO! Jeseník 
 Michaela BOJKOVÁBIKE 2000 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
 - - -BV CYCLING TEAM 
 Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
 - - -Force GO! Jeseník 
 Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
2Richard KOBRDUKLA PRAHA 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
5Milan KADLECDUKLA PRAHA 
6Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
7Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
9Robert KOBRDUKLA PRAHA 
10Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Adam VENCOpportunity Brno 
13Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
17Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
19Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
20Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
21Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
22Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
23Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
24Maximilian KERLRoman Kreuziger Cycling Academy 
25Michal MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
26Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
27Filip SAMECIVAR CS - AUTHOR TEAM 
28Adam BERNÁTIVAR CS - AUTHOR TEAM 
29Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
30Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
31René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
32Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
34Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
35Daniel RUBEŠBIKE 2000 
36David ONDRIŠÍKPROFI SPORT CHEB 
37Tomáš ČERVENÝTJ FAVORIT BRNO 
38Robin TERŠLCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
39Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
40Vojtěch PAŘÍKTJ AŠ ML.BOLESLAV 
41Daniel MOROŇHEAD BIKE TJ OPAVA 
42Lukáš KRÝSLCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
43Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44Filip NOVÁKPROFI SPORT CHEB 
45Prokop MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47Jan LUKEŠKupkolo 
48Libor ŠVECGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
49Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50Václav LHOTÁKBike Freaks Holice 
51Miroslav URBANVRV TEAM 
52Šimon SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
53Ondřej RŮŽIČKAVRV TEAM 
54David ŠIMEČEKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
55František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
56Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
57Radim ŽBÁNEKTJ FAVORIT BRNO 
58Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
59Vlastimil HORYNALoko Nymburk 
60František HOJKABike Freaks Holice 
61Ondřej POLÁŠEKBike 2000 
62Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
63Šimon TABARABIKE 2000 
65Ondřej ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
66David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
67Kryštof KREŠÁKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
68Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
69- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
70Jan HYNEČEKTUFO CZ OTROKOVICE 
71Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
72Tomáš BAUERTJ FAVORIT BRNO 
73David JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
74Roman ŠINDELÁŘMORAVEC Team 
75David FIÁLEKACS DRAK VRBNO 
76Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
77David ZONYGAVRV TEAM 
 David GOGAPROFI SPORT CHEB 
 Jonáš HELLMICHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 David HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
 Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Jan KRULIŠStadion Louny 
 Richard KYZLINKTJ FAVORIT BRNO 
 Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Matyáš MUROŇTJ FAVORIT BRNO 
 Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
 Matyáš PÁVEKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Ondřej PODZIMEKZeleč 
 - - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Marek ŠIMEČEKLoko Nymburk 
 Adam ŠTĚPÁNEKBIKE 2000 
 Bertil VACEKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Adam VENCGT OPPORTUNITY BRNO 
 Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
2Jakub SVATUŠKACK BÍTOVSKÁ 
3Vojtěch HENDRYCHBike Freaks Holice 
4Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
5Pavel ŠUMPÍKBike Freaks Holice 
6Matěj PITÁKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Kristián VAVROTJ FAVORIT BRNO 
8Tomáš KRAUSCYCLING ACADEMY TÁBOR 
9Matyáš POLÁKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
11Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
12Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
13Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14Jakub RUMPLÍKTJ FAVORIT BRNO 
15Tobias DVOŘÁČEKCK BÍTOVSKÁ 
16Štěpán DUBECForce GO! Jeseník 
17Antonín MÍRACK ORLÍK ORLOVÁ 
18Petr KNIHAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
20Václav PARMATJ STADION LOUNY 
21Jan MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
22David BLAŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Šimon MATĚJEKTJ FAVORIT BRNO 
24Daniel SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
25Vojtěch BŘÍZACK MTB Maraton 
26Samuel JURICAPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Vít ŠURANSKÝTUFO CZ OTROKOVICE 
28Petr MIŇOVSKÝIVAR CS Author Team 
29Antonín ŽUFÁNEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31Jakub MARHEFKACK DACOM PHARMA KYJOV 
32Štěpán CHALOUPKATJ FAVORIT BRNO 
33Jan PÍGLTJ STADION LOUNY 
34Přemek ŠVECG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
35Matyáš ŠARAPATKATJ FAVORIT BRNO 
 Robin BLÁHACK FESO PETŘVALD 
 Milan BŘENDAG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
 Ondřej GAZDATJ FAVORIT BRNO 
 Adam GRYCTJ FAVORIT BRNO 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 David HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
 Dominik JUSTTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Jan KRULIŠTJ STADION LOUNY 
 Filip KUBACYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Tadeáš MANSFELDPROFI SPORT CHEB 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Štěpán NEVESELÝTJ FAVORIT BRNO 
 Filip RICHTERTJ FAVORIT BRNO 
 Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
 Jáchym VLKTJ FAVORIT BRNO 
 Ondřej ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
 Vojtěch ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
 Jakub ZVEJŠKATJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
4Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
6Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
7Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
8Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
9Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
12Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
14Kateřina KNIHOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Michaela BRTNÍČKOVÁ4EVER Cycklo Bulis 
16Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
17Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18Martina BARTOŠOVÁLOKOMOTIVA NYMBURK 
19Vendula KACALKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
20Tereza DUCHKOVÁStadion Louny 
21- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
22Alena SROGOŇOVÁPROFI SPORT CHEB 
 Ema MARKOVÁDUKLA PRAHA 
 Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Kristýna ZEMANOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam GRYC10002765288TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10056008184 
Adam ŠTĚPÁNEK10056467421BIKE 2000
Adam STIBAL10047444805CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10083310957FORCE TEAM JESENÍK
Adam VENC10014238671GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047306981 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Andrea MAŤHOVÁ10079785110GHOST Team
- - -10056621409DUKLA PRAHA
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna HANÁKOVÁ10078036783MORAVEC Team
Anna HRDINOVÁ10079418833CYCLING ACADEMY TÁBOR
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín MÍRA10014192700CK ORLÍK ORLOVÁ
Antonín ŽUFÁNEK10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora KUNCOVÁ10053649670TJ FAVORIT BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Dalibor JOHÁNEK10093205260CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047074282 
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SVĚRKOT10047336283CK FESO PETŘVALD
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David HUSIČKA10074912676TJ Sigma Hranice, z.s.
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
David KOPELENT10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Isaac Team
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David SKŘIČKA10047418836AUTHOR TEAM STUPNO
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10083310250Carla.kupkolo.cz
David ZONYGA10047401052VRV TEAM
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik JUST10010022003TJ FAVORIT BRNO
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška HANÁKOVÁ10056551384MORAVEC Team
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10077350309 
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10046783585DUKLA PRAHA
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008981978 
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10055999696ELKOV AUTHOR junior team
- - -10053915412MG Bike Team
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub ŘÍMAN10023478933TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046602319 
Jakub RUMPLÍK10080169066TJ FAVORIT BRNO
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub SVATUŠKA10093080069KOVO PRAHA
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub ZVEJŠKA10053649266TJ FAVORIT BRNO
Jan FRÜHAUF10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan HYNEČEK10093080271TUFO CZ OTROKOVICE
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10066436896ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef MACHÁČ10046414177CYKLO TEAM KOLARNA
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Katarína KREJČÍKOVÁ10014533614LOKOMOTIVA NYMBURK
Kateřina ČERNÁ10047078326PROFI SPORT CHEB
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
- - -10015426216 
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kryštof KREŠÁK10093204654CYCLING ACADEMY TÁBOR
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Libor ŠVEC10047439347GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047244741SKP DUHA Lanškroun
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Marek JELÍNEK10047287783CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Marek ŠIMEČEK10073653595LOKOMOTIVA NYMBURK
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin BÁRTA10047422876KOVO PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10067464086ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin TVARÓG10047392665HEAD PRO TEAM OPAVA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš ŠARAPATKA10074455059TJ FAVORIT BRNO
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim LAKOTA10011703436TUFO CZ OTROKOVICE
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
- - -10077139434 
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10046303336TJ AŠ ML.BOLESLAV
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
Milan BŘENDA10012051828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Miroslav URBAN10047401153VRV TEAM
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10023478630BV CYCLING TEAM
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10080419145FORCE TEAM JESENÍK
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Niki JOANNIDU10047354067BIKE 2000
- - -10047337192 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nikola HODLOVÁ10047347704CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola NOVÁ10079882817AC SPARTA PRAHA
- - -10080447740 
Ondřej GAZDA10093205361TJ FAVORIT BRNO
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej PODZIMEK10079418429G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POLÁŠEK10003176328BIKE 2000
Ondřej RŮŽIČKA10047352552VRV TEAM
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel ČEKAL10046525224RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Pavel DUBČÁK100473199174EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel ŠUMPÍK10047373972Bike Freaks Holice
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MIŇOVSKÝ10067045067IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petra KOZELSKÁ10011196915BIKE 2000
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Přemek ŠVEC10079419136G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KYZLINK10053650579TJ FAVORIT BRNO
- - -10047193615MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Robin TERŠL10011516409CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Roman ROHOŘA10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Roman ŠINDELÁŘ10047399537MORAVEC Team
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Šimon SVĚRKOT10047274043CK FESO PETŘVALD
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631TEAM FORMAN CINELLI
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BAUER10001558145TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10063439903 
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
- - -10047212207 
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10050638630 
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Viola LIŠKOVÁ10079420247G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10080168157TJ FAVORIT BRNO
Vít ŠURANSKÝ10021276932TUFO CZ OTROKOVICE
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vladyslav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vlastimil HORYNA10079785009LOKOMOTIVA NYMBURK
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HENDRYCH10047356188Bike Freaks Holice
- - -10079556451PROFI SPORT CHEB
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch PAŘÍK10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO