Závod: 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO

  
StavVýsledky
Název2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu15.04.2018
Datum konce15.04.2018
Uzávěrka přihlášek11.04.2018
Místo konáníKYJOV
Kraj 
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLIDICKÁ 1060, KYJOV
PSČ697 01
Kontaktní osobaHUŠEK
E-mailckkyjov@seznam.cz
Telefon420 603 917 656
Fax 
PropozicePropozice-Kyjov-15-4-2018.pdf (5.03.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

b760bf6cc550ece1d10159638e1c4a57.xls (17.04.2018)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Melissa VAN NECKTEAM DUKLA PRAHA 
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -CK EPIC DOHŇANY 
7Klára ZADÁKOVÁSportRaces-Isaac Team 
8Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
9Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
10Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
11- - -BIKEPRO SPORT 
12Barbora PRŮDKOVÁHEAD PRO TEAM 
13Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
15Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -CK DUKLA Bratislava 
17Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
18Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
19Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
20Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
21Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁSportRaces-Isaac Team 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK DUKLA Bratislava 
 Alexandra OLIVOVÁHEAD BIKE TJ OPAVA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
2Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
4Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
5Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
6Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
7Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
10Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
11Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
13Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Michaela MITRYCHOVÁkola-bbm.cz 
15Pavla SMUDALOVÁACS DRAK VRBNO 
16Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA 
17Nikola NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18Štěpánka DUBCOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
19Natálie JELÍNKOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
20Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
22Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
23Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
24Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
26Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
27Kateřina NOSKOVÁCK ORLÍK ORLOVÁ 
28Dominika RUPOVÁCK FESO PETŘVALD 
29Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
30Markéta HURAČOVÁCK FESO PETŘVALD 
31- - -CK Olympik Trnava 
33Denisa OLIVOVÁHEAD BIKE TJ OPAVA 
34Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
35Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
36Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
37Magdaléna MÍČKOVÁACS DRAK VRBNO 
38Ema POLÁŠKOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
39Ema LAJCHOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
40Nela RIEDLOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
41Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
42Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
43Viola LIŠKOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
44Kateřina MLYNÁŘOVÁACS DRAK VRBNO 
45Anna HRDINOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
46Amálie HOLÁŠKOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
5Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
6- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
7Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
10Michal VOLFCOPR TJ PŘEŠTICE 
11Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
16Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
17Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
18Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
21Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
23Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
24Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
25Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
27Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
29David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -AC SPARTA PRAHA 
32Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33Josef KUNÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
34Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
35Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
37- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
39Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
40Filip ŘEHAFORCE GO! Jeseník 
41Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
43Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
45Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
46David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
48Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
50- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
51Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
52Vladislav HORULKOTJ AŠ ML.BOLESLAV 
53Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
55Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
56Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
57Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
58- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
59- - -CYKLO SPIŠ 
60- - -ELKOV AUTHOR JUNIOR TEAM 
62- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
63- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR" 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
65David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
66- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
67Dominik HORÁKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
69Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
71- - -ŠKC Dubnica n. Váhom 
72- - -COPR TJ PŘEŠTICE 
73- - -ELKOV AUTHOR JUNIOR TEAM 
74Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
75František NĚMECTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
 - - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
 Petr CHRZAUTHOR TEAM STUPNO 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 - - -CK Olympik Trnava 
 Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
 Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 Josef SLANAŘGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Adam STIBALCYCLING ACADEMY TÁBOR 
 Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 - - -ŠKC Dubnica n. Váhom 
 - - -CARLA.KUPKOLO.CZ DVŮR KRÁLOVÉ N.LABEM 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Kateřina ŠTEFANOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
5Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
9Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
10- - -Finančné centum Team 
11Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
12Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
13Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
14- - -FORCE GO! Jeseník 
15Petra KRUTÍLKOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
16- - -FORCE GO! Jeseník 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
 Pavlína PLCHOVÁFORCE GO! Jeseník 
 Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR JUNIOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
2David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
8Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
9Daniel SPORYSCHIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
11Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
12Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
13Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
16- - -CYKLO SPIŠ 
18Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Jakub HAVRLANTACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20Tomáš TLAMKANUTREND SPECIALIZED RACING 
21- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
23David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
24Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
26Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
27Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
29- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
30Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
31Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
32- - -CK Karpaty Smolenice 
34Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
35David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
36Ondřej JEŘÁBEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
42Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
43- - -CK Olympik Trnava 
44- - -Bike Freaks Holice 
45- - -VRV TEAM 
47Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
48Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
51Roman ROHOŘACK DAKOM PHARMA KYJOV 
52Richard STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CYKLO SPIŠ 
 - - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
 - - -MCK Nitra 
 Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Maxim LAKOTATUFO CZ OTROKOVICE 
 - - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
 Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -klub ŠK Železiarne Podbrezová a.s. 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Michael ŠVEHLACK DAKOM PHARMA KYJOV 
 - - -CK Olympik Trnava 
 Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
3Richard KOBRDUKLA PRAHA 
4Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Milan KADLECDUKLA PRAHA 
7Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
8Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling team 
10Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11David GOGAPROFI SPORT CHEB 
12Robert KOBRDUKLA PRAHA 
13Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
14Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
15Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
16Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
17Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
18Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
19Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
22Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
23Adam VENCGT OPPORTUNITY BRNO 
24René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
25Michal MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
26Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
27Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Robin TERŠLCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
29Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -CK Karpaty Smolenice 
33Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
35Matěj VIKDUKLA PRAHA 
36- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
37Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
40Pavel VOLFCK MTB Maraton 
41Maximilian KERLRoman Kreuziger Cycling Academy 
42Daniel MOROŇHEAD BIKE TJ OPAVA 
43Adam BERNÁTIVAR CS - AUTHOR TEAM 
44Jan LUKEŠCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
45- - -CK Olympik Trnava 
46Daniel RUBEŠBIKE 2000 
48Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
49Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
50František HOJKABike Freaks Holice 
51Vojtěch PAŘÍKTJ AŠ ML.BOLESLAV 
52Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
53- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
54Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
56Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
58Prokop MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
59David ŠIMEČEKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
60Václav LHOTÁKBike Freaks Holice 
61- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
63Šimon SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
64Libor ŠVECGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
65- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
66Radim ŽBÁNEKTJ FAVORIT BRNO 
68Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
69Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
70Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
71Kryštof KREŠÁKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
72Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
73Šimon TABARABIKE 2000 
74Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
75David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
76Jan HYNEČEKTUFO CZ OTROKOVICE 
77Ondřej ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
78Ondřej POLÁŠEKBIKE 2000 
79Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
80Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
81František KNÁPEKCK DAKOM PHARMA KYJOV 
82Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
83Tomáš ČERVENÝTJ FAVORIT BRNO 
84Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
85David VRÁNACK DAKOM PHARMA KYJOV 
86Marek OBORNÝTEAM FORMAN CINELLI 
87Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
88Martin KANÓCZTEAM FORMAN CINELLI 
89David JEŽEKCK DAKOM PHARMA KYJOV 
90David FIÁLEKACS DRAK VRBNO 
 Tomáš BAUERTJ FAVORIT BRNO 
 Ondřej PODZIMEKG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
3Kristýna ZEMANOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
4Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
5Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
6Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
7- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
8Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
9Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
10Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
12Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
13Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
14- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
16Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17Kateřina DOSTÁLOVÁCK DAKOM PHARMA KYJOV 
18Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
19- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
20Kateřina KNIHOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
22Lucie HENDRYCHOVÁBike Freaks Holice 
23- - -CK MŠK Žiar nad Hronom 
25- - -LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR" 
26Tereza DUCHKOVÁTJ STADION LOUNY 
27Vendula KACALKOVÁSKP Duha Lanškroun 
28Kateřina KRUTÍLKOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
29Kamila ORÁLKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
30- - -DUKLA PRAHA 
 Ema MARKOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
2Adam BRADÁČDUKLA PRAHA 
3Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
4Jakub SVATUŠKACK BÍTOVSKÁ 
5Pavel ŠUMPÍKBike Freaks Holice 
6- - -CK Karpaty Smolenice 
7Vojtěch HENDRYCHBike Freaks Holice 
8Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
9Jan FALTÝNEKCyklo-Ski klub Polička 
10Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
11Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
12- - -CK Unicom Zvolen 
13Štěpán DUBECFORCE GO! Jeseník 
14Matěj PITÁKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
16Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
19- - -CK Olympik Trnava 
20Kristián VAVROTJ FAVORIT BRNO 
21Tomáš KRAUSCYCLING ACADEMY TÁBOR 
22Vojtěch BŘÍZACK MTB Maraton 
23David BLAŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Filip KUBACYCLING ACADEMY TÁBOR 
25Jan MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
26Tobias DVOŘÁČEKCK BÍTOVSKÁ 
27Vít ŠURANSKÝTUFO CZ OTROKOVICE 
28Antonín ŽUFÁNEKCK DAKOM PHARMA KYJOV 
29Albert RAUSCHERTDUKLA PRAHA 
30Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
31Tomáš VRÁNACK DAKOM PHARMA KYJOV 
33Šimon MATĚJEKTJ FAVORIT BRNO 
34Václav PARMATJ STADION LOUNY 
36Jakub MARHEFKACK DAKOM PHARMA KYJOV 
37Jakub ŠEVČÍKTEAM FORMAN CINELLI 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39Petr MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
41- - -CK Olympik Trnava 
45Přemek ŠVECG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
 Antonín MÍRACK ORLÍK ORLOVÁ 
 Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10056008184 
Adam ŠTĚPÁNEK10056467421BIKE 2000
Adam STIBAL10047444805CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10083310957FORCE TEAM JESENÍK
Adam VENC10014238671GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047306981 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alexandra OLIVOVÁ10016230508HEAD PRO TEAM OPAVA
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729TEAM FORMAN CINELLI
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10056621409DUKLA PRAHA
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241 
Antonín MÍRA10014192700CK ORLÍK ORLOVÁ
- - -10015141377 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047074282 
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SVĚRKOT10047336283CK FESO PETŘVALD
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David SKŘIČKA10047418836AUTHOR TEAM STUPNO
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Denisa OLIVOVÁ10056468734HEAD PRO TEAM OPAVA
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
- - -10015330731 
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271 
Ema LAJCHOVÁ10079506840TEAM FORMAN CINELLI
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345TEAM FORMAN CINELLI
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Ferdinand ŠTĚPÁN10079506537TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047431768 
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip ŘEHA10059238890TUFO PARDUS Prostějov
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047421159 
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008981978 
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
- - -10053915412MG Bike Team
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub ŘÍMAN10023478933TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046602319 
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub ŠEVČÍK10046604743TEAM FORMAN CINELLI
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub SVATUŠKA10093080069KOVO PRAHA
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047427930FORCE TEAM JESENÍK
Jan FORMÁNEK10064450420FORCE TEAM JESENÍK
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10047307890DUKLA PRAHA
Jan HYNEČEK10093080271TUFO CZ OTROKOVICE
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10002516425FORCE TEAM JESENÍK
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
- - -10015426014 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaroslav KULHAVÝ10002782365Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10074041801AC SPARTA PRAHA
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10003096304 
- - -10066436896ČEZ Cyklo Team Tábor
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
Josef MACHÁČ10046414177CYKLO TEAM KOLARNA
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769TEAM FORMAN CINELLI
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047420856 
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10047447431DUKLA PRAHA
- - -10015426216 
Klára ŠAFAŘÍKOVÁ10004548472GS cyklo team Jistebnice
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kryštof KREŠÁK10093204654CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ladislav PEŠ10079889786TEAM FORMAN CINELLI
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Lucie HOCHMANN10006602246 
Lukáš ELČKNER10047333455Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047244741SKP DUHA Lanškroun
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Marek BUCHTA10030320665FORCE TEAM JESENÍK
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek OBORNÝ10004595962TEAM FORMAN CINELLI
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
- - -10067464086ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KANÓCZ10052350173TEAM FORMAN CINELLI
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin SPUDIL10010605720 
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047373366 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10010967145 
- - -10015522509 
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -  
- - -  
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10010170129 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim LAKOTA10011703436TUFO CZ OTROKOVICE
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
- - -10077139434 
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -  
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
- - -10015522610 
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
- - - CK EPIC DOHŇANY
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10080419145FORCE TEAM JESENÍK
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nela RIEDLOVÁ10079890594TEAM FORMAN CINELLI
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Mercedes-Benz PRAHA CYKLOSTAR Trek
Niki JOANNIDU10047354067BIKE 2000
- - -10047337192 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278 
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola NOVÁ10079882817AC SPARTA PRAHA
- - -10047238980 
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POLÁŠEK10003176328BIKE 2000
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Otakar PARMA10065374243TJ STADION LOUNY
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -  
- - -10079626876Bike Freaks Holice
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Pavel ŠUMPÍK10047373972Bike Freaks Holice
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr MIŇOVSKÝ10067045067IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petra KOZELSKÁ10011196915BIKE 2000
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291TEAM FORMAN CINELLI
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KYZLINK10053650579TJ FAVORIT BRNO
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10003497034KOVO PRAHA
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Roman ŠINDELÁŘ10047399537MORAVEC Team
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -  
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon MATĚJEK10079640721TJ FAVORIT BRNO
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon SVĚRKOT10047274043CK FESO PETŘVALD
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506KOVO PRAHA
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849TEAM DUKLA PRAHA
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Isaac Team
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAUER10001558145TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš TLAMKA10047784406NUTREND SPECIALIZED RACING
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10008954090CYCLING BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10050638630 
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vít ŠURANSKÝ10021276932TUFO CZ OTROKOVICE
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
- - -  
Vladislav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HENDRYCH10047356188Bike Freaks Holice
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch PAŘÍK10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047506338DUKLA PRAHA
Zuzana KROUPOVÁ10047400143AC SPARTA PRAHA