Závod: 3. ČP MILEVSKO

  
StavVýsledky
Název3. ČP MILEVSKO
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ ml.
ŽÁKYNĚ st.
ŽENY
Datum startu13.05.2018
Datum konce13.05.2018
Uzávěrka přihlášek9.05.2018
Místo konáníMILEVSKO
KrajČSC
PořadatelJUNIOR CYCLING PROJEK TEAM
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaPETR KOBLIC
E-mailpetr.koblic@juniorcycling.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceMilevske-okruhy-2018-propozice-uprava.doc (10.05.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

b801993468c002b3e7a7fc3488ecaf29.xls (15.05.2018)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Melissa VAN NECKTEAM DUKLA PRAHA 
5Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
8Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
11Daniela ČUNDERLOVÁTJ UNIČOV 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁSportRaces-Isaac Team 
14- - -BRS Technology-Kaktus bike racing team 
15Klára ZADÁKOVÁSportRaces-Isaac Team 
16Katarína KREJČÍKOVÁLOKOMOTIVA NYMBURK 
 Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Andrea MAŤHOVÁLOKOMOTIVA NYMBURK 
 Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
6Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
7Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
9Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
10Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Daniel ŽVAKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
13Marek JELÍNEKCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
14Daniel SPORYSCHIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
18David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
19Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
21David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
23Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
24Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
26Václav DOSTÁLLYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
27Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
28Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
29Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
30Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
32Tomáš ABENDROTHTJ Slávia ŠG Trenčín 
33Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
36Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
37- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
38Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
39Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
40Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
41Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
42Ondřej JEŘÁBEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
43Tomáš ABENDROTHPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44Tomáš ABENDROTHTJ Slávia ŠG Trenčín 
45Štěpán KYJONKACK FESO PETŘVALD 
46Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
47Marek ŠIMEČEKLOKOMOTIVA NYMBURK 
48Tomáš ABENDROTHTJ Slávia ŠG Trenčín 
49Richard STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
50Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
51Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
52- - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
53Roman ROHOŘACK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -Bike Freaks Holice 
 Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
 - - -C.K. BICISPORT 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Tomáš TITĚRATJ KOVO PRAHA 
 Jakub VLASMS BIKE ACADEMY RACING 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
2Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
3Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
4David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
5Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
6Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
8Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
9Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
10Michal VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
13Kristian KOLUMBERSportRaces-Isaac Team 
14Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
17Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
20David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
21Josef SLANAŘGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
22Filip ŘEHAFORCE GO! Jeseník 
23Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
25Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
28Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
29Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30Dominik HORÁKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
32Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
34- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
35- - -COPR TJ PŘEŠTICE 
36Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
37Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
39Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
41- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
42- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44Jakub MIKLOVIČSportRaces-Isaac Team 
45Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
46Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
47Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
48Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
49Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
50Tomáš ABENDROTHTJ Slávia ŠG Trenčín 
51- - -FORCE GO! Jeseník 
52René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
53- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
54Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
55Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
56Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
57- - -TJ Slávia ŠG Trenčín 
58- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
59Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
60- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
61Adam STIBALCYCLING ACADEMY TÁBOR 
62Jan ŠUBRTCOPR TJ PŘEŠTICE 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Vladyslav HORULKOTJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 František NĚMECTJ FAVORIT BRNO 
 Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
 David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ st.
PořadíJménoOddílKategorie
1Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
2Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
4Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
5Natálie JELÍNKOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
6Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
8Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
10Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Nikola NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Michaela MITRYCHOVÁkola-bbm.cz 
13Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
15Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
16Kateřina ČERNÁPROFI SPORT CHEB 
17Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
18Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
19Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
20Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
21Hana ŠINDELÁŘOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
22Dominika RUPOVÁCK FESO PETŘVALD 
23Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
24Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
6Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
7Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 Jana RICHTEROVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Richard KOBRDUKLA PRAHA 
4David GOGAPROFI SPORT CHEB 
5Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
7Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
9René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
10Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
11Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
12Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
13Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
14Robert KOBRDUKLA PRAHA 
15Milan KADLECDUKLA PRAHA 
16Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
19Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
20Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
21Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23Robin TERŠLCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
24Pavel VOLFCK MTB Maraton 
25Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
26Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
27Filip SAMECIVAR CS - AUTHOR TEAM 
28Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Šimon SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
31Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
32Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
33Jonáš HELLMICHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
34Radim ŽBÁNEKTJ FAVORIT BRNO 
35- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
36Maximilian KERLRoman Kreuziger Cycling Academy 
37Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
38Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39Matěj VIKDUKLA PRAHA 
40Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41Jan LUKEŠCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
42Štěpán FOISTCK BÍTOVSKÁ 
43Václav LHOTÁKBike Freaks Holice 
44František HOJKABike Freaks Holice 
45Marek ŠVEJDARCYKLOTEAM OSTROV 
46Vojtěch PAŘÍKTJ AŠ ML.BOLESLAV 
47- - -TJ FAVORIT BRNO 
48Vlastimil HORYNALOKOMOTIVA NYMBURK 
49Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
50David ŠIMEČEKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
51Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
52Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
53Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
54Libor ŠVECGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
55Prokop MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
56Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
57Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
58František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
59Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
60Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
61Jan ZAPLETALMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
62David VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
63Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
64Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
65David JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
66David ONDRIŠÍKPROFI SPORT CHEB 
67Petr HLADÍKSK PETŘÍN PLZEŇ 
68Jan VRANÝSK PETŘÍN PLZEŇ 
69Ondřej PODZIMEKG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
 Lukáš KRÝSLCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
2Kristián VAVROTJ FAVORIT BRNO 
3Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
4Adam PEŠEKSK PETŘÍN PLZEŇ 
5Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
6Josef VLKMS BIKE ACADEMY RACING 
7Pavel ŠUMPÍKBike Freaks Holice 
8Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
9Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
11Jakub SVATUŠKACK BÍTOVSKÁ 
12Matyáš POLÁKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13Jan SOUSTRUŽNÍKMS BIKE ACADEMY RACING 
14Jan FALTÝNEKCYKLO - SKI klub Polička 
15David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16David PETERKACYKLOTEAM OSTROV 
17Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
18Vojtěch BŘÍZACK MTB Maraton 
19Aleš ICHACYKLOTEAM OSTROV 
20Tomáš KRAUSCYCLING ACADEMY TÁBOR 
21David BLAŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
23Filip KUBACYCLING ACADEMY TÁBOR 
24Václav PARMATJ STADION LOUNY 
25Albert RAUSCHERTDUKLA PRAHA 
26Robin BLÁHACK FESO PETŘVALD 
27Tobias DVOŘÁČEKCK BÍTOVSKÁ 
28Petr KNIHAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
29Daniel SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
30Ondřej VAVROUŠEKCK Příbram - Fany GASTRO 
31Jan MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
32Antonín ŽUFÁNEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
33Matěj ZÁHORECAC SPARTA PRAHA 
34Tomáš VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
35Sebastian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
36Samuel JURICAPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37Jakub MARHEFKACK DACOM PHARMA KYJOV 
38Alex MARHEFKACK DACOM PHARMA KYJOV 
39Albert VOLFMS BIKE ACADEMY RACING 
40Jan PÍGLTJ STADION LOUNY 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42Přemek ŠVECG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
3Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
4- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
5Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
6Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
7Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
8- - -COPR TJ PŘEŠTICE 
9Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
10Natálie PLESKAČOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11Adéla HOLUBOVÁkola-bbm.cz 
12Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
13Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
14Šárka KŘIKAVOVÁkola-bbm.cz 
15Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
16Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
17Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18Kateřina KNIHOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
20- - -AKADEMIA KOLARSKA SEVEN 
21Klára ŠAFAŘÍKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Tereza DUCHKOVÁTJ STADION LOUNY 
23- - -AKADEMIA KOLARSKA SEVEN 
24Vendula KACALKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
25Ema MARKOVÁDUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ ml.
PořadíJménoOddílKategorie
1Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
3Markéta HURAČOVÁCK FESO PETŘVALD 
4Adéla LHOTÁKOVÁBike Freaks Holice 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam HOŠEK10047374780CYCLING ACADEMY TÁBOR
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam MATĚJKA10047373669SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10056008184 
Adam SMEJKAL10081593754IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adam STIBAL10047444805CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10083310957FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047306981 
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla HOLUBOVÁ10047313045kola-bbm.cz
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987Bike Freaks Holice
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert VOLF10055861674MS BIKE ACADEMY RACING
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Andrea MAŤHOVÁ10079785110GHOST Team
- - -10056621409DUKLA PRAHA
Aneta DLOUHÁ10072204154IVAR CS - AUTHOR TEAM
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna HRDINOVÁ10079418833CYCLING ACADEMY TÁBOR
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
- - -10080739649FORCE TEAM JESENÍK
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín ŽUFÁNEK10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517MS BIKE ACADEMY RACING
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047074282 
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SVĚRKOT10047336283CK FESO PETŘVALD
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
David KOPELENT10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Isaac Team
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047431768 
Filip DANĚK10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
- - -10047341539 
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10077350309 
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hana ŠINDELÁŘOVÁ10047368922Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008981978 
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
- - -10059024177CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub SVATUŠKA10093080069KOVO PRAHA
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10023480145CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179MS BIKE ACADEMY RACING
Jan ŠUBRT10058808454AXON SPORT TEAM
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan VRANÝ10012504795SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jana RICHTEROVÁ10092748148COPR TJ PŘEŠTICE
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10066436896ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef KUNÁŠEK10023478832EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Josef VLK10081186960MS BIKE ACADEMY RACING
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina ČERNÁ10047078326PROFI SPORT CHEB
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047420856 
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Kateřina UHMANOVÁ10055862987MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
Klára ŠAFAŘÍKOVÁ10004548472GS cyklo team Jistebnice
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kryštof KREŠÁK10093204654CYCLING ACADEMY TÁBOR
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Libor ŠVEC10046966471GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KREUZER10079408022SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047244741SKP DUHA Lanškroun
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Marek JELÍNEK10047287783CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Marek ŠIMEČEK10073653595LOKOMOTIVA NYMBURK
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10067464086ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047332445 
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Matěj ZÁHOREC10046056994AC SPARTA PRAHA
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10006629629CK Příbram - Fany GASTRO
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10077139434 
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10080419145FORCE TEAM JESENÍK
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
- - -10047337192 
Nikola HODLOVÁ10047347704ČEZ Cyklo Team Tábor
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10080447740 
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10005728438 
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej PODZIMEK10079418429G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej VAVROUŠEK10047394281CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patrik NĚMEC10047242620Cyklo Bendl
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel ŠUMPÍK10047373972Bike Freaks Holice
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MIŇOVSKÝ10067045067IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petr ZEMAN10046673754BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Přemek ŠVEC10079419136G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10003497034KOVO PRAHA
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Robin TERŠL10011516409ČEZ Cyklo Team Tábor
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Roman ROHOŘA10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel NAUGHTON10047378925PROFI SPORT CHEB
- - -10024067094 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
Sebastian KERL10059527163AUTHOR TEAM STUPNO
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon SVĚRKOT10047274043CK FESO PETŘVALD
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
- - -10047367003 
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš FUX10008101201MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš PAŘEZ10081094307EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047212207 
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav LHOTÁK10047409641Bike Freaks Holice
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Viola LIŠKOVÁ10079420247G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Vít ŠURANSKÝ10021276932TUFO CZ OTROKOVICE
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vladyslav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vlastimil HORYNA10079785009LOKOMOTIVA NYMBURK
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch BŘÍZA10058811686CK MTB Maraton Hlinsko
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HENDRYCH10047356188Bike Freaks Holice
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch PAŘÍK10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Zuzana KROUPOVÁ10047400143AC SPARTA PRAHA