Závod: OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICE

  
StavVýsledky
NázevOTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICE
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu9.06.2018
Datum konce9.06.2018
Uzávěrka přihlášek7.06.2018
Místo konáníVidnava
KrajČSC
PořadatelForce GO! Jeseník, Cyklistika Jeseník, spolek
Adresa pořadateleKomenského 281, Jeseník
PSČ790 01
Kontaktní osobaRostislav Brokeš
E-mailcpjesenik@seznam.cz
Telefon778 766 192
Fax 
Propozice2018.06.09-otevrene-Mistrovstvi-kraju-Olomouc-Moravskoslesky.pdf (15.05.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

f681b28bbceaa980c8bc3607004619d4.xls (14.06.2018)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Filip ŘEHAFORCE GO! Jeseník 
4Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
5Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
6Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
7Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
8Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
13Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
15Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
21Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
23Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
24Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
25David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 Marek VOLÍKFORCE GO! Jeseník 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4- - -CK EPIC DOHŇANY 
5Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
6Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
7Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
8Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
10Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
11Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
12Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
13Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Kateřina ČERNÁPROFI SPORT CHEB 
15- - -CK EPIC DOHŇANY 
16Dominika RUPOVÁCK FESO PETŘVALD 
17Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Markéta HURAČOVÁCK FESO PETŘVALD 
19Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
20Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
21Eliška PETERKOVÁMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
22Pavla SMUDALOVÁACS DRAK VRBNO 
23Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
24Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
25Kateřina NOSKOVÁCK ORLÍK ORLOVÁ 
26- - -SC SAMOTIŠKY 
27Kateřina MLYNÁŘOVÁACS DRAK VRBNO 
28Karla NOVÁKOVÁMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
29Beata HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
 Pavlína PLCHOVÁFORCE GO! Jeseník 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
3Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
6Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
7Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
8Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
10David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -VRV TEAM 
12- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
13Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
15Štěpán KYJONKACK FESO PETŘVALD 
16- - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
17Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
18Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
19Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
22Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
24Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
25Adam SYRKOHEAD BIKE TJ OPAVA 
26Filip ZÁBRODSKÝCYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
27Marek JELÍNEKCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
28Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31Kryštof ŠKUREKCYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 Adam BUKAČEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Milan KADLECDUKLA PRAHA 
5Robert KOBRDUKLA PRAHA 
6Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
7Richard KOBRDUKLA PRAHA 
8Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
9Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
10Daniel RUBEŠBIKE 2000 
11Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
14Ondřej ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
15Matyáš STŘÍŽCYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
16Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
17Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
18Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
20Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
22Adam BERNÁTIVAR CS - AUTHOR TEAM 
23Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
24Šimon TABARABIKE 2000 
25- - -FORCE GO! Jeseník 
26Ondřej POLÁŠEKBIKE 2000 
27Marek ŠVEJDARCYKLOTEAM OSTROV 
28Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
29Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Šimon SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
31David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
32Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
33Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
34David VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
35Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
36František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -CK EPIC DOHŇANY 
38- - -ACS DRAK VRBNO 
39Jan ZAPLETALMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
41David FIÁLEKACS DRAK VRBNO 
42Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
43Šimon KOVAČIČINSC SAMOTIŠKY 
44Matěj DRÁPELASC SAMOTIŠKY 
45Marek BUCHTAFORCE GO! Jeseník 
46Ivo MALIŠACS DRAK VRBNO 
 David GOGAPROFI SPORT CHEB 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Melissa VAN NECKTEAM DUKLA PRAHA 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
6Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁSportRaces-Isaac Team 
9- - -CK EPIC DOHŇANY 
10Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
5Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
6- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
7Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
9Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
10Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
11Vendula KACALKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
 Magdalena DRÁPELOVÁSC SAMOTIŠKY 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
2Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
3Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
4Matěj PITÁKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Kristián VAVROTJ FAVORIT BRNO 
6Štěpán DUBECFORCE GO! Jeseník 
7Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
8Robin BLÁHACK FESO PETŘVALD 
9Daniel SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
10Albert RAUSCHERTDUKLA PRAHA 
11Jan MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
12Antonín MÍRACK ORLÍK ORLOVÁ 
13Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
14Tomáš VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
15Vojtěch KRAVÁKMG Bike Team 
16Samuel JURICAPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Jan PÍGLTJ STADION LOUNY 
18David BLAŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Jakub MARHEFKACK DACOM PHARMA KYJOV 
20Alex MARHEFKACK DACOM PHARMA KYJOV 
21Antonín ŽUFÁNEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10056008184 
Adam SYRKO10002585537ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10083310957FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047306981 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
Albert RAUSCHERT10047293544DUKLA PRAHA
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alex MARHEFKA10082232136CK DACOM PHARMA KYJOV
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
- - -10080739649FORCE TEAM JESENÍK
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Antonín MÍRA10014192700CK ORLÍK ORLOVÁ
Antonín ŽUFÁNEK10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047074282 
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SVĚRKOT10047336283CK FESO PETŘVALD
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261818 
David KOPELENT10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10076852575CPV KRNOV
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška PETERKOVÁ10062041887MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047403476SKP DUHA Lanškroun
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
- - -10077350309 
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Ivo MALIŠ10051563463ACS DRAK VRBNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
- - - CK EPIC DOHŇANY
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008981978 
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub ŽUREK10047284652BIKE PRO RACING
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
- - -10002516425FORCE TEAM JESENÍK
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10080408132CPV KRNOV
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jonáš Pavel BREDLER10054142249TJ AŠ ML.BOLESLAV
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ŠIDLÍK10093081887BIKE PRO RACING
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina ČERNÁ10047078326PROFI SPORT CHEB
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856 
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
- - - CK EPIC DOHŇANY
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
- - -10081172008BIKE 2000
Libor ŠVEC10047439347GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047244741SKP DUHA Lanškroun
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Marek BUCHTA10030320665FORCE TEAM JESENÍK
Marek JELÍNEK10047287783CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek VOLÍK10011262488FORCE TEAM JESENÍK
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
- - - CK EPIC DOHŇANY
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10080419145FORCE TEAM JESENÍK
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Niki JOANNIDU10047354067BIKE 2000
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10080447740 
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POLÁŠEK10003176328BIKE 2000
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
- - -10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - CK EPIC DOHŇANY
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Roman ROHOŘA10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10024067094 
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon SVĚRKOT10047274043CK FESO PETŘVALD
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10059748849MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš Russel MAY10047296372SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vendula EXNAROVÁ10047425304MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vít ŠURANSKÝ10021276932TUFO CZ OTROKOVICE
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO