Závod: 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy

  
StavVýsledky
Název4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy
Třída 
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu10.06.2018
Datum konce10.06.2018
Uzávěrka přihlášek7.06.2018
Místo konáníVidnava
KrajČSC
PořadatelForce GO! Jeseník, Cyklistika Jeseník, spolek
Adresa pořadateleKomenského 281, Jeseník
PSČ790 01
Kontaktní osobaRostislav Brokeš
E-mailcpjesenik@seznam.cz
Telefon778 766 192
Fax 
Propozice2018.06.10-CP-JESENIK-mladez.pdf (15.05.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

e8fa4d867111234261cd2558de393591.xls (14.06.2018)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Melissa VAN NECKTEAM DUKLA PRAHA 
4Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
8Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
10Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -BEPINK 
13Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
14Šárka MACHÁČKOVÁSportRaces-Isaac Team 
15Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
17- - -CK EPIC DOHŇANY 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
3Jakub ŘÍMANCYKLO TEAM KOLARNA 
4Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
6René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
8Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Filip ŘEHAFORCE GO! Jeseník 
12Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
13Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
14Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
15Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Josef SLANAŘGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
18Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
20Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
21Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
25Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
26Vladislav HORULKOTJ AŠ ML.BOLESLAV 
27Michal FIGALLAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
28Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30František HONSAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
31David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
32Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
33Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
34Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
35Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
37Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
38Štěpán STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
39Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
40Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42Jakub MIKLOVIČSportRaces-Isaac Team 
43Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
44Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
45- - -FORCE GO! Jeseník 
 Dominik GÖRNERTJ FAVORIT BRNO 
 Vojtěch KOTRACK FESO PETŘVALD 
 - - -CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Ferdinand ŠTĚPÁNTEAM FORMAN CINELLI 
 Marek VOLÍKFORCE GO! Jeseník 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
3Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
6Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
7Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
8Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
9Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
12- - -CK EPIC DOHŇANY 
13Adéla PERNICKÁBIKE PRO RACING 
14Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
15Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
16Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17- - -CK EPIC DOHŇANY 
18Nikola NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
20Jana ŠULCOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
21Pavla SMUDALOVÁACS DRAK VRBNO 
22Kateřina ČERNÁPROFI SPORT CHEB 
23Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
24Karla NOVÁKOVÁMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
25Štěpánka DUBCOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
26Veronika JADRNÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27Eliška PETERKOVÁMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
28Dominika RUPOVÁCK FESO PETŘVALD 
29Kateřina NOSKOVÁCK ORLÍK ORLOVÁ 
30Markéta HURAČOVÁCK FESO PETŘVALD 
31Kateřina MLYNÁŘOVÁACS DRAK VRBNO 
32- - -SC SAMOTIŠKY 
33Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
34Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
35Nela RIEDLOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
36Amálie HOLÁŠKOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
37Beata HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
2Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
4Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
5- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
6Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
8Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10- - -FORCE GO! Jeseník 
 Kateřina DUBSKÁHEAD BIKE TJ OPAVA 
 Pavlína PLCHOVÁFORCE GO! Jeseník 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jan ZATLOUKALCYKLO TEAM KOLARNA 
3Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
5Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9Josef MACHÁČCYKLO TEAM KOLARNA 
10Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
15David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -VRV TEAM 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Jakub HAVRLANTACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
21Marek JELÍNEKCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
24Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
26David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
27Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
29Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
30Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
31Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
32Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
33Karel ŠIDLÍKBIKE PRO RACING 
34Antonín HONSAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
35Štěpán KYJONKACK FESO PETŘVALD 
36- - -DUKLA PRAHA 
37Richard STLOUKALKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
39Ondřej JEŘÁBEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
40- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
41David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
42Adam BUKAČEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
43Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
44Kryštof PRCHLÍKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
45- - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
46Filip ZÁBRODSKÝCYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
47Vojtěch HANČMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
 Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -C.K. BICISPORT 
 Kryštof ŠKUREKCYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 
 Adam SYRKOHEAD BIKE TJ OPAVA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
2Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
3Richard KOBRDUKLA PRAHA 
4Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
5Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
6Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Milan KADLECDUKLA PRAHA 
10Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
12Robert KOBRDUKLA PRAHA 
13David GOGAPROFI SPORT CHEB 
14Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
15Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
16Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19Adam BERNÁTIVAR CS - AUTHOR TEAM 
20Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
21Daniel MOROŇHEAD BIKE TJ OPAVA 
22Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
23Miroslav URBANVRV TEAM 
24René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
25Jan LUKEŠCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
26Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
27Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
28Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -CK EPIC DOHŇANY 
30František HOJKABike Freaks Holice 
31Daniel RUBEŠBIKE 2000 
32Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
33Šimon SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
34Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
35Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
36Marek ŠVEJDARCYKLOTEAM OSTROV 
37Ondřej ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
38David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
39Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
42David VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
43Ondřej RŮŽIČKAVRV TEAM 
44Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
45František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
46Šimon TABARABIKE 2000 
47Šimon KOVAČIČINSC SAMOTIŠKY 
48Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
49Jan ZAPLETALMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
51David FIÁLEKACS DRAK VRBNO 
52Matěj DRÁPELASC SAMOTIŠKY 
53- - -ACS DRAK VRBNO 
54Martin KANÓCZTEAM FORMAN CINELLI 
55Marek OBORNÝTEAM FORMAN CINELLI 
56Ivo MALIŠACS DRAK VRBNO 
 Marek BUCHTAFORCE GO! Jeseník 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
2Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
5Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
6Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
7Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
8Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
9Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
10Lucie HENDRYCHOVÁBike Freaks Holice 
11Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
13Kateřina KNIHOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14Vendula KACALKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
15Justýna HOLÁŠKOVÁTEAM FORMAN CINELLI 
16Magdalena DRÁPELOVÁSC SAMOTIŠKY 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
2Matěj PITÁKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
4Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
5Pavel ŠUMPÍKBike Freaks Holice 
6Kristián VAVROTJ FAVORIT BRNO 
7Štěpán DUBECFORCE GO! Jeseník 
8Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
9Jakub SASINACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
10Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
11Robin BLÁHACK FESO PETŘVALD 
12Antonín MÍRACK ORLÍK ORLOVÁ 
13Tomáš VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
14Albert RAUSCHERTDUKLA PRAHA 
15Vojtěch KRAVÁKMG Bike Team 
16Kryštof KÁBRTAPACHE LOKO TRUTNOV 
17Antonín ŽUFÁNEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
18Daniel SVĚRKOTCK FESO PETŘVALD 
19Jan MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
20Jan PÍGLTJ STADION LOUNY 
21Samuel JURICAPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22David BLAŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Vojtěch ZVĚDĚLÍKACS DRAK VRBNO 
24Jakub MARHEFKACK DACOM PHARMA KYJOV 
25Alex MARHEFKACK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BUKAČ10008462727 
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Adam SYRKO10118488009ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10083310957FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047306981 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KYSELOVÁ10047771369BRILON RACING TEAM MB
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Alex MARHEFKA10082232136CK DACOM PHARMA KYJOV
Alvin TOMÁŠEK10023479034GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729TEAM FORMAN CINELLI
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815 
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
- - -10080739649FORCE TEAM JESENÍK
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Antonín MÍRA10108514991CK ORLÍK ORLOVÁ
Antonín ŽUFÁNEK10078233413MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015141377 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047074282 
- - -10047424290 
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Daniel MRÁZ10108514587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel SVĚRKOT10047336283BIKE 2000
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela RADOVÁ10047346690LAWI junior team
Darek LIGOCKI10082072387CK ORLÍK ORLOVÁ
David ANDRLE10023504090TELCO’M – ON CLIMA
David BLAŽEK10054302402MORAVEC Team
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047261818 
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David ŠULC10047213823GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
David ZONYGA10047401052VRV TEAM
Dominik GÖRNER10059225554Open Cycling Academy z.s.
Dominik HORÁK10047403173AC SPARTA PRAHA
- - -10076852575CPV KRNOV
Dominika RUPOVÁ10047274144FORCE TEAM JESENÍK
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška PETERKOVÁ10062041887MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Ema LAJCHOVÁ10079506840TEAM FORMAN CINELLI
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345TEAM FORMAN CINELLI
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Ferdinand ŠTĚPÁN10079506537TEAM FORMAN CINELLI
- - -10060080063ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
- - -10047341539 
- - -10047403476 
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip ŘEHA10059238890TUFO PARDUS Prostějov
Filip SAMEC10047318402BRILON RACING TEAM MB
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
- - -10077350309 
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Ivo MALIŠ10051563463 
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
- - - CK EPIC DOHŇANY
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub ELBADRI10059129059DUKLA PRAHA
Jakub HÁK10047357808MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008981978 
Jakub MALÁŠEK10007607107ASO DUKLA BRNO
Jakub MALÝ10047247872AMENITY EXTREM SPORT TEAM
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
- - -10055999696 
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA-BSAFE
- - -10046602319 
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub SCHIERL10016518070 
Jakub ŠEVČÍK10046604743TEAM FORMAN CINELLI
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jakub ŽUREK10047284652BIKE PRO RACING
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan LUKEŠ10047853922Willebrord Wil Vooruit
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
- - -10002516425FORCE TEAM JESENÍK
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan VALL10047292635 
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZÁTOPEK10047315166TEAM FORMAN CINELLI
Jana ŠULCOVÁ10047450966 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jiří DUŠEK10047328607 
- - -10066436896 
- - -10047448037AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jonáš HELLMICH10054142653LAWI junior team
Jonáš Pavel BREDLER10054142249AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef HLADÍK10047920711ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Josef KUNÁŠEK10023478832BIG SHOCK TEAM z. s.
Josef OTTA10047394382Roman Kreuziger Cycling Academy
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769TEAM FORMAN CINELLI
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Karel ARLT10023478731 
Karel CAMRDA10000832665Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Karel ŠIDLÍK10093081887BIKE PRO RACING
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina ČERNÁ10047078326SportRaces Cycling Team
- - -10047386504ACS DRAK VRBNO
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DUBSKÁ10047347296HEAD PRO TEAM OPAVA
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047420856 
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Kateřina OBSTOVÁ10056482777GHOST Team
- - -10047447431 
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
Klára ŠAFAŘÍKOVÁ10004548472SPSVD JISTEBNICE
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
- - - CK EPIC DOHŇANY
Klára VERNEROVÁ10047781978BRILON RACING TEAM MB
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Kryštof KÁBRT10062042796APACHE LOKO TRUTNOV
Kryštof PRCHLÍK10077349905LAWI junior team
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
- - -10081172008BIKE 2000
Ladislav PEŠ10079889786 
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Libor ŠVEC10046966471GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Lucie HOCHMANN10006602246 
Lucie KRUPOVÁ10011008268 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047244741SKP DUHA Lanškroun
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Marek BUCHTA10030320665FORCE TEAM JESENÍK
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek OBORNÝ10108516712TEAM FORMAN CINELLI
Marek RIEGER10047414388Carla.kupkolo.cz
- - -10047439650 
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek VOLÍK10011262488FORCE TEAM JESENÍK
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
- - -10047427627FORCE TEAM JESENÍK
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Martin KANÓCZ10052350173TEAM FORMAN CINELLI
Martin ŘEHÁK10047405092 
Martin VOLTR10047373366Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
- - -10056482474SKP DUHA Lanškroun
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
Matyáš JANOŠ10046331224Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš PÁVEK10047423785BRILON RACING TEAM MB
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Melissa VAN NECK10013443069GT Krush Tunap Pro Cycling
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
- - -10046303336AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047428233TJ FAVORIT BRNO
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan KADLEC10047431263TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Miroslav URBAN10047401153VRV TEAM
- - - CK EPIC DOHŇANY
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Natálie KLÍMOVÁ10047329718BRILON RACING TEAM MB
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie VALUCHOVÁ10015286372CAT Trenčín
Nela RIEDLOVÁ10079890594TEAM FORMAN CINELLI
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Niki JOANNIDU10047354067BIKE 2000
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
- - -10080447740 
- - -10082072185CK ORLÍK ORLOVÁ
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVÁK10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POLÁŠEK10003176328BIKE 2000
Ondřej RŮŽIČKA10047352552VRV TEAM
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Ondřej TARABA10047427829FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10079626876Bike Freaks Holice
Pavel BITTNER10046718517DEVELOPMENT TEAM DSM
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel ŠTEMBERK10075736671TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel ŠUMPÍK10047373972Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -  
- - -10047363464 
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HETFLEIŠ10047236758Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Petr KELEMEN10047170272ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291TEAM FORMAN CINELLI
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
- - -10047375689 
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
- - - CK EPIC DOHŇANY
Richard STLOUKAL10047237364ACT LERAK Blansko
Robert HULA10023503989EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Robin BLÁHA10060656508CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Roman ROHOŘA10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel NAUGHTON10047378925PROFI SPORT CHEB
- - -10024067094 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon SVĚRKOT10047274043 
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506KOVO PRAHA
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
- - -10047766420 
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631TEAM FORMAN CINELLI
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tereza DUCHKOVÁ10047374174LAWI junior team
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
- - -10082970851SC SAMOTIŠKY
Tereza NEUMANOVÁ10010181849WOMEN Cycling Sport
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325GT OPPORTUNITY BRNO
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
- - -10047370538 
Tomáš MAROUL10001368488GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10059748849 
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš Russel MAY10047296372SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
- - -10047212207 
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Trek Pirelli
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vendula EXNAROVÁ10047425304MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204 
Viktor MINAŘÍK10047452178 
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vít ŠURANSKÝ10021276932 
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vladislav HORULKO10047449855AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vojtěch BŘEZNA10047919802LAWI junior team
Vojtěch BŘÍZA10058811686EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOTRA10047333354CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRAVÁK10082332974TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KRESTA10047315368 
Vojtěch PAŘÍK10047779756AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO