Závod: Velká cena Plzně - kritérium
| |
---|
Stav | Výsledky |
Název | Velká cena Plzně - kritérium |
Třída | |
Odvětví | SilniceJ U N I O R K Y + Ž E N Y K A D E T I K A D E T K Y S T A R Š Í Ž Á C I Ž Á C I - mladší Ž Á K Y N Ě |
Datum startu | 15.04.2006 |
Datum konce | |
Uzávěrka přihlášek | |
Místo konání | |
Kraj | ČSC |
Pořadatel | TJ ZČE Cyklistika Plzeň |
Adresa pořadatele | |
PSČ | |
Kontaktní osoba | |
E-mail | marek@mixa.name |
Telefon | |
Fax | |
Propozice | |
Vysledkový servis
Upravit Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii J U N I O R K Y + Ž E N Y
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | ASTANA WOMEN | |
2 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
3 | - - - | Symbio+CE.Energy | |
4 | - - - | CYKLOTRENINK.COM | |
5 | Pavla HAVLÍKOVÁ | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
7 | - - - | PROFI SPORT CHEB | |
8 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
9 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
10 | - - - | VEUS VYŠKOV | |
11 | - - - | CYKLOSPORTSTRATÍLEK SPORT KLUB | |
12 | - - - | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
13 | - - - | PELL´S TEAM | |
14 | - - - | SPECIALIZED EASTERN EUROPE | |
15 | - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
16 | - - - | ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN | |
17 | - - - | IVAR CS - AUTHOR TEAM | |
19 | - - - | VEUS VYŠKOV | |
20 | - - - | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
21 | - - - | CK LUCAS FRAMES BLŠANY | |
22 | - - - | GALAXY PRACHATICE | |
23 | Josef KAŇKOVSKÝ | SPASTIC HANDICAP | |
Výsledky v kategorii K A D E T I
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Jitka ČÁBELICKÁ | Gapp system - Cabtech MTB Racing Team | |
2 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN | |
4 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
5 | - - - | Bikonur Cycling Team | |
7 | - - - | SUPERIOR SUNINVENT TEAM | |
8 | Filip ADEL | SUPERIOR SUNINVENT TEAM | |
9 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
10 | - - - | STEVENS Znojmo | |
11 | Karel NEPRAŠ | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
12 | Ondřej VENDOLSKÝ | FAVORIT RACING | |
13 | - - - | PÍTRS BIKES | |
14 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
15 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
16 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
17 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
18 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
19 | - - - | REDPOINT ELEVEN TEAM | |
20 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
22 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
23 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
24 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
25 | Lubomír PETRUŠ | ETHIC SPORT | |
26 | Oldřich NOVOTNÝ | CT WEBER | |
27 | - - - | FUTURE CYCLING - eD´system | |
28 | - - - | TJ UNIČOV | |
29 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
30 | - - - | TJ UNIČOV | |
31 | - - - | caffenannini.cz CyclingMTBteam | |
32 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
33 | Filip ŠVESTKA | SKP DUHA Lanškroun | |
34 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
35 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
36 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
37 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
38 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
39 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
40 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
41 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
43 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
44 | - - - | ACS DRAK VRBNO | |
45 | Rostislav KREJČÍ | GT OPPORTUNITY BRNO | |
46 | - - - | SPOKE.CZ | |
47 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
48 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
49 | - - - | DUKLA PRAHA | |
50 | Tomáš HOLUB | kola-bbm.cz | |
51 | Jiří KAŇKOVSKÝ | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
52 | - - - | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
53 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
55 | - - - | KOTVA BRANÍK CYKLO TEAM | |
56 | - - - | Klein Constantia | |
57 | Ondřej CINK | Primaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team | |
58 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
59 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
60 | - - - | Symbio+CE.Energy | |
61 | - - - | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
62 | - - - | PRODOLI RACING TEAM | |
63 | - - - | CK SILESIA ORLOVÁ | |
64 | - - - | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
65 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
66 | - - - | CK SILESIA ORLOVÁ | |
67 | - - - | CK SILESIA ORLOVÁ | |
68 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
69 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
70 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
71 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
72 | - - - | TJ DUKLA BRNO | |
73 | - - - | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | |
74 | - - - | BORA - hansgrohe | |
75 | - - - | CYKLO VELEŠÍN | |
76 | - - - | CYKLO VELEŠÍN | |
77 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
78 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
79 | - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
80 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | JIRAPO-GIANT | |
2 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
3 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
6 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
7 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
8 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
9 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
10 | Martin CETKOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
11 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
12 | Jan KRAUS | TEAM DUKLA PRAHA | |
13 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
14 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
15 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
17 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
18 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
19 | - - - | VEUS VYŠKOV | |
20 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
21 | Petr VAKOČ | ETIXX - QUICK STEP | |
22 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
23 | - - - | TOP TEN TEPLICE z.s. | |
24 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
25 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
26 | - - - | CK Příbram | |
27 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
28 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
32 | - - - | WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK | |
33 | - - - | SK VELO PRAHA | |
34 | - - - | GALAXY PRACHATICE | |
35 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
36 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
37 | - - - | KOLOKRÁM | |
38 | - - - | TJ UNIČOV | |
39 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
40 | - - - | AUTHOR TEAM STUPNO | |
41 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
42 | - - - | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | |
43 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
44 | - - - | TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK | |
45 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
46 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
47 | Ivo KOBLASA | TJ FAVORIT BRNO | |
48 | - - - | SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. | |
Výsledky v kategorii Ž Á C I - mladší
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
2 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
3 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
4 | - - - | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
5 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
6 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
7 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
8 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
9 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
10 | - - - | CT WEBER | |
11 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
12 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
13 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
Výsledky v kategorii Ž Á K Y N Ě
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
3 | - - - | TOP TEN TEPLICE z.s. | |
4 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
5 | - - - | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | |
6 | - - - | TJ SIGMA HRANICE | |
Výsledky v kategorii K A D E T K Y
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK | |
2 | Lucie HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
3 | - - - | GALAXY PRACHATICE | |
4 | - - - | PELL´S TEAM | |
5 | - - - | TEAM CYCLING FANINI | |
6 | - - - | CykloKlematek Scott DH team | |
7 | - - - | GALAXY PRACHATICE | |
8 | - - - | TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK | |
9 | - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
10 | - - - | TRI STAR KUCERA | |
11 | - - - | KOLOKRÁM | |
12 | - - - | SUPERIOR SUNINVENT TEAM | |
13 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
14 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
Nebyl nalezen žádný záznam |