Závod: Velká cena Plzně - kritérium

  
StavVýsledky
NázevVelká cena Plzně - kritérium
Odvětví
Silnice
J U N I O R K Y + Ž E N Y
K A D E T I
K A D E T K Y
S T A R Š Í Ž Á C I
Ž Á C I - mladší
Ž Á K Y N Ě
Datum startu15.04.2006
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ ZČE Cyklistika Plzeň
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailmarek@mixa.name
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-03-08-10-55-11V060415_Plzen.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii J U N I O R K Y + Ž E N Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -Symbio+CE.Energy 
4- - -CYKLOTRENINK.COM 
5Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -PROFI SPORT CHEB 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -VEUS VYŠKOV 
11- - -CYKLOSPORTSTRATÍLEK SPORT KLUB 
12- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
13- - -PELL´S TEAM 
14- - -SPECIALIZED EASTERN EUROPE 
15- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
16- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
17- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
19- - -VEUS VYŠKOV 
20- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
21- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
22- - -GALAXY PRACHATICE 
23Josef KAŇKOVSKÝSPASTIC HANDICAP 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -Bikonur Cycling Team 
7- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
8Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -STEVENS Znojmo 
11Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
13- - -PÍTRS BIKES 
14- - -ASO DUKLA BRNO 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
20- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -ASO DUKLA BRNO 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
25Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
26Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
27- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
28- - -TJ UNIČOV 
29- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -TJ UNIČOV 
31- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33- - -SKP DUHA Lanškroun 
34- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -EX 23 SARONI factory team 
36- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
37- - -ACS DRAK VRBNO 
38- - -TEAM DUKLA PRAHA 
39- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
40- - -TJ STADION LOUNY 
41- - -TJ SIGMA HRANICE 
43- - -TJ FAVORIT BRNO 
44- - -ACS DRAK VRBNO 
45Rostislav KREJČÍGT OPPORTUNITY BRNO 
46- - -SPOKE.CZ 
47- - -TJ STADION LOUNY 
48- - -CK BÍTOVSKÁ 
49- - -DUKLA PRAHA 
50Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
51Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
52- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
53- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
55- - -KOTVA BRANÍK CYKLO TEAM 
56- - -Klein Constantia 
57Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
58- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
59- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
60- - -Symbio+CE.Energy 
61- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
62- - -PRODOLI RACING TEAM 
63- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
64- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
65- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
66- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
67- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
68- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
69- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
70- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
71- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
72- - -TJ DUKLA BRNO 
73- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
74- - -BORA - hansgrohe 
75- - -CYKLO VELEŠÍN 
76- - -CYKLO VELEŠÍN 
77- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
78- - -SKP DUHA Lanškroun 
79- - -SKP DUHA Lanškroun 
80- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -JIRAPO-GIANT 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
10Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PUSKINAK.CZ 
12Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -VEUS VYŠKOV 
20- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -ETIXX - QUICK STEP 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -CK Příbram 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
32- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
33- - -SK VELO PRAHA 
34- - -GALAXY PRACHATICE 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -CK BÍTOVSKÁ 
37- - -KOLOKRÁM 
38- - -TJ UNIČOV 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
41- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
42- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
48- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -CT WEBER 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Ž Á K Y N Ě
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii K A D E T K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -GALAXY PRACHATICE 
4- - -PELL´S TEAM 
5- - -TEAM CYCLING FANINI 
6- - -CykloKlematek Scott DH team 
7- - -GALAXY PRACHATICE 
8- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
9- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
10- - -TRI STAR KUCERA 
11- - -KOLOKRÁM 
12- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam