Závod: MČR - časovka jednotlivců - Karlovy Vary

  
StavVýsledky
NázevMČR - časovka jednotlivců - Karlovy Vary
Třída 
Odvětví
Silnice
Datum startu21.06.2018
Datum konce21.06.2018
Uzávěrka přihlášek13.06.2018
Místo konáníKarlovy Vary
KrajČSC
PořadatelKREUZIGER Project s.r.o.
Adresa pořadatelePod Jezírkem 2194/14
PSČ323 00
Kontaktní osobaMichaela Kreuzigerová
E-mailmichaela@silnice2018.cz
Telefon+420605218237
Fax 
PropoziceMistrovstvi-Ceske-a-Slovenske-republiky-KV.pdf (11.06.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180620-MCR-cj-Karlovy-Vary.pdf (25.06.2018)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam DOLEŽAL10023479539TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593ELKOV KASPER Czech Cycling Team
- - -10083310957FORCE TEAM JESENÍK
Alvin TOMÁŠEK10023479034GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
- - -  
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635Bikeheart
Božena KUČEROVÁ10009490725GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
- - -  
- - -10080776732 
- - -10015772382 
- - -10047074282 
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090Kometa Xstra cycling Team
- - -10010946331 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10083310250Carla.kupkolo.cz
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
Dominik HORÁK10047403173RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047341539 
Filip ŘEHA10059238890TUFO PARDUS Prostějov
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774 
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub HANUS10082602453ASO DUKLA BRNO
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Cycling Team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub ŤOUPALÍK10047277073TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10083314189 
Jan BÁRTA10003245945ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213Ethic Sport cycling team
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan ZÁTOPEK10047315166TEAM FORMAN CINELLI
- - -10014029416 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Cycling Team
- - -10003096304 
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠLÉGL10012222990TJ SOKOL JABKENICE z.s.
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Josef KUNÁŠEK10023478832EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731 
Karel CAMRDA10000832665TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina OBSTOVÁ10056482777GHOST Team
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Cycling Team
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Cycling Team
- - -  
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246 
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -  
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin SPUDIL10010605720 
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883 
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -  
- - -  
Matyáš BUŠEK10015528670 
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOLLERT10002885631VIPRO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Michal VOLF10047383975COPR TJ PŘEŠTICE
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
- - - CK EPIC DOHŇANY
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie VALUCHOVÁ10015286372CAT Trenčín
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Cycling Team
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel NOVÝ10010638355ROCK MACHINE - CYKLOMAX
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -  
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr KELEMEN10047170272CCC Development Team
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Cycling Team
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Radek KRUMMER10005715001ČEZ Cyklo Team Tábor
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Richard HABERMANN10059648516TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Robert HULA10023503989EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Roman KREUZIGER10003205327NTT Pro Cycling
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
- - -  
- - -  
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -  
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
- - - BEPINK
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ROUVY Specialized
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš DUDEK10047226654GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538 
Tomas KOPECKÝ10011227227Pauwels Sauzen-Bingoal Cycling Team
Tomáš KOTRLÍK10047299204LAWI Stars - GIANT
- - -  
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš RESS10063702813Sport Import
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10047212207 
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10050638630 
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Zdeněk ŠTYBAR10002782264Quick-Step Floors Cycling Team