Závod: MČR - časovka jednotlivců - Karlovy Vary

  
StavVýsledky
NázevMČR - časovka jednotlivců - Karlovy Vary
Odvětví
Silnice
Datum startu21.06.2018
Datum konce21.06.2018
Uzávěrka přihlášek13.06.2018
Místo konáníKarlovy Vary
KrajČSC
PořadatelKREUZIGER Project s.r.o.
Adresa pořadatelePod Jezírkem 2194/14
PSČ323 00
Kontaktní osobaMichaela Kreuzigerová
E-mailmichaela@silnice2018.cz
Telefon+420605218237
Fax 
PropoziceMistrovstvi-Ceske-a-Slovenske-republiky-KV.pdf (11.06.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180620-MCR-cj-Karlovy-Vary.pdf (25.06.2018)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
- - -10083310957FORCE TEAM JESENÍK
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -  
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Bedřich PRŮCHA10047001635SportRaces Isaac Team
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10080776732 
- - -10015772382TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047074282 
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10083310250Carla.kupkolo.cz
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047341539 
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
- - - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB ---
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub HANUS10082602453ASO DUKLA BRNO
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10083314189 
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014029416 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří ŠLÉGL10012222990Lawi - Granfondo team
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Josef KUNÁŠEK10023478832EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
- - -  
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -  
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KUNT10009335222GHOST Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -  
- - -  
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Melissa VAN NECK10013443069TEAM DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOLLERT10002885631HERE TO WIN team
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Isaac Team
- - - CK EPIC DOHŇANY
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel NOVÝ10010638355ROCK MACHINE - CYKLOMAX
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -  
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10012562187SportRaces Isaac Team
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Radek KRUMMER10005715001ČEZ Cyklo Team Tábor
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Roman KREUZIGER10003205327TEAM DIMENSION DATA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
- - -  
- - -  
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -  
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
- - - BEPINK
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš DUDEK10047226654Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomas KOPECKÝ10011227227Acrog Pauwelssauzen Balen BC
Tomáš KOTRLÍK10047299204LAWI Stars - GIANT
- - -  
- - -10006235868LAWI Stars - GIANT
Tomáš RESS10063702813SportRaces Isaac Team
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10047212207 
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10050638630 
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Zdeněk ŠTYBAR10002782264Quick-Step Floors Cycling Team