Závod: MČR - hromadný start - Plzeň

  
StavVýsledky
NázevMČR - hromadný start - Plzeň
Odvětví
Silnice
Datum startu23.06.2018
Datum konce24.06.2018
Uzávěrka přihlášek13.06.2018
Místo konáníPLZEŇ
KrajČSC
PořadatelKREUZIGER Project s.r.o
Adresa pořadatelePod Jezírkem 2194/14
PSČ323 00
Kontaktní osobaMichaela Kreuzigerová
E-mailmichaela@silnice2018.cz
Telefon+420605218237
Fax 
PropoziceMistrovstvi-Ceske-a-Slovenske-republiky-Plzen.pdf (11.06.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

MCR-2018.pdf (25.06.2018)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10081079351 
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -  
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora PRŮDKOVÁ10008822738GHOST Team
Bedřich PRŮCHA10047001635SportRaces Isaac Team
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
- - -10080776732 
Dan ŘEZÁČ10047368215SportRaces Isaac Team
- - -10015772382TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047074282 
Daniel MAYER10009360076KC HLINSKO
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David GOTTHARD10083343390RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10010946230TJ AŠ ML.BOLESLAV
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David SKŘIČKA10047418836AUTHOR TEAM STUPNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10083310250Carla.kupkolo.cz
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
- - -10047341539 
- - - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB ---
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
- - -10007503134CCC Team
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub FILIP10006903451MADETA FITNESS/HAIBIKE
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub HANUS10082602453ASO DUKLA BRNO
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - - AŠK INTER Bratislava
- - -10083314189 
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
- - -10010946432TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan SVOBODA10009852453YOGI RACING OSTRAVA
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047338812VELOSPORT DOMAŽLICE
Jana CZECZINKAROVÁ10009338151MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10009338151 
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
Jaroslav KULHAVÝ10002782365Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jiří BRÁZDIL10005905159Open Cycling Academy z.s.
- - -10074041801AC SPARTA PRAHA
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10003096304TEAM DUKLA PRAHA
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10004771976 
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jitka ČÁBELICKÁ10006049043Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10045934231AC SPARTA PRAHA
- - -10047098130EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10047432071 
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
- - -10047447431DUKLA PRAHA
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
Libor MEIŠNER10016026606RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -  
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
- - -  
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726ADASTRA Cycling Team
- - -10047439650ELKOV AUTHOR junior team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -  
- - -10047407217AXON SPORT TEAM
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -  
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - - CK EPIC DOHŇANY
Matěj PRŮDEK10009544780Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10010967145 
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
- - -  
- - -  
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOLLERT10002885631HERE TO WIN team
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal Schlegel10008659050ELKOV AUTHOR cycling team
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Isaac Team
- - - CK EPIC DOHŇANY
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009335121BEPINK
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
- - -10047428940CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
- - -10081183728 
Pavel GONDA10009848110DURATEC SKILS HOTELTIME
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel KODL10046914941CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -  
- - -10047633650 
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Radek KRUMMER10005715001ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047375689ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008975009 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
- - -10011131742TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Roman KREUZIGER10003205327TEAM DIMENSION DATA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
- - -  
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -  
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10009544679ČEZ Cyklo Team Tábor
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -  
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
- - - BEPINK
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Tereza SÁSKOVÁ10048171392ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BUCHÁČEK10002058202TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČER10006431383VITALO FUTURE CYCLING
Tomáš DUDEK10047226654Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
Tomáš DUDEK10005715607CK Kolo-park.cz
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomas KOPECKÝ10011227227Acrog Pauwelssauzen Balen BC
- - -  
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
Tomáš RESS10063702813KC BRNO
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10047212207 
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Václav ŠŇUPÁREK10015771978TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10050638630 
- - - RAPID PLZEŇ
Vít NOVÁK10016052268RAPID PLZEŇ
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
- - -10004627587 
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Zdeněk ŠTYBAR10002782264Quick-Step Floors Cycling Team