Závod: MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky

  
StavVýsledky
NázevMČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky
Odvětví
Silnice
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
KADETI / CADETS
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu6.07.2018
Datum konce6.07.2018
Uzávěrka přihlášek27.06.2018
Místo konáníRačice
KrajÚstecký
PořadatelCK SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSVATOPLUK HENKE
E-mailhenke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon603984046
Fax 
Propozice2018.07.06-MCR-cd-mladez.pdf (26.06.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180706-MCR-cd-Racice.xls (6.07.2018)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
3- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
4- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4- - -BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
5- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
6Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
8- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
8Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
2- - -SUPERIOR RIDERS 
3Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
3Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -TJ STADION LOUNY 
6Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ UNIČOV 
7Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
7Martin LAMAČSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
7Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK BÍTOVSKÁ 
1- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ UNIČOV 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
6Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7- - -DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
9- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
10- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
10- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
11- - -DUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
12Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13- - -TJ UNIČOV 
13- - -TJ UNIČOV 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
14- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
16Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
17Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
19- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
20Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -BIKECLINIC JUNIOR TEAM 
23- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -TJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047336081IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10056008184TJ STADION LOUNY
- - -10047306981MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047455313DUKLA PRAHA
- - -10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047403981TJ STADION LOUNY
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047208769DUKLA PRAHA
- - -10060757144CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047424290DUKLA PRAHA
- - -10018791712TJ UNIČOV
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047253027SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10056004346IVAR CS - AUTHOR TEAM
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
- - -10016041962TJ UNIČOV
- - -10047248377DUKLA PRAHA
- - -10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047403173KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10004976989CK BÍTOVSKÁ
- - -10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10077350309KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047762174TJ UNIČOV
- - -10047448643TJ STADION LOUNY
- - -10053651286TJ FAVORIT BRNO
- - -10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047440862TJ FAVORIT BRNO
- - -10047334768BIKECLINIC JUNIOR TEAM
- - -10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10047853922Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s.
- - -10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047767127DUKLA PRAHA
- - -10047432071AXON SPORT TEAM
- - -10016145026CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10054141542KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10058797340SUPERIOR RIDERS
- - -10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047782887TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013440948CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047374275SportRaces-Isaac Team
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10047422876CK BÍTOVSKÁ
- - -10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECH10023479842SportRaces-Isaac Team
- - -10047235647DUKLA PRAHA
- - -10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047373871 
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012252595AXON SPORT TEAM
- - - AXON SPORT TEAM
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
- - -10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047332445MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
- - -10015528670KOVO PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012987573TJ FAVORIT BRNO
- - -10047448441TJ STADION LOUNY
- - -10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047404486TJ STADION LOUNY
- - -10047431263DUKLA PRAHA
- - -10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10079801981DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10047347704CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10080447740 
- - -10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047315469SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10078164301KOVO PRAHA
- - -10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046370125TJ STADION LOUNY
- - -10047633650AXON SPORT TEAM
- - -10047455515KOVO PRAHA
- - -10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10059648516KOVO PRAHA
- - -10047280309DUKLA PRAHA
- - -10047237364 
- - -10047280410DUKLA PRAHA
- - -10003497034KOVO PRAHA
- - -10011516409CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047425506DUKLA PRAHA
- - -10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10059931735TJ FAVORIT BRNO
- - -10023561785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10047374174TJ STADION LOUNY
- - -10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10082747953TJ FAVORIT BRNO
- - -10047452784TJ UNIČOV
- - -10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10046322736ACT LERAK Blansko
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047415196TJ UNIČOV
- - -10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV