Závod: MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky

  
StavVýsledky
NázevMČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky
Odvětví
Silnice
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
KADETI / CADETS
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu6.07.2018
Datum konce6.07.2018
Uzávěrka přihlášek27.06.2018
Místo konáníRačice
KrajÚstecký
PořadatelCK SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSVATOPLUK HENKE
E-mailhenke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon603984046
Fax 
Propozice2018.07.06-MCR-cd-mladez.pdf (26.06.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180706-MCR-cd-Racice.xls (6.07.2018)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
1Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
2Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
4Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
5Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
5Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
6Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
6Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
7Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
8Natálie JELÍNKOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
8Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
8Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
2Klára PAVELKOVÁSUPERIOR RIDERS 
3Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Daniel SPORYSCHIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
3Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
4Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
4Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
5Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
5David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
5Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
5Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
6David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
6Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
6Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
6Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
7Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
7Martin LAMAČSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
7Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
 Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Jakub VLASMS BIKE ACADEMY RACING 
 Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
1Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
3Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
4Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
4Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
6Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7Milan KADLECDUKLA PRAHA 
7Richard KOBRDUKLA PRAHA 
8Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
9Robin TERŠLCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
10Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
11Robert KOBRDUKLA PRAHA 
11Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
12Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
12Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
13Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
13Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
14Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
14Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
15Timon HOLECTJ FAVORIT BRNO 
15Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
16Maximilian KERLRoman Kreuziger Cycling Academy 
16Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
17Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
18Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
19Adam BERNÁTIVAR CS - AUTHOR TEAM 
19Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
20Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Jan ZAPLETALMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
22David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
23Jakub KUBABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
23Vojtěch PAŘÍKTJ AŠ ML.BOLESLAV 
24František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
24David VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
25Matyáš MUROŇTJ FAVORIT BRNO 
25Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
26David JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
26Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
27Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
27Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10056008184 
- - -10047306981 
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KYSELOVÁ10047771369IVAR CS - AUTHOR TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Dalibor JOHÁNEK10093205260CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David KOPELENT10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip DANĚK10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10077350309 
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jan FRÜHAUF10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047432071 
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin BÁRTA10047422876KOVO PRAHA
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin SOKOL10012252595AXON SPORT TEAM
- - -  
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047332445 
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Nikola HODLOVÁ10047347704CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10080447740 
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Petr ČECHURA10047633650AXON SPORT TEAM
- - -10047455515 
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047443589 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10003497034KOVO PRAHA
Robin TERŠL10011516409CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán STLOUKAL10023561785ACT LERAK Blansko
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš KOMÁREK10046322736ACT LERAK Blansko
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch PAŘÍK10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV