Závod: 6. ČP ŽIDOVICE- mládež

  
StavVýsledky
Název6. ČP ŽIDOVICE- mládež
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu22.09.2018
Datum konce22.09.2018
Uzávěrka přihlášek18.09.2018
Místo konáníŽIDOVICE
KrajÚstecký
PořadatelTJ SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSvatopluk Henke
E-mailsvata.henke@seznam.cz
Telefon603984046
Fax 
Propozice2018.09.22-CP-Zidovice-mladez.pdf (27.08.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

44452ee582e0279ae537376d651b0bcd.xls (27.09.2018)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -SKP DUHA Lanškroun 
9- - -SportRaces-Isaac Team 
10- - -CK HOBBY Bohumín 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Melissa VAN NECKTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
4- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
5Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
6- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
9- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
10- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
12Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
17- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
18- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
19Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -TJ STADION LOUNY 
22Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
 - - -STEVENS Cykloklub Benešov 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RSC Kelheim e.V. 
2- - -RC Luckau 
3Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -RSC Kelheim e.V. 
5- - -CK MTB Maraton 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
9- - -SKP DUHA Lanškroun 
10Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
15- - -RSC Cottbus 
16Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -PSV Forst 
19Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
20Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
21Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23- - -FORCE GO! Jeseník 
24Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
26- - -SKP DUHA Lanškroun 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -RC ARBÖ Felbermayr Wels 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -RC Luckau 
31František NĚMECTJ FAVORIT BRNO 
32- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -RSC Cottbus 
 - - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 - - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -FRC 90 Frankfurt nad Odrou 
 David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
 - - -RSV Peitz 
 - - -FRC 90 Frankfurt nad Odrou 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
4Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
8- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
9- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
10David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -RC ARBÖ Grassinger Lambach 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
17Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
18- - -VRV TEAM 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
24- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
25Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -RC ARBÖ Felbermayr Wels 
31- - -TJ STADION LOUNY 
32Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
33Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
34- - -MORAVEC Team 
35- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
37Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 - - -MG Bike Team 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -SK BIKETIME BULLS PÍSEK 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
2Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -TJ UNIČOV 
 Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ UNIČOV 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
15- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
16- - -TJ UNIČOV 
17Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18- - -PROFI SPORT CHEB 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
22- - -RC ARBÖ Grassinger Lambach 
23- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -RC ARBÖ Felbermayr Wels 
27- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
30Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31Jan NĚMECCYKLOTEAM OSTROV 
32- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
37Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
38- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
42- - -CK BÍTOVSKÁ 
43- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
44- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
48- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
49- - -TJ UNIČOV 
50- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
51- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
52- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
53- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
54- - -TJ FAVORIT BRNO 
55Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
56- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
57- - -CK BÍTOVSKÁ 
58- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
59- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
 - - -RC ARBÖ Felbermayr Wels 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -PROFI SPORT CHEB 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
7- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -CYKLO - SKI klub Polička 
15- - -CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 
16- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
17- - -MTB SPARTAK VRCHLABÍ 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Aleš ICHACYKLOTEAM OSTROV 
21- - -PROFI SPORT CHEB 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
25Vojtěch KRAVÁKMG Bike Team 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
28- - -DUKLA PRAHA 
29Samuel JURICAPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Jakub NĚMECCYKLOTEAM OSTROV 
31- - -TJ STADION LOUNY 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
36- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
2- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
3Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
4Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
12Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047380743CK BÍTOVSKÁ
- - -10047382662DUKLA PRAHA
- - -10008462727EXPRES CZ TEAM KOLÍN
- - -10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
- - -10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10056008184TJ STADION LOUNY
- - -10080293146Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10083310957FORCE GO! Jeseník
- - -10047306981MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047410247CK LOKO Rakovník
- - -10047293544DUKLA PRAHA
- - -10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10055861674MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10053205793PROFI SPORT CHEB
- - -10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš ICHA10053647549CYKLOTEAM OSTROV
- - -10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10072204154IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047369023DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
- - -10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047368619TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047347805CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047455313DUKLA PRAHA
- - -10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
- - -10046614241MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
- - -10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10084664715DUKLA PRAHA
- - -10079504517MS BIKE ACADEMY RACING
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047403981TJ STADION LOUNY
- - -10066696675IVAR CS - AUTHOR TEAM
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047208769DUKLA PRAHA
- - -10060757144CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047424290DUKLA PRAHA
- - -10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10018791712TJ UNIČOV
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047253027SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10056004346IVAR CS - AUTHOR TEAM
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
- - -10005541613TJ FAVORIT BRNO
- - -10016041962TJ UNIČOV
- - -10083491217TJ STADION LOUNY
- - -10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
- - -10023504090SKP DUHA Lanškroun
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047248377DUKLA PRAHA
- - -10047403880PROFI SPORT CHEB
- - -10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
- - -10028268915SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10046656576TJ FAVORIT BRNO
- - -10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047372053 
- - -10047406005 
- - -10047418836AC SPARTA PRAHA
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10013060830CK HOBBY Bohumín
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10004976989CK BÍTOVSKÁ
- - -10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10053209130PROFI SPORT CHEB
- - -10059238890FORCE GO! Jeseník
- - -10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10077350309KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047374073Bike Freaks Holice
- - - ČESKÁ SPOŘITELNA MTB ---
- - -10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10082740677TJ STADION LOUNY
- - -10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047762174TJ UNIČOV
- - -10047448643TJ STADION LOUNY
- - -10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10083489500 
- - -10047440862TJ FAVORIT BRNO
- - -10008981978TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007607107TJ FAVORIT BRNO
- - -10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10082074714SportRaces-Isaac Team
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
- - -10053915412MG Bike Team
- - -10047227058TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub ŘÍMAN10023478933TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046602319MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10084553264SK BIKETIME BULLS PÍSEK
- - -10047423886CYKLO - SKI klub Polička
- - -10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047404284TJ STADION LOUNY
- - -10023567344MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047563528TJ STADION LOUNY
- - -10047853922Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s.
- - -10053285013PROFI SPORT CHEB
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
- - -10047420957TJ STADION LOUNY
- - -10047108941DUKLA PRAHA
- - -10047236960MORAVEC Team
- - -10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10055862179MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10046606864KOVO PRAHA
- - -10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
- - -10012504795SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047450966EXPRES CZ TEAM KOLÍN
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046565842TJ STADION LOUNY
- - -10047372861 
- - -10054142249TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10081186960MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047767127DUKLA PRAHA
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047078326PROFI SPORT CHEB
- - -10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10054141542KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047420856MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10056482777SKP DUHA Lanškroun
- - -10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10055862987MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047442276COPR TJ PŘEŠTICE
- - -10060004281BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
- - -10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10080286375SportRaces-Isaac Team
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047782887TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047329920ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
- - -10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047439347GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10079408022SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013440948CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047374275SportRaces-Isaac Team
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047414388MTB SPARTAK VRCHLABÍ
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047422876CK BÍTOVSKÁ
Martin ČECH10023479842SportRaces-Isaac Team
- - -10047235647DUKLA PRAHA
- - -10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047373467SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10061932056BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
- - -10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047332445MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10047422674BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10005428142MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10068131972IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10046056994AC SPARTA PRAHA
- - -10047062966TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047423179AC SPARTA PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10012987573TJ FAVORIT BRNO
- - -10047448441TJ STADION LOUNY
- - -10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Melissa VAN NECK10013443069TEAM DUKLA PRAHA
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10046303336TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047036492TJ FAVORIT BRNO
- - -10023561886SKP DUHA Lanškroun
- - -10047383975 
- - - AC SPARTA PRAHA
- - -10047404486TJ STADION LOUNY
- - -10047431263DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10070221819PROFI SPORT CHEB
- - -10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10014825018TJ UNIČOV
- - -10079801981DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047412065EXPRES CZ TEAM KOLÍN
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10047337192 
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047347704CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10046666478BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
- - -10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047271518DUKLA PRAHA
- - -10046576552AC SPARTA PRAHA
- - -10047315469SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047415095TJ UNIČOV
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10079626876Bike Freaks Holice
- - -10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046370125TJ STADION LOUNY
- - -10083874870AC SPARTA PRAHA
- - -10047373972Bike Freaks Holice
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10012390722SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10054141239KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10058655779TJ FAVORIT BRNO
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047444195PROFI SPORT CHEB
- - -10047280309DUKLA PRAHA
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10047280410DUKLA PRAHA
- - -10003497034KOVO PRAHA
- - -10011516409CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
- - -10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10064869035SportRaces-Isaac Team
- - -10047318907KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047425506DUKLA PRAHA
- - -10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047319109CK BÍTOVSKÁ
- - -10047367003MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10059931735TJ FAVORIT BRNO
- - -10047201392TJ FAVORIT BRNO
- - -10047263333CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10053206302PROFI SPORT CHEB
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10047374174TJ STADION LOUNY
Tereza NEUMANOVÁ10010181849TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10082747953TJ FAVORIT BRNO
- - -10047452784TJ UNIČOV
- - -10079631223TJ FAVORIT BRNO
- - -10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10008101201MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047415196TJ UNIČOV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
- - -10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
- - -10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
- - -10047404385TJ STADION LOUNY
- - -10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10065348072SKP DUHA Lanškroun
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047338509SportRaces-Isaac Team
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047329314TJ FAVORIT BRNO
- - -10047418533AC SPARTA PRAHA
- - -10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047448744TJ STADION LOUNY
- - -10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - -10048006694MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
- - -10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10058327494IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047400143AC SPARTA PRAHA