Závod: 6. ČP ŽIDOVICE- mládež

  
StavVýsledky
Název6. ČP ŽIDOVICE- mládež
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu22.09.2018
Datum konce22.09.2018
Uzávěrka přihlášek18.09.2018
Místo konáníŽIDOVICE
KrajÚstecký
PořadatelTJ SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSvatopluk Henke
E-mailsvata.henke@seznam.cz
Telefon603984046
Fax 
Propozice2018.09.22-CP-Zidovice-mladez.pdf (27.08.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

44452ee582e0279ae537376d651b0bcd.xls (27.09.2018)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
8Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
9Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁSportRaces-Isaac Team 
10Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Melissa VAN NECKTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
3Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
4Anna DOSTÁLOVÁLYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
5Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
6Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
7Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
8Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11Aneta DLOUHÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
12Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
14Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
17Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
18Natálie JELÍNKOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
19Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
20Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
21Daniela MASLEKOVOVÁTJ STADION LOUNY 
22Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Klára CEBULOVÁBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
 Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -RSC Kelheim e.V. 
2- - -RC Luckau 
3Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -RSC Kelheim e.V. 
5David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
6Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
9Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
10Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
11Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
13Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
14František HONSAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
15- - -RSC Cottbus 
16Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
17Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -PSV Forst 
19Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
20Antonín REHTJ KOVO PRAHA 
21Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23Filip ŘEHAFORCE GO! Jeseník 
24Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25Michal VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
26David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
27Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
28- - -RC ARBÖ Felbermayr Wels 
29Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -RC Luckau 
31František NĚMECTJ FAVORIT BRNO 
32Vladislav HORULKOTJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -RSC Cottbus 
 - - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
 Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 - - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
 Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Štěpán HRDINASKP DUHA Lanškroun 
 Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
 Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
 Kristian KOLUMBERSportRaces-Isaac Team 
 Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jakub MIKLOVIČSportRaces-Isaac Team 
 Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 Šimon ŘEZNÍKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -FRC 90 Frankfurt nad Odrou 
 David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
 - - -RSV Peitz 
 - - -FRC 90 Frankfurt nad Odrou 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
4Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
8Václav DOSTÁLLYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
9- - -CyS - Akadémia Petra Sagana 
10David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
11Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
13Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -RC ARBÖ Grassinger Lambach 
16Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
17Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
18- - -VRV TEAM 
19Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
20Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Daniel SPORYSCHIVAR CS - AUTHOR TEAM 
24Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
25Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
26Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
27David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
28Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -RC ARBÖ Felbermayr Wels 
31Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
32Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
33Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
34Jan ŠINDELÁŘMORAVEC Team 
35Adam BUKAČEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
36- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
37Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
 David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
 Filip DANĚKMS BIKE ACADEMY RACING 
 Tomáš HALBICHPROFI SPORT CHEB 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
 Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Ondřej JEŘÁBEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Fabian LOCHSCHMIDTTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 - - -MG Bike Team 
 Roman PLEŠINECSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Jakub VLASMS BIKE ACADEMY RACING 
 Jakub VLASATÝSK BIKETIME BULLS PÍSEK 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
2Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
 Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
3Richard KOBRDUKLA PRAHA 
4- - -TJ STADION LOUNY 
5Milan KADLECDUKLA PRAHA 
6Robert KOBRDUKLA PRAHA 
7Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
9Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
13Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Jan LUKEŠCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
15Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
16Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
17Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
19Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
21Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
22- - -RC ARBÖ Grassinger Lambach 
23- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
24Michal MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -RC ARBÖ Felbermayr Wels 
27Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
28Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
29Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
30Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31Jan NĚMECCYKLOTEAM OSTROV 
32Maximilian KERLRoman Kreuziger Cycling Academy 
33Radim ŽBÁNEKTJ FAVORIT BRNO 
34Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
35Timon HOLECTJ FAVORIT BRNO 
36Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
37Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
38Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
39Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
40Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
41Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
42Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
43Matěj BARTHMS BIKE ACADEMY RACING 
44Vojtěch PAŘÍKTJ AŠ ML.BOLESLAV 
45Matyáš MUROŇTJ FAVORIT BRNO 
46- - -TJ FAVORIT BRNO 
47Libor ŠVECGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
48Filip SAMECIVAR CS - AUTHOR TEAM 
49Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
50Jonáš HELLMICHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
51Prokop MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
52David VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
53David JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
54Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
55Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
56František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
57Štěpán FOISTCK BÍTOVSKÁ 
58Miroslav VLČEKSK PETŘÍN PLZEŇ 
59Jan ZAPLETALMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Tomáš ČERVENÝTJ FAVORIT BRNO 
 Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
 Petr HLADÍKSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Lukáš KREUZERSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
 Martin SEMERÁDSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
 - - -RC ARBÖ Felbermayr Wels 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
2Adam PEŠEKSK PETŘÍN PLZEŇ 
3Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
4David PETERKACYKLOTEAM OSTROV 
5Josef VLKMS BIKE ACADEMY RACING 
6Tobias DVOŘÁČEKCK BÍTOVSKÁ 
7Kryštof KRÁLADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
8Adam BRADÁČDUKLA PRAHA 
9Martin ICHACYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 
10Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
11Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
12Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
13Matěj PITÁKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Jan FALTÝNEKCYKLO - SKI klub Polička 
15David ICHACYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 
16Matěj PEKAŘIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
18Matyáš POLÁKKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Aleš ICHACYKLOTEAM OSTROV 
21Tadeáš MANSFELDPROFI SPORT CHEB 
22Tomáš VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
23Jan MORÁVEKTJ FAVORIT BRNO 
24Zdeněk HRADISKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
25Vojtěch KRAVÁKMG Bike Team 
26Matěj ZÁHORECAC SPARTA PRAHA 
27Vít KOTSCHYSK PETŘÍN PLZEŇ 
28Albert RAUSCHERTDUKLA PRAHA 
29Samuel JURICAPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Jakub NĚMECCYKLOTEAM OSTROV 
31Jan KRULIŠTJ STADION LOUNY 
32Gleb FOMČENKOTJ STADION LOUNY 
33Jan PÍGLTJ STADION LOUNY 
34Aleš JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
35Jonáš Pavel BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
36Petr MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
2- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
3Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
4Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
6Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
7Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
10Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
11Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
12Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
 Vendula KACALKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
 Veronika MEDKOVÁSportRaces-Isaac Team 
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zuzana KROUPOVÁ10047400143AC SPARTA PRAHA
Zdeněk HRADISKÝ10058327494IVAR CS - AUTHOR TEAM
Vojtěch PAŘÍK10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vladislav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika MEDKOVÁ10047338509SportRaces Isaac Team
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš FUX10008101201MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Isaac Team
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tereza NEUMANOVÁ10010181849TEAM DUKLA PRAHA
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10047263333CK Příbram - Fany GASTRO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
- - -10047766420IVAR CS - AUTHOR TEAM
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
- - -10047367003 
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506KOVO PRAHA
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Roman ROHOŘA10046521584CK DACOM PHARMA KYJOV
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Robin TERŠL10011516409ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10003497034KOVO PRAHA
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavel ŠUMPÍK10047373972Bike Freaks Holice
Pavel KOŠÍK10083874870AC SPARTA PRAHA
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10079626876Bike Freaks Holice
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Oldřich JEŘÁBEK10046666478BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola HODLOVÁ10047347704ČEZ Cyklo Team Tábor
Nikola BAJGEROVÁ10009748278 
- - -10047337192 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Mercedes-Benz PRAHA CYKLOSTAR Trek
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Michal ZÁHOREC10092531718AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
- - -10046303336TJ AŠ ML.BOLESLAV
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matěj ZÁHOREC10046056994AC SPARTA PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PEKAŘ10068131972IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj MAREŠ10005428142MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj KLAUS10047422674BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
- - -10047332445 
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
- - -10061932056BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KREUZER10079408022SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047329920ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára CEBULOVÁ10060004281KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10047442276COPR TJ PŘEŠTICE
Kateřina UHMANOVÁ10055862987MS BIKE ACADEMY RACING
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
- - -10047420856 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Josef VLK10081186960MS BIKE ACADEMY RACING
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Jonáš Pavel BREDLER10054142249TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
- - -10047448037TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047450966EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VRANÝ10012504795SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046606864KOVO PRAHA
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179MS BIKE ACADEMY RACING
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ŠINDELÁŘ10047236960HEAD PRO TEAM OPAVA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
- - -10053285013PROFI SPORT CHEB
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FALTÝNEK10047423886DUKLA PRAHA
Jakub VLASATÝ10084553264SK BIKETIME BULLS PÍSEK
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046602319 
Jakub ŘÍMAN10023478933TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10053915412MG Bike Team
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
- - -10008981978 
- - -10047440862TJ FAVORIT BRNO
- - -10083489500 
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10077350309 
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip ŘEHA10059238890TUFO PARDUS Prostějov
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip DANĚK10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271 
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David SKŘIČKA10047418836AUTHOR TEAM STUPNO
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Daniela RADOVÁ10047346690STEVENS Cykloklub Benešov
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
- - -  
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675IVAR CS - AUTHOR TEAM
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517MS BIKE ACADEMY RACING
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715TJ AŠ ML.BOLESLAV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241 
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
- - -10047347805Cyklosport Pitstop.cz
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Aneta FRITZOVÁ10047369023DRAHANSKÝ SPORT
Aneta DLOUHÁ10072204154IVAR CS - AUTHOR TEAM
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Albert VOLF10055861674MS BIKE ACADEMY RACING
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
- - -10047306981 
- - -10083310957FORCE TEAM JESENÍK
Adam STYBLÍK10080293146Jaroslav Kulhavy Cycling Team
- - -10056008184 
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA